Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Feliz cumpleaños Enrique :* *14* *3*
  • pelclovajana

    nové singli

    Ahoj všichni!!!! Chci jen oznámit, že Enri nazpíval dvě nové písně "AWAY" a duet se zpěvačkou jménem CIARA..."Takin Back My Love"!!! *14* *14* *15* Doufám, že se tyto písně co nejdříve ukážou v českých hitparádách a třeba hned na prvních místech...v Americe by měli vyrazit do éteru během pár dní, takže mi už můžeme jen čekat!!! *14* *14* *4* *8*
    • petra6

      Re: nové singli

      Ano ano je to pravda už jsem to taky četla je to upe super
    • kristyn875

      Re: nové singli

      tak to je super.....doufám, že sem někdo písnete až budou někde ke stažení *14* *15*
      • zirafaandy

        Re: Re: nové singli

        já se celkem často koukám jaké nové písničky přidávají na mp3s.nadruhou a mp3-ke-stažení,tak určitě dám vědět až se tam objeví a už se na ně móc těšim ;-D *1* *1* *3* *14* *14* *4* *3* *4* *15*
        • kapitolka

          Re: Re: Re: nové singli

          To bude super a už je to na youtube?? já to tam nenašla.... *9*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: nové singli

            Taky sem zkoušela hledat, ale bohužel ještě budeme muset chvíli počkat... *9* *14* *4* *8* *14*
            • alenka7

              Re: Re: Re: Re: Re: nové singli

              Ta písnička je úúúúúúúúúúplně náááááááááááááááádh erná *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
            • zirafaandy

              Re: Re: Re: Re: Re: nové singli

              už je na youtube??? tak to se jdu hned podívat!!! *14* *3* *4* *14* *1* *1* *3* *4* *15*
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: nové singli

              No lidičky...zní to fakt úžasně!!! *3* *14* *14* *4* *8*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: nové singli

              Chtěla jsem napasat krásná *3* *4* *3*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: nové singli

              Ahojík lidičky písnička Away už je na youtube a je opravdu moooocinky kráááásnýýýýýý *14* *4* *3*
  • pisal?

    Ahoj,holky.pozerala som enriqueho profil a mal tam ze poslednu aktivitu vykonal dnes.Chcem sa spytat nepisal nic?aj ja som mu poslala odkaz a zatial neodpisal.Neviem co si mam o tom mysliet.
    • Re: pisal?

      joj i já sem mu psala a neodepsal mi..já to chápu...určitě má hodně práce a nemá čas jenom odepisovat českým fanouškům...teda jestli to je on žhe?? ale myslim že je... =)
      • pajda83

        Re: Re: pisal?

        souhlas asi toho má více a ted asi ani čas mít nebude,pač ve středu začíná turné...bože,kéž by přijel do prahy!!! *3*
    • pajda83

      Re: pisal?

      No jo,naše zlatíčko!!Ne,dnes nepsal a já si myslím,že toho má sám docela dost a i když si k tomu počítači sedne,nemůže odepsat všem,takže to chápu že od něj není každý den vzkaz,ale i tak je to hroooooozně moc milý!! *14* *14* *14*
    • amerika

      Re: pisal?

      Jak si s ním píšete????Nemůžu nikde najít odkaz pls pomoc!!!! *9* *9* *7* *7* *9* *9*
      • zuzik117

        Re: Re: pisal?

        Normálně tady přes vzkazy, přezdívku má enrique.i
  • humanic

    Help me!

    Ahojky..nevíte pls jak se dá na myspace.com změnit profilová fotka??Na to nemůžu přijít *9*
    • pajda83

      Re: Help me!

      ty jo,já včera maturovala na tom novém,tak nevím,ale určitě v tvém profilu,kdyžtak si to dej do překládače,já to tak taky dělám,jinak bych z toho byla pako! *1* *1* *1*
  • lenushka14

    TFI

    ma niekto z vas program TFI?
    • humanic

      Re: TFI

      co to je? *1* *1*
      • pulnoc140

        Re: Re: TFI

        Ne a ani nwm co to je *15*
        • terousek996

          Re: Re: Re: TFI

          no, já taky nevím co to je *7* *1* *15*
    • vterinka

      Re: TFI

      já ne
  • verulinka7

    ...

    Je opravdu pěkná, ale taky to asi nebude nikdy moje oblíbená píseň*1* má i lepší, no ne????
    • vterinka

      Re: ...

      asi tak, I like it ze začátku taky nepatřila k mým oblíbeným, vůbec sem ji neměla ráda, ale až ji začli všude hrát, tak sem si na ni zvykla a ted ji mám ráda, a jelikož mi tahle písnička příjde trochu podobná I like it, tak vím, že ji ráda mít nebudu, mám jiné favorizované písničky *3*
  • enriko

    sssssssssssssssssssssssssssssssssss sssssssssssssssssssssssssssssssssss *10* *9* *13* *16* *8*
  • kamik21

    pls

    ahojky nemohly byste mi ho nekdo taky pls poslat?
    • amerika

      Re: pls

      Mě taky
      • pelclovajana

        Re: Re: pls

        Máte to v diskuzi na Lidé.cz!!! *3* *14* *14*
  • video

    To by mohla být ta správná písnička
    • pelclovajana

      Re: video

      S tím songem souhlasím, dokonale se hodí!!! *3* *14* A taky bych se nějak zapojila, ale nevím čím...taky vymyslím nějakou prosbu!!!!
      *3*
      • vterinka

        Re: Re: video

        jo a pošli mi plsky svoji fotku abych ji tam mohla dát *3*
    • Re: video

      Ahoj holky myslím,že vás zklamu,ale Enrique už tady zpíval v roce 2002 měl koncert v Brně ,ale to tu nebyl tak známí.Měl vystoupení v Národním divadle a to použil i do svého klipu Maybe.Byl tu i s Annou.
      • pelclovajana

        Re: Re: video

        Hou, hou , hou...to zas nwm...kde si na to přišla??? Nikde o tom nepsali...a myslím, že někdo ho znal už i v této době!!! *9* *14*
        • Re: Re: Re: video

          Tak jsi to tu tak pročítám a koukám kolik má Enrique fanynek.Lenka má pravdu Enrique už u nás hrál já pocházím z Brna a na koncertě jsem byla je to fešák měl na sobě hnědé kožené kalhoty a bílé tílko a háčkovanou čepku *14* .já si myslím,že na koncertě bylo lidí dost,ale na druhou stranu,když zkouknu jeho koncerty tak je má ve světě takoví víc živí *4*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: video

            No tak to je teda bomba...tohle jsem teda nečekala!!! *1* Tak to mi vysvětlete proč se sem nechce vrátit!!! Teď by se asi divil, kolik fanynek tu má!!! A ten koncert by podle toho asi taky vypadal... *14* *14* ...to by byla jízda!!! *3* Ale fakt se divím, že o tom není nikde psáno!!! *9* *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: video

              Myslíte,že si to opravdu čte?Jsem zvědavá jestli vám odepíše.A nevíte náhodou jestli je Anna opravdu těhotná?Měla by sem přiject příští týden a nebo ten týden po na tenisový turnaj a taky je mi divný,že přiletí do Vídně a tam na ní bude čekat auto do Prahy. *5*
            • humanic

              Re: Re: Re: Re: Re: video

              Tak to si děláte srandu!!Jakto,že o tom nevím! *9* *9* CHJO!!Tak proč sem nechce znova!!Zkuste do toho videjka dát i nějaké fotky z Prahy! *14* A taky nějaké fotky z toho vystoupení nebo z toho klipu aby sem přijel znova! *3*
      • vterinka

        Re: Re: video

        to si ze mě děláš srandu!! *9* *9* *9* mě odvezou!!! *9* *9* *9*
        • domca11

          Re: Re: Re: video

          Mě taky *9* *9* *9* *9* tomu nemůůžu uvěřit *9* *9*
      • domca11

        Re: Re: video

        Nee to si děláš srandu *9* *9* to není možný *9* *9* Tak proč už knám nechce jet?? *9*
        • Re: Re: Re: video

          Na to se ho zkuste zeptat sama bych ho ráda viděla.Vím,že do Německa jezdí docela často až moc *9*
        • Re: Re: Re: video

          Byl v televizi jako host myslím,že to bylo na předávání Tý Tý.Kámošky byla na koncertě a plno tam nebylo on tu nebyl tak známí jako dnes
    • Re: video

      Já už nevím, jak vám tam mohu odepsat, když tam není odpovědět na příspěvek. Youre my number one je super výběr a můžete udělat několik verzí, v angličtině, španělštině, moje další kamarádka učí francouštinu, ale tu asi enri neumí...Už musím končit, ráno jdu do práce, už tak nemůžu kvuli němu po úterku spát *4* . Snad to všechno výjde, ještě budu přemýšlet. Ahoj holky
      • Re: Re: video

        Pokud tam chceš dát fotky fanoušků, tak ti můžeme nějaké poslat, pokud se dají stáhnout fotky prahy z netu a umíš to (já ne), tak můžeš použít i ty a pokud tam budeš chtít dát i popisky, třeba jako k fotce pražského hradu, orloje a cokoliv jiného, tak mi pak můžeš napsat co potřebuješ a zajistím ti překlad, ale myslím že ti i rádi poradí ve škole s angličtinou, když uvidí zájem učitel/ka bude mít i radost. papa
        • vterinka

          Re: Re: Re: video

          děkuji ti za nápady no naše učitelka ajiny je nemocná, ale poptám se jiných učitelek, co mě neučí...fotky z netu stáhnout umím to je v klidu no a svoje fotky i se jménem mi můžete posílat na meil Fiserova4@seznam.cz
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: Re:Re: video

            Jo..já bych to udělala v angličtině nebo ve španělštině,ale chtělo by to aby to překládal ten kdo opravdu umí výborně anglicky..bo španělsky.Pač aby to dávalo smysl..ty překladače na netu jsou na tohle blbý!
          • domca11

            Re: Re: Re: Re: video

            A můžu ti ji poslat na icko??Jako mně je to jedno se jenom ptám řekni co je pro tebe lepší *4* *3* *3*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: video

              já ovšem nikoho kdo by uměl španělsky neznám, takže smůla, ale jestli ty jo, tak mi to pak pošli přeložené, ale já si myslím, že v té ajině nanejvýš španělštině by to mohlo stačit *3*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: video

              jo můžeš mi ji poslat na icq,ale já tě tam nevidím
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: video

              Jo a Enríseček jěště umí portugalsky a italsky tak vté italštině by to nebylo špatné *4*
  • pulnoc140

    Videoklip

    Ahoj.Na youtube jsem dala video s Enriquem.Koukněte.Třeba se vám bude líbit *4* *1*
    http://www.youtube.com/watch?v=UaXZjnqt5eo
    • kacka.bedna

      Re: Videoklip

      ten videoklip mě teda dostal.tohle mě fakt dojalo.nadhera.taky bych chtěla něco takoveho utvořit ale bohužel to neumím.nenech si to vzít a bojuj o to jak to jen jde.je to krásný a ta písnička se k tomu naramě hodí.mluvíš mi z duše.blahopřeji ti. *3* *14* *14* *14*
      • pulnoc140

        Re: Re: Videoklip

        Děkuju *3* To teda budu.Svůj výtvor a práci si nenechám vzít od nějakýho frajírka *1*
    • pulnoc140

      Re: Videoklip

      Ahoj.Promintě že vás budu otravovat,ale pokud někdo máte účet na youtube,tak mi prosím pomozte.Jeden uživatel si toto video přivlastnil a i když mu píšu at to vymaže,tak mně ignoruje,kdyby tam bylo víc uživatelů,tak by to třeba smazal prosím pomozte.Toto je jeho účet http://www.youtube.com/user/PSALM12 9 Moc vás prosím
      • vterinka

        Re: Re: Videoklip

        Tak už sem mu napsala, tak snad to vymaže!! *16* *16* Ještě má tu drzost tam napsat, že to má od tebe!! *16* *16* *16* *16*
        • pulnoc140

          Re: Re: Re: Videoklip

          No mně dost naštval.Hodina práce.Dvakrát se mi to u toho sekne a on si to vezme to teda jako ne *16* *16* A děkuju
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Videoklip

            tak si to během toho ukládej jako rozdělané video a pak si to otevřeš a máš tam vše jak jsi měla *3*
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              Tak jsem tam dala nový videa.Jedno se mi sice moc nepovedlo.Nevychází mi tam pohyby pusy do písničky,ale snad mi ho nesebere,ale pořád nevymazal tamto video *16* *16* *16*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              Aha tak ti držím palečky!! *4* *4*
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              Blokovala jsem ho před dvěma hodinama a porušení autorských práv videa už včera,ale nwm co zabere no *9*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              To je harant!! *10* *16* *16* Ale on tam od včera nebyl, takže si to ani nečetl. Tak ho blokuj a je to!
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              dám*
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              No on to ještě nevymazal.No to si dělá srandu *16* *16* *16* *16* *16* Jako no ignorovat mně? No já mu sám ignoraci *16* *16* *16*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              Jasné! *15* Tak ti přeji dobrou noc! *3*
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              No nic dneska jsem se narozčilovala dost jdu spát.Pokračování zítra *1*
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              No nevím *1* *15* Ale je to jediná věc co mohu ještě udělat.Třeba nebude moct chovit na má videa nebo já nevím
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              Tak zatoč s ním!! Jen menší dotaz. Co se mu stane, když ho blokneš?? *15*
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              Já ho tam dám,ale doufám že tomu frajerovi došlo,že jsem do tedka byla hodná.Jestli ho do zejtra nevymaže tak je blokovanej. A je mi jedno jestli se mu to nebude líbit.Nemá mi brát videa.Jeho chyba *15*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              Ne fakt není zač! *4* No já bych ho tam snad ani nedávala *9*
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              Ale opravdu děkuju za pomoc.Jsi hodná.Akorát dělám další video,tak jestli mi veme i tohle,tak budu zlá a jak *16* *16* *16* *16*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              no to ne!! *16*
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              Jenže i když dám pak otevřít soubor tak tam mám ty fotky,ale ty videa tam nejsou a to mně právě dalo nejvíc práce,ale už jsem si na to zvykla,ale nezvyknu si na to,že mi někdo bude brát videa,tak to teda ne *13*
          • pulnoc140

            Re: Re: Re: Re: Videoklip

            snad to vymaže no ale opravdu díky za to že jsi mi pomohla *4*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              no taky v to doufám a nemáš zač! Jsi kámoška a ty si pomáhají!! No ne? *4* *3*
    • vterinka

      Re: Videoklip

      Překrásná písnička a videjko!!! Jak se jmenuje ta písnička?
      • pulnoc140

        Re: Re: Videoklip

        Víš já vím že se ta písnička k tomu vůbec nehodí,ale mně se prostě líbila no,tak jsem ji tam šoupla *1*
        a je to Fun Factory-I love you.
        Ted akorát řeším,že jeden uživatel na youtube si to video chce přivlastnit či co.Docela mně to štve už třikrát jsem mu napsala at to smaže a ono nic. No nic nebudu tím obtěžovat ostatní
        • vterinka

          Re: Re: Re: Videoklip

          ta písnička se k tomu hodí!!..tak to mi ti je líto doufám, že to dobře dopadne!
          • pulnoc140

            Re: Re: Re: Re: Videoklip

            no už jsem mu to psala 4 krát a on nic jako já už nwm co mám dělat bez urážky,ale jako já ho sad budu blokovat,protože 1 hodina práce mi za něco stojí ne?
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Videoklip

              no to jo!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit