Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lenushka14

    ach jaj:D

    http://www.topky.sk/cl/15/569282/ig lesias-a-kurnikovova-svadba-z-donut enia-anna-caka-dieta-
    • pajda83

      Re: ach jaj:D

      to je krása))) moc jim to přeju,fakt se to píše všude,takže na tom asi něco bude)) *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kristyn875

    new

    další dvě krásné písničky :))
    ..Dile que..http://www.youtube.com/watch?v =2qo2KReVL0w *14*
    ... one day at a time.... http://www.youtube.com/watch?v=48JLm9lWB9Q&feature=related
    • kristyn875

      Re: new

      a už ste slyšeli no me digas que no....ta je naprosto úžasnááá *15* *15* *14* *14*
      • vterinka

        Re: Re: new

        už jo a plně s tebou souhlasím!! *14* *14* *14* *14*
    • smeldi

      Re: new

      to první mi našlo Taking back my love remix je to ono?je moc hezká *14* *14* *14* *14* *14*
      • vterinka

        Re: Re: new

        ne ot není ono, to jso třiceti sekundové úryvky dvou nových písní z nového alba Euphoria
        • smeldi

          Re: Re: Re: new

          aha,ale mě nejde pustit ten odkaz *10*
          • sara.jenni

            Re: Re: Re: Re: new

            Mě to píše, že je to obsahuje obsah nějakého partnera nebo co :-( Je to vypnuté kvůli autorským právům :( musím si počkat až to vyjde oficialně, no
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: new

            tak tam napiš Enrique iglesias dile que a pak Enrique Iglesias one day at a time třebas ti to najde *3*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: new

              našlas? nemáš zač *3*
            • smeldi

              Re: Re: Re: Re: Re: new

              d íky mockrát vy jste moji ,,strážci" *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • smeldi

      Re: new

      mě to tradyčně nejde *10* *10* *10* Když si to tak chválíte tak jí musím slyšet za každou cenu *9*
      • vterinka

        Re: Re: new

        a vymazalas mezery?
    • vterinka

      Re: new

      OMG!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* To sou total úžasné písně!! Hlavně ta druhá se mi líbí jak pes!!!!!! Ježíš!!! Tak krásné písně už sme dloooouho neslyšela!!! Už se na to album moooooc těším!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • gladuska16

    Finsko?

    Právě je na Kikeho oficiálních stránkách naplánovanej koncert ve Finsku. Nějak nás obchází.. *9* Ale to ještě nic neznamená, musíme věřit *3*
    • 1stbarby

      Re: Finsko?

      Nj, koukám že na duben, stejně jako Paříž... kdyby tak vyšel koncert u nás někdy v létě, to by bylo skvělý... A naděje umírá poslední! Jednou si nás všimnout musí *3*
  • I love Enrique

    Mohl by se ukázat i v česku nemyslíte? Já ho úpa žeru a moc ráda bych ho viděla na vlastní oči. No jo no, jenže to by musel o tomhle zapadákově něco vědět...! Ale nadruhou stranu, když už byl i v Polsku, mohl by si na nás vzpomenout! *14* *14* *4* Je opravdu k sežrání!!!!!!!
  • pajda83

    officky

    holky,pojdte se ještě zkusit snažit a moc psát na officky at dorazí k nám!!!možná to ještě zabere,naděje přece umírá poslední a enrisek nám za to stojí,ne?jo a to slovensko stále ještě na offickách není. *1* *1*
    • humanic

      Re: officky

      JJ,měli bychom tam holki zase něco naspat..i když teď nemá asi čas pač se připravuje na tour 1. má už teď ve středu. *4* Tak třeba přijede..třeba sme zbytečně smutní..se uvidí! *3*
      • pajda83

        Re: Re: officky

        jj já se snažím psát skoro denně,ale zatím bez učinku!!no nevím,moc naději už nám nedávám,ale ........ *3* *3*
        • Re: Re: Re: officky

          JJ, já se tam taky snažím psát pořád. máme tam jenom 22 příspěvků to je málo.http://www.enriqueiglesias.co m/forum/default.aspx?cid=354&tid=32 3428 Tak HONEM! *3*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: officky

            takže každá aspon deset denně,ju?? *1* já nechápu podle čeho vybrali to slovensko,jsem koukala a snas asi jen tři lidé,kteří toužili po jeho koncertě,tak nevím..... *7* *7*
            • kristyn875

              Re: Re: Re: Re: Re: officky

              mno ale hlavně jsem zvědavá jak se to třeba v Košicích bude prodávat...zatim co koukám tak moc na odbyt nejdou... *7*
  • terousek996

    cože!!

    vždyť na internetu psali že tam bude Enrique *16* *8* a na 02 to je taky napsaný. jak to!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *8* *16* *16* *8*
  • smelu

    Enrique

    Co kdyby Enrique Iglesias pozval na rande tebe? Šla bys nebo by dostal košem?
    já bych to neváhala a šla s ním a už ho nikdy neopustila *1*
    • miskad

      Re: Enrique

      Samo že šla :D Hnedka bez váhání :-***
    • vterinka

      Re: Enrique

      já bych neváhala ani setinu sekundy! To sou dotazy! *15* *15* *15* *15* *15* *15* tady je to jasné ano u všech, to se musíš ptát tam kde mu nefandí *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • smelu

        Re: Re: Enrique

        jo příště to zkusim *15* *15* *15*
    • iwusiiq

      Re: Enrique

      oo jezinku....ja by som asi odpadla....vazne ..newem ako by som zareagovala....ved len na koncerte som revalaaaa...a co by som potom robila to vazne newem..,,ale kosom by urcite nedostal..to NIKDY!!!§ :oP ... *13* *14* *1*
  • mikes38

    ....

    moooc hezkej chlap *14* a pekny pisnicky *3* ae metal 4ever *1*
    • vterinka

      Re: ....

      no ale aspon uznáš, že je hezký a líbí se ti jeho písničky, jsi jedna z mála metaláků! *3* *3* *3* *3*
      • Re: Re: ....

        =) jedna z mala jsem i ja =D Enrique je bozi *14* *14*
  • 1stbarby

    Co byste Enrimu řekly?

    Hola, na tenhle dotaz mě přivedl FB. Třeba se to tady trošku rozhýbe. Takže: představte si, že vyhrajete několikadenní setkání s Kikem. Dorazíte na letiště do Miami, odvezou vás do hotelu a večer jste pozvané (teda myslím jako JEDNA z vás) do jeho domu na nějakou mňamku. Jak byste začaly rozhovor? Co byste mu řekly? Samozřejmě nemyslím "Ahoj, já jsem ta a ta...", to je jasné *4* Čím si myslíte, že byste ho zaujaly, abyste nebyly jen další v řadě, která na něj hned vybalí "miluju tě"? Tak. Jsem zvědavá *3*
    • kacka.bedna

      Re: Co byste Enrimu řekly?

      pokud bych se domluvila tak bych pokecala jen tak o životě *14* uplně normalně jako z každym jinym.řekla bych mu svuj nazor a chtěla bych znat jeho nazor na ruzne věci.rozhodně bych nebyla šílena faninka ktera se po něm plazí.tím bych ho akorat odradila.co by bylo dal to zaleží na okolnostech. *4*
      • vterinka

        Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

        krásné Kači *3*
    • pajda83

      Re: Co byste Enrimu řekly?

      myslím si,že bych sním pokecala o životě.....určo bych na něj nevybafla jak nějaká ujetá fanynka...aby se nezlekl hned ze startu,pak bych použila své charisma schované pod tričkem :-))))
      • 1stbarby

        Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

        Pod tričkem *1* *1* *1* Tak teď jsi mě fakt dostala, to je dobrý *1* Akorát že až on by použil to svoje podtričkový charisma, tak nevim, jestli by ti to odhodlání nebejt hysterická vydrželo *3*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

          no to nezaručuji :-))) ikdyž,pokud by si sundal tričko i on..a pak i kalhoty .... *14* *14*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

            omg :D chudák Kike, toho nemůžete milovat i bez toho sexu furt? :D
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              No jo, asi ti dají za pravdu všechny, ale já to mám prostě takto. *3*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              tož řekla hezky,ale mě v mém věku to bohužel nestačí,myslím si,že se připojí i starší holky,vy mladší si to bez sexu zatím uživejte !!
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              no tomu věřím, ale u mě prostě sex je až někde hooooooooodně dole, na 1. místě je pro mě ta daná osoba, když s ní můžu být, dotákat se ji a vědět, že je se mnou a že mě kdykoli podpoří *3*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              a právě s tou milovanou osobou kači je to nejhezčí.... i když....no raději vás nebudu k ničemu navádět,hihi ))))
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              to sice patří, ale je ho všude moc, já bych se obešla i bez něj, mi stačí blízkost milované osoby ♥
            • miskad

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              Ano,tak *15*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              no ne,protože sex k životu patří a když jsou na to dva,kteří to chtějí,je o to to krásnější :-))) že Enri ?? :D
          • miskad

            Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

            Bylo by to jasný *15* *14*
        • miskad

          Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

          Mě teda asi ne *15*
    • vcelkab

      Re: Co byste Enrimu řekly?

      No já si ani nedovedu představit setkání s ním. Asi bych ztuhla kdybych ho uviděla. Ale moc ráda bych se ho zeptala, jestli je opravdu šťastný a jestli mu třeba nechybí více soukromí, určitě pořád někde jezdí a pracuje... Samozřejmě bych mu to řekla v angličtině, ale musela bych si to asi předem připravit... *1*
      • 1stbarby

        Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

        Tak to přemýšlíme vpodstatě stejně. Taky by mě zajímalo, co mu jeho styl života dává a co mu bere a taky to, co považuje v životě za důležité. A jestli to má.
      • vterinka

        Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

        no a na odpověd aby člověk měl po ruce notas a otevřený googel překládač *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • 1stbarby

          Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

          Nebo překladatelku... hlásím se dobrovolně *1*
          • miskad

            Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

            Tak jo,berem tě *1*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              přesně! Co se s ním budem mazlit! *15* *15* *15*
            • 1stbarby

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              HURÁÁÁÁÁ, tak balíme a razíme!!! Co bysme čekaly na nějakou soutěž, že... *1* *1* *1* Nějak se pak domluvíme, co s ním, ne? *15*
        • vcelkab

          Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

          Jo no, možná bych překládala skoro každé slovo *1* *1* *1*
          • miskad

            Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

            Pokud bych věděla jak se to píše *15*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              taky pravda, popř. by ti to mohl rovnou psát xDDDDDDDDDDDDDDDDD *1* *1* *1* *1*
              Šári: beru tě! *1* *1* *1*
    • miskad

      Re: Co byste Enrimu řekly?

      Já ti nevim...asi taky něco na způsob,jak se máš a potom:Je Anna doma? *1* *1* Né to ne,to byl vtip *15*
      • 1stbarby

        Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

        Hele nesnaž se to maskovat jako vtip, my víme, žes to myslela vážně *1* A pak byste zbourali barák, co? *1* *1* *1*
        • miskad

          Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

          Řikám že to byl vtip :D A nevíc by se skoro dopustil trestnýho činu *15* Ale jenom skoro *1*
          • 1stbarby

            Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

            Tož to bys to holt nikde nesměla říct *3*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              aha, tak to já se na to MOOOOOŽNA podívám, ale o není 100% *1* *1* *1*
            • miskad

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              To budu šprtar *9* Ale co mi zbejvá *15*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              ok :-) ... dyt máš pátek ted, víkend před sebou :-)
            • miskad

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              Ten konec bych brala,ale to předtim ne :D Ale podívám se na to,vypadá to zajímavě ;) Jenže nevim kdy,tenhle tejden mám zkoušky Tak až pak *9*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              byla s Chrisem, viděli je paparazzi, on ji popřel, aby mohl natáčet film a neměl žádný skandál a Jess se všichni smáli, že si to vymyslela a tak, no ale nakonec, když za těmi novináři šla a vše jim řekla, co si o něm myslí a tak, tak on to viděl a ještě jeho kámoš do něj hučel a nakonec s filmem sekl a Jess se omluvil a chodili spolu :D a to ho ze začátku nenáviděla, jen její ségra ho milovala :D no doporučuji! :D
            • miskad

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              To sem neviděla...jak dopadla? *1*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              ano, chytrá holka, pak bys dopadla jak Jessica ve filmu Rande s hvězdou. *15*
            • miskad

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              Kdyby se TO stalo tak bych se s tim stejně nikdy nechlubila *4* Ještě bych se stala terčem paparazi nebo jak se to píše *1* A to fakt ne.. *13* *4*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

              No ty ji nabádáš k pěkným věcem ... ale Šári, přeji ti, aby se ti to splnilo a bylo to jako v tom příběhu! ♥♥♥♥
        • vterinka

          Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

          no to by sis pomohla kdybys ho zbourala. *1* *1* *1* *1* *1* Kde byste pak byli? *15* *15* *15*
    • vterinka

      Re: Co byste Enrimu řekly?

      Hola mi amiga, tak "Te amo" mě vůbec nenapadlo. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      Mě napadla otázka: "Qué tal?" - Jak se máš? *1* *1* Jinak nevím, já bych si nevzpomněla ani na to nejjednodušší slovíčko, takže to je jedno. Ale kdyby se naučil česky nebo slovensky, tak si s ním ráda pokecám. *15* *3*
    • puspuspusinka

      Re: Co byste Enrimu řekly?

      No dneska už bych mu miluji tě neřekla, myslím, že ho miluji ale už nejsem ta fanynka co by řvala na koncertě i love you kike, to nee... spíš já envím, asi bych zčervenala jak rajče a jenom kejvala... *15* *15* *15* *15* *15*
      • vterinka

        Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

        taky možnost *1* *1* *1* *1* To byste si hoodn pokecali *1* *1*
        • puspuspusinka

          Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

          No úplně nejkrásnějc ... to by byl pokec na kterej by do smrti nezapoměl ... *15*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Co byste Enrimu řekly?

            no to věřím *1* *1* *1* *1* *1*
  • Koncert

    Ahojte všichni:-) Tak jsem si četla příspěvky o koncertu v čr, kdyby jste něco zjistili, tak to sem prosím napište, Enrique je skvělej, nerada bych propásla příležitost ho vidět a slyšet! :-) Díky a přeju krásný Vánoce:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit