Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terousek996

    cože!!

    k***á!!!!!!!!!!!! *8* *16* *8* *16* *8* *16* *16*
  • pelclovajana

    flétna

    Enrique a flétna...tož to je něco...prostě pako...ale v dobrým slova smyslu!!! *1* *14* *14*

    http://www.youtube.com/watch?v=IldzT0eMqSQ&feature=player_embedded
    • lenushka14

      Re: flétna

      je tam tak zlaty ....:D...a ked ovona tu flautu.ci co to....tak som nemohla este teraz sa smejem :DD *14* *1* *1*
    • pulnoc140

      Re: flétna

      No mně to s ním vůbec nejde dohromady,ale moc hezký videjko
  • humanic

    MS 2009-BERLÍN

    Koukáte se na MS 2009 Berlín??Já jo *1* Trochu mě mrzí že Špotáková má stříbro,ale taky dobrý!! *3* *3* Teď se uvidí jestli něco ten Šebrle.Já doufám,že na těch stupních vítězů bude *1* *4*
  • kamik21

    klip

    ahojky sem videla i nakej klip a v nem byla ukazka z jakyhosi poradu a tam byli spolu a anna tam mela ty bily saty a jasne bylo videt ze je tehotna ale nemusi bejt s nim ale neni to moc pravdepodobny tak estli je stastnej tak mu to prejme ne? *4* *3*
    • zuzik117

      Re: klip

      No ale taky bych se nedivila, kdyby to neměla s nim!!!!
    • kristyn875

      Re: klip

      napiš sem odkaz...to bych ráda viděla...
  • sonuska

    program

    v zkom športovnom programe to bude ta anna?
    • Re: program

      Mělo by to tak být oni mluvily o nějakým známím golfistovi,že sem přijede na ten VIP golf a na něm právě bude hrát i Anna.Ale ted mi došlo,že v tý první zprávě bylo napsáno,že tu nezůstane do soboty,že ještě večer v pátek odjede a včera mi přišlo ,že odletí až v sobotu,takže si to tu prodlouží!!!! *3* *3* *1*
      • humanic

        Re: Re: program

        To by mohl přijet i Kike,když má ty dny volno *14* NJ,ale to by asi napsali.Stejně kdyby přijel,tak ho neuvidíte,když tam bude s Annou a on by chtěl být určitě v utajení,aby ho neotravovali fanoušci,i když jemu fanoušci prý nevadí!! *14* Ale tak když tady mít koncert nebude,škoda!!Ty videa..musíte psát všude jejich adresy,aby si to ten jeho manažer aspoň prohlíd *3*
  • kristyn875

    svátek

    ahojky, dneska má Enríí svátek *14* *14* takže přeju všechno nej nej nej...hodně štěstíčka, zdravíčka, moc moc úspěchů jak už v osobním životě tak hlavně v karieře..a posílám pusinku *14* *14* MTM *14*
    • kacka.bedna

      Re: svátek

      tak sluníčko moje taky ti přeji všechno nej.ale už jsem několikata tak se nechci opakovat..jsi květinka jejíž vůně mi zpříjemnuje život,srdíčko pro ktere rano vstanu i když mi zrovna není ok.andílek kterýmě hlídá a je všude se mnou.přeji ti abys našel krasnou lasku a štěstí ktere nosíš mě. *14* *14* *14* *3*
  • pelclovajana

    Pozdrav!!!

    Jinak vás tu všechny po 14 dnech zase zdravím...jaksi málo času a neustálé cestování...už sem měla fákt dost krutej absťák!!! Bez téhle diskuze jaksi nedokážu žít... *3* *1* *14* ...čím to asi bude...??? Hmmm...!!! *1* A ještě něco...v posledním Bravu na poslední stránce, jsem narazila na velmi zajímavou myšlenku...nějaká holčina, tam napsala vzkaz pro všechny fanoušky Jonas Brothers...zkráceně...již druhý sraz fanoušků na pražském výstavišti v Holešovicích, se soutěžemi, malováním transparentů a natáčením klipů pro kapelu...sebou vše co se jich týká!!!...bojují za to, aby Jonasi přijeli do ČR...!!! *3* myslím, že je to opravdu dobrá myšlenka...co vy na to??? Nebylo by dobré, podniknout něco takového i pro Enriho??? A pak zahltit Youtube, našimi videi??? *3* *1* *5* *7* *14*
    • vterinka

      Re: Pozdrav!!!

      Hmm... dost hustý nápad!! *1* *1*
    • humanic

      Re: Pozdrav!!!

      JJ,taky sem to četla a taky mě to napadlo,jenže to by chtělo aby sme to napsali taky do takovýhle časáků a oni to tam dali.Aby nás bylo více a ne jenom my tady z diskuze *1* *1* Ale bylo by to super,ale to sme měli naplánovat dřív teď takhle narychlo do konce prázdnin neí čas *9*
    • pajda83

      Re: Pozdrav!!!

      vynikající myšlenka jani!! *14* *14* *14* *14*
      • domca11

        Re: Re: Pozdrav!!!

        Tož to je přímo supeer nápad Jani *14* *14* *14*
    • kristyn875

      Re: Pozdrav!!!

      wow..to je peckovej nápad *1* jen aby to zabralo *14* *14*
  • vterinka

    Obálky

    Prosím vás holky, aby ste byly tak hodné a ochotné a hlasovaly i na těch to stránkách pro tyto obálky i n atě co sem tu dávala minule díky! :)
    http://www.bravogirl.cz/cislo-1 8/vlastni-obalka/81251-terousek996/ poradi
    http://www.bravogirl.cz/cis lo-18/vlastni-obalka/82533-hlavka/p oradi
    http://www.bravogirl.cz/cisl o-18/vlastni-obalka/81168-jahudka/p oradi
    http://www.bravogirl.cz/cisl o-18/vlastni-obalka/83856-jancaroz/ poradi
    • pajda83

      Re: Obálky

      hlásnuto)) *1*
    • keveline

      Re: Obálky

      a tady ... :)

      http://www.bravo.cz/cislo-18/vl astni-obalka/84036-keveline/poradi
      • terousek996

        Re: Re: Obálky

        jj, už du hlasovat. *1* *1*
  • simpsonovci

    neviete ci si enrique ako kreslena postavicka nezahral v simpsonovcoch? len ma to tak napadlo *1* *1*
    • vterinka

      Re: simpsonovci

      jak tě to napadlo? *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: simpsonovci

        len tak sla na nich reklama a tak ma to napadlo, no co, ved tam boli skoro vsetci no nie? strasne by som to chcela vidiet, ak si tam zahral *1* *1* *1*
        • vterinka

          Re: Re: Re: simpsonovci

          aha *1* *1* *1* *1* *1* *1* no kdyby jo, tak bych chtěla vidět tu jeho postavičku *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • pulnoc140

            Re: Re: Re: Re: simpsonovci

            To by ta postavička musela bejt hodně sexy *14* *14* *14* *14*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: simpsonovci

              jj to jo *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • adinka21

    Pardubice

    Ahoj holky našla jsem pořadatele co mají zájem o enriška ale možná někoho zklamu koncert by se konal v Pardubicích a ne v Praze podělím se s vámi o email tak snad se vám rozzáři očka tady to máte No jsme z Pardubic a rozhodně se akci nebráníme. Připravujeme na příští rok
    určitý počet koncertů, tak jestli to bude o jeden více či méně, to už
    nehraje roli. Samozřejmě i na toto téma se můžeme zamyslet a zkusit
    připravit projekt.
    Bude potřeba nejdříve sehnat kontakt či email na Iglesiase či zastupující
    agenturu, který by byl prvním komunikačním krokem a následně po zaslání
    požadavků se může vše zkusit připravit.

    Máte představu, kolik je vás v ČR? Máme v Pardubicích ČEZ Arenu, která má
    kapacitu 10000 lidí.

    Díky

    PU co tomu řikáte?Kontakt jsem na manažera mu poslala ted ho budou informovat takže konečně se něco začně dít *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit