Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vterinka

    Pozdrav

    Ahojky holky, mám vás pozdravovat od Janičky a že vás má ráda! :-* *3* A že to vše o Kikem je super a že doufá, že se dočkáme titulky, plakátku i článku *3*
  • pelclovajana

    Evropa2

    Tak a ještě jsem napsala do Evropy2...teď jen čekat na odpovědi!!! *1* *3* *14* *14*
    • pajda83

      Re: Evropa2

      tak do arény jsem psala taky,snad to bude mít kladnou odezvu!! *14* *14* *14* *14*
    • adinka21

      Re: Evropa2

      Hokly super ted jen čekat a doufat že napíši zpět ja psala do 02 areny tak jsem zvědava jestly napíši musíme věřit že se nám podaří eby enri přišel k nám protože enrique chce do česka *3* tak zatim ahoj a hned jak budu zase něco vědět hned vám zde písnu pa *14*
  • vterinka

    25. místo

    Pokrok, posledně když sem se dívala na umístění Kikeho v žebříčku, tak byl na asi 52. místě a myslím, že dokoncebyl i kolem 70. místa, ale tím si nejsem 100% jistá, ale myslím, že jo a dneska sem se dívala a je na 25. míst!!! To není možné!! Tak jen tak dál! *3*
    • sara.jenni

      Re: 25. místo

      Jo máš pravdu taky jsem se dívala a byl moc nízko :( a máš pravdu byl i na 70. místě.... ale tahle zpráva mě potěšila!!! :-))) *14* *14* *14*
    • humanic

      Re: 25. místo

      Tyjo!Tak to je skvělý!! *14* *14* Jen tak dál! *3*
      • vterinka

        Re: Re: 25. místo

        jj přesně, nesmíme usnout na vavřínech! *3*
  • misulinqa

    Enrique

    Enrique zpíwá úpa kllásně nejvíc can you hear me a dimelo :)
  • kamik21

    blesk

    uz sem si to koupila je to drsny ale Enrique si zaslouzi mit dite berme to tak ze treba to bude kluk a bude tak hezkej jako on :-) *4* *3*
    • pelclovajana

      Re: blesk

      A já to beru a moc mu to přeju!!! *14* *14* *4*
    • zuzik117

      Re: blesk

      Neeeeee s ní ne! a kymkoliv jinym ale ne s ní!
      • kristyn875

        Re: Re: blesk

        přesně tak!...proč zrovna s ní!!..takovejch hnusnejch věcí mu udělala a on s ní pak má dítě...kéž by to byl zase jenom omyl... *9*
        • amerika

          Re: Re: Re: blesk

          To je jasný pls ať je to jenom blbej omyl s ní přece nemůže mít dítě s tou KRÁVOU NE!!! *10* *16* *8* *9* *9*
          • frasprinc

            Re: Re: Re: Re: blesk

            KDO JE U TEBE KRÁVA AN JE MOJE SESŘENICE A JE TĚHOTNÁ JE VE 5 MĚSÍCI *16* *16* *16* *16*
            • zuzik117

              Re:jancap

              *7* *7*
            • jancap

              Re: Re: Re: Re: Re: blesk

              jestli je to tvoje sestrenka tak jí vyrid ze jim oboum mooooooccccc gratuluju a ze je to moc suuuuperrrr a taky jim to miminko moc preju a myslim si ze anna i enrííísek musí bejt hrozne moc stastny tak jim to vyrid dikes a mimochodem anna NENÍ KRÁVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!§ *14* *14* *14* *14* *14* *14* JE MOC FAJN,TEDA ALESPON SI TO MYSLIM!!!! *7* *14* *14* *14* *14* *14* tak je oba pozdravuj a at se to mimco narodi zdraví!!!!! papík
            • zuzik117

              Re: Re: Re: Re: Re: blesk

              No jasně....... Když ona je tvoje sestřenice tam můj děda se jmenuje Václac Klaus... to máš úplně to samý
            • Re: Re: Re: Re: Re: blesk

              no jasně a já sem její ségra!!(myslíš annu kurnikovovou??? *1* *1* )
  • humanic

    soonggy hitparáda

    Ahojky všichni,na stránce www.soonggy.estranky.cz je 1.kolo hitparády je tam i Enrique tak deme hlasovat??!!..honem povinný!!Je to v MENU soonggy hitparáda!! *1* *4*
  • humanic

    stránka

    Mám tady pro vás stránku,kde se můžete stát také enrique fanouškem! http://www.bomba.cz/hudba/interpret /enrique-iglesias/fanousci/
  • pajda83

    nový myspace

    http://www.myspace.com/enriqueigles iasspace ,jinak hodně štěstí,já u toho včera snad složila druhou maturitu!! *1* *1*
    • pajda83

      Re: nový myspace

      tu mezeru si tam smažte jinak to nenajede,jo a no já doufám,že to byl on,svítil online a stále to tam vylepšuje,musíme doufat!!byl tam myslím jako vlastník kanalu nebo něco takového tam bylo psáno u té registračky. *14*
      • humanic

        Re: Re: nový myspace

        Kde to píšou??Jako že enrique vlastní ty stránky a ne manager bo co??Sem si toho nikde nevšimla..jenže toho já se asi nidky nedočkám aby byl on-line pač to je půlnoc a tak dlouho tady v týdnu nemohu být jedině o víkendu a to bude asi stejně an nějakém koncert..takže mám smůlu chjo!! *9* *9* *9* *9*
        • pajda83

          Re: Re: Re: nový myspace

          to je na těch stránkách uvedený,že on je vlastník kanálu.no koncert má až myslím 11.dubna tak snad se dočkáš.jo a nebud smutná,já jsem tady pořád dost dlouho a jsem hrozně nevyspalá,to nedoporučuji a do toho mi asi onemocněl malý,ach jo! *9* *14*
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: nový myspace

            Aha..tak to je blbý..chudáček *4* Nj,tak ty si tady dlouho,ale aspoń si s ním píšeš..ale já ne mě ani jednou ještě na myspace.com neodepsal chjo! *9*
  • china

    t muzic

    No tak já fakt nwm. Dělá vám to taky to že nejde hlasovat na t-muzic? Už mě to štve. *8*
    • vterinka

      Re: t muzic

      a jestli ti to nejde v době hlasování tak si to otevírej více krát. Prostě si to pořád tu webovku otevírej a zavírej dokud ti to nepůjde a zkus, když tak dávat i menší pauzy mezi tím otevíráním a zavíráním. Kámošovi to tak taky občas dělá a to vždy zabralo! *3*
    • kacenka33

      Re: t muzic

      no jestli už je po hlasovací době tak už ti to nepůjde
    • kacka.bedna

      Re: t muzic

      na t muzic můžeš hlasovat jen od čtvrtka po 8 večer asi tak do pondělí myslim že do 16hodin.pak uš to nejde.je to bordel.hlavně že marcela v t muzic říká,že jsme celý týden mohli hlasovat.lže nám přes televizy do očí. *9* *9*
      • vterinka

        Re: Re: t muzic

        ne do pondělí do 12 odpoledne
  • humanic

    do you know

    Tyjo,tak to je děs!Já se koukám na stránky o hranosti písní v rádiu a normálně 1. je Alesha Dixon,to asi víte. 2. je Hrůza a 3. Beyoncé-Halo no a Enríska s Takin´Back My Love tam vůbec není a to je tam 100 písní.Je tam akorád na 95. místě s písní Do you know,dobrý ne?? *1* *1*
    • Re: do you know

      Záleží které rádio mají na mysli. Doma mám naladěné jiné než v práci a jednou ho hrají pořád i 2x denně a na tom druhém jsem ho ještě nikdy neslyšela.
      • humanic

        Re: Re: do you know

        No oni to myslí jako na všech rádiích,když je všechny sečtou tak zjsití,kdo je nejhranější v české republice *3*
    • pulnoc140

      Re: do you know

      No tak to je drzost,tak úžasnej Enrísek a až skoro na posledním místě *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit