Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    gigi

    *3* Měním názor, to nový nastavení se mi začíná zamlouvat!!! Dávejte Enrimu hlasy na Ocku, ať se dostane na první místo, to druhý sice taky není špatný, protože má nejvíce hlasů jako zpěvák, ale pořád kazí dojem Linkin park, tak ať je Enri tou jedničkou!!! *3* *14* *14* *8* *4*
    • alenka7

      Re: gigi

      jj *3* uz sem hlasovala *4* *4*
  • lenushka14

    MTV-Music awards

    vysielaju music awards aj na mtv ??..potrebujem to surne vediet a bolo uz aj music awards 2009??..a ked to nevysielaju na MTV ttak na akom programe to vysielaju myslim music awards to ze spevak roka atd... *7*
    • kristyn875

      Re: MTV-Music awards

      myslim, že na MTVíčku to taky vysílaj..už sem na to koukala, ale jestli už bylo letošní to fakt nwm *7*
      • humanic

        Re: Re: MTV-Music awards

        Hm.jj na MTV to vysílají taky,sem na to už taky koukala,ale tento rok to ještě nebylo to teprve bude *4* *3*
        • lenushka14

          Re: Re: Re: MTV-Music awards

          tak to je super ...:D...
  • muhi

    Enrique

    Upe nejlepšíí a nejůžasnějšíí zpěváák *14* *14* Krásnej prostě *14* Jako obrázek *5* *4* *15*
    • pelclovajana

      Re: Enrique

      Jako bůh!!! *3* *14* *14*
      • pulnoc140

        Re: Re: Enrique

        Já bych řekla že i kdybysme vyjmenovali bůh,obrázek,...... tak to bude pořád málo *14*
    • pajda83

      Re: Enrique

      jako panenka)) *14* *14* *14*
  • smelu

    i like it

    poslechněte si ho *14* *14* *14* *14* )
    http://www.youtube.com/watch?v=UvZ47fuAVjE
  • pelclovajana

    Vánoce!!!

    Ahojky!!! Všem přeju krásný, úžasný a dokonale prožitý vánoční svátky!!! Hodně dárečků pod stromečkem a následně i co nejlépe prožitého Silvestra!!! *1* *3* *14* *14* *8* *4* A Enrimu takýýýý!!! *14* *14* *4* *8*
    • kristyn875

      Re: Vánoce!!!

      jj..já určitě také všem přeju mociiinky moc kllááášný Vánoce...bohatýho Ježííška, šťastný nový rok...a hlavně žádnej stres!! *1* *3* ...jóó´a Enrískovi přeju to samé...a hlavně, aby se nenechal rozladit pitomou Annou...a hlavně mu přeju hodně jeho úžasnejch CDéček do budoucna... *14* *14* mtmmmmr Enríííí *14*
      • zuzik117

        Re: Re: Vánoce!!!

        Já taky přeju hezky Vánočky a šťastnej Novej rok i enrískovi =o** a Vám ostatním a ty si Enri najdi konečně nějakou holku, která s Tebou nezatočí jako KURNICE!!!
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: Vánoce!!!

          Jo taky ještě doplňuji!!! Nějákou hodnou dívčinu, co si tě bude vážit a milovat tě celým srdcem!!! A těch úspěchů v Novém roce, no prostě plné srdce!!! Hodně zdaru zlatíčko... *14* *14* *8* *4*
  • vterinka

    15:30

    na Óčku v DJdivákovi si jedna holka nechala zahrát písničku od Enríska Takin back my love! Bylo to super a měla jsem z toho šílenou radost!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    pomoc!!!

    Lidičky potřebuju radu, jak mám v angličtině napsat: my jsme se ti představili, tak teď je řada na tobě... , ale rychle prosím...zkouším taky vytvořit nějaké videjko, a už jsem u konce...a tohle mě zase zpomalí!!! Tak prosím, chci to ještě dneska nahrát na net!!! *9* *3*
    • vterinka

      Re: pomoc!!!

      tak to je super, že taky děláš videjko!!! Zkus to takhle to mi přeložil překládač: we introduce you, so you turn ... tak snad je to správně! *4* *3*
      • pelclovajana

        Re: Re: pomoc!!!

        Mě to právě taky tak přeložil...zdá se mi to divný, ale kašlu na to...snad je to teda dobře!!! *3* *1* *14* *14*
  • therezka

    VIP PRIMA

    Tož šikovné jste holky *1* *1* Ale aby tu reportáž tam dali musíte psát všechny děvčata(tedka nemluvím k těm co tam už psali).Ju?
    • miskad

      Re: VIP PRIMA

      E-mailem žejo?A na adresu?:)
      • vterinka

        Re: Re: VIP PRIMA

        informace@iprima.cz
        • miskad

          Re: Re: Re: VIP PRIMA

          Děkuji :)
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: VIP PRIMA

            nemáš zač *3*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: VIP PRIMA

              super *3*
            • miskad

              Re: Re: Re: Re: Re: VIP PRIMA

              Tak už sem tam včera psala :)
    • smelu

      Re: VIP PRIMA

      A můžu to posílat víckrát než jednou?
      • vterinka

        Re: Re: VIP PRIMA

        no rači pod jiným jménem, ne pod svým. *3*
  • pelclovajana

    gigi

    Jsem moc ráda, že docela rychle přibývají fanoušci, a že se Enrimu tak daří...jsem šťastná jako blecha, protože v srpnu navštívím jeho rodnou zemi a dokonce přímo jeho rodné město!!! Moc ráda bych Vás všechny vzala s sebou, ale to bohužel asi nepůjde!!! *3* Ještě raději bych, ale byla, kdybych mohla vidět Enriho naživo, to zůstane mým snem nejspíš až do 18 let... *9* Ale co, vše se musí dělat krůček po krůčku... *4* *14* *3* *4* *8* *14*
    • kapitolka

      Re: gigi

      fakt nemáš místo v baťůžku?? *4* *4*
      • petra6

        Re: Re: gigi

        Se máš tež bych jela *14*
  • avatar

    Sme ji to natreli

    hele vsimli ste si ze ta kaca tu uz neotravuje? se nas zlekla! *1* *1* *1* ji ani nedoporucuji aby se sem vracela *13* *13*
    • pajda83

      Re: Sme ji to natreli

      at se ani neopovažuje urážet enriska!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit