Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamik21

    Další termíny

    Ahoj tak už jsou na jeho oficiálních další termíny 11.5 Belfast Velká Británie přitom tam už byl
    *9* a eště 12.5 Dublin Irsko
    a my zase nic *9*
    • humanic

      Re: Další termíny

      Tyjo!!Si ze mě dělá srandu nn??Všude kam jede tak už určitě byl!!A k nám kde v životě za celý ty léta co zpívá,nepřijede!!Už mě s tím štve a to ho mám ráda!! *10* *9* CHJO asi se málo modlíme *1* *1*
    • Re: Další termíny

      musíme doufat holky..jednou sem přijede..musíme doooouuuuuufffattt..a já tomu věřím..láskuju tě Enri..a přijeď pls.. *14*
    • kristyn875

      Re: Další termíny

      taky sem teď koukala...to je od něj pěkně hnusný..v Belfástu už byl a neni to tak dlouho!a nás se zase zapomnělo...to je hrozný... *9*
      • kamik21

        Re: Re: Další termíny

        jj to je *9*
  • humanic

    jé!!

    Tyjo..já si chci s ním taky psát..hele kdyby byl online tak pls napište na mé číslo ju??Díky 731 068 141 *3*
    • pajda83

      Re: jé!!

      jj,klidně i ve tři ráno? *1* *1*
      • humanic

        Re: Re: jé!!

        Klidně!!Ale když to bude o víkendu..pač v týdnu nemohu..chodím do školy! *3* *4* Ale je to blbý že ten čas mají jinak než my§A co ste si s ním psali??A co vám odepisoval?,Jako myslím vám konkrétním čechům! *1* mĚ TO MOC ZAJÍMÁ..SEM ZVĚDAVÁ A KOR KDYŽ DE O ENRÍSKA! *1*
  • terousek996

    cože!!

    podvod *10* *10* *16* *16* *8* *16* *8* kde je Enrique *16* *8* *16* *8* proč tam sou spice girls!!!! *16* *8* *16* *10* já chci Enríska *16* *8* *10*
  • vterinka

    Koncert v Dominikánské republice

    V Dominikánské republice byl koncert pro Haiti a byl tam i Kike *14* . http://www.youtube.com/watch?v=4xi0zZd41d4
    V páté minutě tam je Kike http://www.youtube.com/watch?v=g7WBocN-ksI
    http://www.youtube.com/watch?v=vzLwKbED2s0
    • pajda83

      Re: Koncert v Dominikánské republice

      a moc krásně ta m zpíval.jina 28.dubna vychází další písnička od Enriho takže budeme mít nášupbude se jmenovat I Like It,takže paráda a 26.duben vychází Cuando Me Enamoro *14* *14* *14* *14*
      • vterinka

        Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

        si děláš srandu??? zrovna tyhle dva termíny tu nejsem. *9* *9* *9* Protože jsem ve Španělsku ze školya už se mocky těším! *14* *14* *14* To je můj sen a nepočítala sem s tím, že si ho někdy splním! *14* *14* *14* *14* *14* Tak aspon až bude něco new jak přijedu *3* *3* *3* Tak se tu jinak opatrujte! *3* *3* *3*
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

          Jééé, mě to čeká se školou v říjnu, jedeme na 14 dní...taky to budou ale spíš památky a všechno nám budou učitelé přednášet ve španělštině...ale jedeme do Madridu, tam ztrávíme nejvíce času...potom Castilla de la Mancha, Barcelona, Costa Brava(takže i dva dny moře snad budou)...už se těším...sny se někdy opravdu plní!!! Jej ať už je pondělí a středa, nemůžu se dočkat...a doufám, že půjdou do éteru i oficiální videjka...to bude bomba, Cuando me enamoro zní skvěle!!! *14* *3*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

            aha v Madridu sme bohužel nebyla *9* ale taky sem tam byla se školou a taky sme chodili po památkách. Naštěstí na nás mluvili česky, protože já rozumím minimum. *15* *15* *15* Byli sme v Barceloně, Morrelli, Castellonu, Peňiscole, Oropeze del Mar, Valencii,... a nejhezčí byla Valencie! Tam sme byli v Oceanografiku a bylo tam vystoupení delfínů a pak tam byly různé druhy ryb. Bylo to úžasné! *3* *3* *3* *3* *3* Sny se občas opravdu plní. *14* *14* *14* *14*
          • sara.jenni

            Re: Re: Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

            a na Costa Bravě jsme byli ubytování...
            Máš pravdu ěnkdy se sny vyplní a já doufám, že se mě vyplní ten můj...že uvidím Enriho na živo
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

              taky sem ho chtěla vidět na živo, ale mamka mi to nedovolilaa na Avril do Prahy mě tež nepustila *9* *9* *9* , ale až tu příště budou poblíž, tak jedu!
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

              Neboj splní, já na to věřím právě od té doby, co jsem ho naživo viděla...a doufám, že se mi to splní znovu...miluju!!!♥♥♥ *14* *14* *15*
          • sara.jenni

            Re: Re: Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

            v Barcelobě jsem byla a moc se mi tam líbilo. Určitě byste se měli jed podívat na zpívající fontánu...je to nádhera *14*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

          tak si to užij,já letos asi pojedu do dupy )) hihi.no srandu si nedělám,moc s ena ty songy těším!! *1* *14*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

            Jo děkuji. Budu na vás myslet a pak vám povykládám jak bylo. *3* *3* .. Do dupy? tak to máš taky dobré. Je tam sice tma a smrad, ale zato je tam teplo. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* Na ty songy se mocky těším!! *14* *14* *14* *14* *14*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

              ne,to vyjdou dva songy,musíš si tu diskuzi přečíst pořádně *1* *1* *1* *1*
            • smeldi

              Re: Re: Re: Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

              a ten koncert je v té Dominikánské Republice 26. a 28 dubna? *7* *7*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

              Jo jasně, to znám. *9* *9* *9* ... No do Beskyd nemusím jezdit, tam bydlím, takže vyřešená věc *15* *15* *15* *15* *15* *15* ... a s tím koncíkem, to je jasnačka! *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

              my letos pojedem maximálně do beskyd,protože s tou prací je to na pytel,tak se zahraničí konat nebude.leda že by mě manža překvapil.jinak samozřejme koncík enríska,at bude kdekoliv,to je povinost!! *1* *1* *1* *1*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

              aha tak to se máš, to já to mám jako školní akci, takže to nbude, že bych se válela celý den na pláži, lae budem jezdit po památkách a my budem ubytování v Oropesa del Mar, ale budem jezdit do Barcelony (Katalánsko) a do Valencie (Valencie) a tak po tom pásu *3*
            • sara.jenni

              Re: Re: Re: Re: Re: Koncert v Dominikánské republice

              Paji já asi letos pojedu jedině tam :D ale příští rok mám slíbene španělsko takže doufám, byla jsem tam loni a pak jak jsem byla malá a moooooc se mi tam líbilo!!!! prostě tam chci znovu!

              A kam tam jedeš? Katalánsko???
  • Ivulika

    The most beautiful man in the world. 🤩😍❤️ And he is good singer. 

    Nejkrásnější muž na světě. 🤩😍❤️  A dobrý zpěvák.

  • avril-nely

    enrigue

    on je fak k sež¨rání !!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *1* je takkk kráásnejjj
  • SlOvEnSkO

    hi g!rls....chtěla byh se zeptat jestli někdo nevíte o předplatných lístcích do Bratislavy....je tu totiž taková malinká šance že bych se tam dostala....tajně doufám že jo....nu tak kdyby ste někdo věděl tak určitě písněte!!! díky
    • kristyn875

      Re: SlOvEnSkO

      ju..hale už jsou na ticketpro, ale ještě nejsou ke koupi ...
      http://www.ticketportal.sk/Pod ujatie_Search.asp?ID=65088
      • Re: Re: SlOvEnSkO

        jj díky =)
  • kuncikkk

    Hlasujte prosim

    Ahoj lidi prosim hlasujte do hitparády na stránce www.kuncika-vseho-chut.blog.cz díky a když už tam budete prosim vyplňte bleskovky a ankety atd.... a ještě jednou diki:-D
  • emaili,icq,vily

    AHOJ juknete plssss...na muj blog mam tam emaili icq vily ruznych celebrit díky mocky všem kdo se tam juknul a pridejte mi pls komentar dík

    http://spidercat.blog.cz/
  • zirafaandy

    WOW =0)

    Jsem tu byla naposled někdy ve čtyři a najednou příjdu a asi skoro 50 novejch příspěvků *1* Abych na všechny nemusela reagovat zvlášť,tak to napíšu sem. Co se týče tý žaloby,je to celý nějáký divný a hlavně,je blbost,aby za to mohl Enrique, když seděl jenom v autě,vinen má bejt spíš manažér. Navíc podle mě je to taky vina tý holky,tak přece jenom,v jedenácti letech už nebyla žádná malá holčička,určitě se na to auto "lepila",jak za každou cenu chtěla ten podpis (to se jí ani tak nedivim *14* *14* *14* ). Ale kdo ví,jak to doopravdy bylo a co je vlastně pravda!!! *8* A taky vůbec v celý Americe se žalujou kvůli každý blbosti,kdyť to znáte (z TV apod.)! Stejně,i kdyby ta matka soud vyhrála,myslím si,že Enrimu peníze neubudou,má jich i tak dost *1* Co se týče toho koncertu co má na narozeniny (jak píše stanka21),tam to bude určo super,ale bohužel se tam asi těžko dostanem *10* Njn,co se dá dělat!!!!! A poslední bod-výška-já jsem asi tak o 17 cm menší (pokud teda fakt měří 190 cm,jak tu píšete *14* ),ptž měřim něják tak zhruba těch 173 cm *3* *3* *3*
    • eliska2

      Re: WOW =0)

      jestli je to pravda s tou holkou tak si mislým že by enrike neseděl jen tak v tom autě a hned by se šel podívat jak je na tom. pochybuju že by seděl vklidu v autě na zadku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit