Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Katherine-Vamp
    Je dokonalý zbožňuju ho. *14* *14* *14* *14*
  • super

    no každý den to zrovna neposlouchám. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • petra6

    CD

    Mohl by už zase Enri pracovat na novém CD že, ale obávam se že zas tak rychle nebude, ale co já vím že.
    • alenka7

      Re: CD

      to by mohl *4* taky bych uz chtela nove Cd *4*
  • pkd

    pre chjo alias pkd,ty mas starosti s enriquem az tak ho nemilujem mam rada iba jeho pesnicky pre mna je zajko usko,radsej nieco solidne ako je hansi hinterseer,ten je stale sarmantny ale zas nevie bohvie ako spievat,andre rieu je pre mna maly mozart....toho tiez velmi zboznujem ale jeho koncert je pridrahy...staci mi z telky...zeby som na niekoho zabudla *7* na pana jana *8* ako by som mohla na valentina prajem vela lasky aj k pesnickam... *14*
  • pajda83

    ENRIQUE JE NEJLEPŠÍ!!!

    Moc tě miluji zlatíčko....celou svou 25 letou duší....a žádná k.r.á.v.a. tě tady urážet nebude!!Enrique je prostě jednička s hvězdičkou,ten hlas,charismatický projev,ten zadek....wau,toho chlapa bych vážně chtěla...to musí být nádhera!!dobrý a už jsem zpátky v realitě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • kyrstyn

      Re: ENRIQUE JE NEJLEPŠÍ!!!

      jedničku s hevzdičkou a 99x podtrženou :*...on je nasše láááska :-*... *14* *14* *14* ...on je moje srdce a nebude mi ho tady nikdo uráážet !!! *14* *14* ... jinak se neudržím !!! *15*
      • amerika

        Re: Re: ENRIQUE JE NEJLEPŠÍ!!!

        Jasně přesně tak!!!Já ho mluju a vždycky budu!!!Sice je to nemožný,ale vystačím si jenom s přectavou! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Řeknu vám,že Anna musí bejt tou nejšťastnější ženskou na světě!!!Jak já jí závidím! *1*
  • BIRTHDAY

    enrique ma narodeniny 8 maja, vsak? a vtedy ma koncert v Manchesteri, to by bolo nieco tam byt. urcite mu cela hala zaspieva Happy Birthday! aspon dufam, bolo by to krasne! *4* *4* *4*
    • vterinka

      Re: BIRTHDAY

      jjj to by teda bylo krásné!! *3* a taky by se to slušelo mu k narozeninám popřát!! *3* *14* *14* *14* *14*
      • pajda83

        Re: Re: BIRTHDAY

        jj a dát mu pořádný sladký polibek.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zirafaandy

    Starý článek z BG!

    Nevim,jesi si to ještě pamatujete,ale víte jak někdy v září byl v Bravo Girl Enri?! Vím,že jste ten článek nejspíš už všihni četli,ale kdyby náhodou ještě někdo ne,tak jsem ho ofotila na můj blog:

    http://giraffeandy.blog.cz /0905/tohle-miluje-enrique-iglesias

    http://giraffeandy.blog.cz/0905 /preklad-can-you-hear-me-bg

    To druhý je ještě překlad Can You Hear Me,to tam bylo taky. Sice jsem sem dávala na "podobný" článek odkaz už v září,ale to jsem ještě neznala podobný vychytávky jako imagevenue a tak jsem ten článek rozřezala v PF na asi sto kusů a dala na blog (pro pobavení odkaz):

    http://giraffeandy.blog. cz/0809/enrique-iglesias

    *1* *1* *1* Já když to vidim,tak z toho fakt nemůžu. *1* *1* *1* *1* *1*
  • humanic

    15.místo

    V nejnavšetěvovanějších osobnostech je Enrísek až na 15.mítě před ním je Ronaldo..to je taky děs! *9*
    • lucka.ptackova

      Re: 15.místo

      njn to je zoufalý *9* musíme to tu navštěvovat častěji *1* *14*
      • vterinka

        Re: Re: 15.místo

        Já tu sem každý den! *9*
        • pulnoc140

          Re: Re: Re: 15.místo

          Já tu sem taky jak můžu i několikrát za den jsem jdu,ale asi to nestačí no
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: 15.místo

          nevím jak je to možne.já jsem tu taky každy den.tu chvilku si vždycky najdu.ale nevím kde jste to holky našli že je na 15 místě. *14* *14*
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: 15.místo

            To ti tady píšou *3* 10 nejnavštěvovanějších osobností
      • pulnoc140

        Re: Re: 15.místo

        To budeme *1*
    • pulnoc140

      Re: 15.místo

      No to je.Kdyby to nějak šlo změnit jako kouzelným protkem
      • pulnoc140

        Re: Re: 15.místo

        Pardon,proutkem*
  • kristyn875

    ???

    holky neřikali ste, že pujde Enri..dyť tam sou spice girls??? *16*
  • terousek996

    31. místo

    Enri se se zase posunul!!!! *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: 31. místo

      Tak to je super!! Protože teď nemám moc času tu chodit, takže jsem ráda, že i přes mou i Jančinou nepřítomnost stále stoupá!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit