Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    spinká

    Ahoj!Koukněte se na videjko jak Enrísek nádherně spinká!!To je tak roztomilý..já ho prostě miluju!!! *14* *14* *14* *14* *14* http://www.youtube.com/watch?v=yJo85pkN-sM&feature=related
    • kristyn875

      Re: spinká

      jj je klášnej..já ikdybych musela tak bych ho nevzbudila...páč je tak slaďoučkej když spinká.. *14* *14*
      • humanic

        Re: Re: spinká

        TJN *14* *14*
        • terousek996

          Re: Re: Re: spinká

          *14* *14* *14* *14*
          • domca11

            Re: Re: Re: Re: spinká

            Juuujky mooc kláášnýý videjko,ty vogo já nwm jestli bych to vydržela vedle něho jenom tak ležet v klidu natož spat,je tak stráášně roztomiloučkýý *14* *14* *14* *14* *14*
    • pulnoc140

      Re: spinká

      To je hezký videjko *14*
      • pajda83

        Re: Re: spinká

        moc ráda bych spinkala vedle něj....ale asi těžko bych jen nehybně ležela.. *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vcelkab

    Dům Enriqua

    Ta ulice Sabal Palm Road je na tom ostrově i pod ním. Tak kde vlastně? *14*
  • Enrique Iglesias

    Ahoj zdravím všechny přihlasila jsem se do fanclubu protože Enrique je nejlepší poslouchám sice ještě Tiziana Ferra ale Enriquemu se nevyrovna chtěla bych se zeptat jestli tady budete brzy davat nové fotky rada bych se toho taky zučastnila zatím Čau *1*
    • Re: Enrique Iglesias

      Jj ja jsem tu několik dala fotek tak se můžeš taky přidat. *3*
      • Re: Re: Enrique Iglesias

        jo diky ale ja nevim jak
        *9*
        • Re: Re: Re: Enrique Iglesias

          Dáš Fotogalerii a dole se přihlásíš, a dáš procházet a nějaké fotky určitě tam máš v počítači tak a pak dáš otevřít a v pravo je přidat a pak a ještě pak jesli budeš tam chtít nějakou tak dáš nahrát další fotografii *3* *1* *1*
  • Není

    Ahojky, holky jestli se někam jede tak já taky. A s Annou už není, prý ho vyhodila kvůli jeho psům asi před 3 dnima to psali v nějakým časáku.
    • zuzik117

      Re: Není

      Chudinka... Na jednu stranu je mi hodně líto, pač on jí měl asi rád, ale nadruhou stranu je dobře, že se jí zbavil blbky jedný
      • zuzik117

        Re: Re: Není

        A s tím odletem...... už je nás 13 *1* *14* , ale 13 je nešťastný číslo, aby s náma to letadlo nespadlo... Kdo se teda ještě přidá? *14*
        • tyna007

          Re: Re: Re: Není

          ja jedu taky...!!!! *3*
        • andelinka

          Re: Re: Re: Není

          nemusis se bat uz nas je 14 taky se pridavam!!!! uz se moc tesim a ted nekdy ma mit koncert v Parizi tak mto je celkem blizko *14* *14* *14*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: Není

            Hmmm 14, to už je celkem pěkný číslo!!! Už máte někdo sehnaný to letadlo!!! Mám již zamluvit letenky??? *14* *1* Hrrrr, ať už je mi osmnáct!!! *14* *14* *8* *4*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: Není

          to ani neřikej....jestli se to má stát tak rači až na zpáteční cestě..ještě předtim ho chci vidět... *14* *14*
          • zuzik117

            Re: Re: Re: Re: Není

            Ale my máme v plánu ho sem unést by sme ho chudáčka zabili *14* *9* *4* *14* *14*
            • petra6

              Re: Re: Re: Re: Re: Není

              Ano ano dobrý nápad *14*
        • monas

          Re: Re: Re: Není

          Já určitě taky... *14*
  • TURNÉ

    Ahoj všem. Hele lidi, nemyslíte, že je to trochu divné? Proč by nám tady Enrique psal a vůbec, třeba si z nás tady jenom někdo dělá srandu a teď se tím baví. Ale jinak, kdyby to vyšlo, tak by to teda bylo fakt něco!!!!!!!!! Nemyslíte????, *4*
    • hannah22

      Re: TURNÉ

      Podle mě si z nás jenom někdo střílí a dobře se tím baví *1*
      • pajda83

        Re: Re: TURNÉ

        nekaž mi prosím iluze!! *14* no já vážně nevím kdo to je,možná nějaký blázen,který se tím opravdu baví,ale zase na druhou stranu aspon máme o čem diskutovat,ne?ale stále tajně doufám,že to je enri!! *7*
    • zuzik117

      Re: TURNÉ

      No, je to docela dost možný *3* *3* *1* *3*
    • pajda83

      Re: TURNÉ

      já nevím kdo to je ale píše stále,já mám druhý vzkaz a zkopírovala jsem ho na lidi na diskuzi,tak koukněte ju? *14* *14*
  • humanic

    Honem

    Ahojky..je nové kolo www.hitparady.estranky.cz/top30 tento odkaz asi nefunguje,ale tak aby ste věděli kde..a také tam píšou že se můřže hlasovat pomocí mailu..tam píšou jak..tak honem!! *1* Ať udrží 1. místo
    • humanic

      Re: Honem

      http://www.hitparady.estranky.cz/cl anky/chart-top30/18_kolo-chart-top3 0-enrique-iglesias-s-ciarou-prekvap ive-ve-vedeni_ewa-farna-je-az-na-3_ -a-8_miste___
      • china

        Re: Re: Honem

        ALe rychlejší to je když to tam naklikáme ne? *7*
        • humanic

          Re: Re: Re: Honem

          já nwm mě to nabíhá o hodně rychlejc když držím ten enter,ale třeba ti to nefunguje *9*
          • china

            Re: Re: Re: Re: Honem

            No ne já sem samo sebou myslela s tím entrem ale ty si tam něco psla o emailu. *7*
  • _t_e_r_u_s_k_a

    hele ty malý děcko...di si hrát na píseček a nezapomeň si dudlíka...ty nám budeš něco vykládat o stylu??? dyť ani nevíš co to je!!! myslíš si že tady těma svýma trapnýma kecama někoho ovlivníš?? to teda ani náhodou....jak si malá..tak si blbá..

    prej Terezička xD xD....Terezička=Kravička
    fujj stydim se za svoje jméno....taková trapka jako ty ho nikdy neměla dostat....děláš nám jenom ostudu....bléééééé
  • andelinka

    HLASOVÁNÍ

    Cauki plsky mohla bych vas poprosti hlasujte na teto adrese sice to ,nen i nic pro enriqueho ale ani pro zadnou jinou osobnsot to jen ceste pro me ale nebojete ja jsme velka fanynka enriqueho tak prosim udelejte to pro me http://www.bojovniciprotitotalite.c z/videa2/detail/100/
    pls hlasuj kuji moc
    *4* *4* *4* *4*
  • video SK

    Slovenky také udělaly video pro enriqua.Také moc hezké.
    http://www.enriqueiglesias .com/video/enrique-iglesias-thank-y ou
    • Re: video SK

      Já jsem to video také zhlédla a ikdyž moje angličtina není nic moc tak tam Enrique děkuje za video tak kdyby tu byl nikdo ze Slovenska kdo by mněl kontakt na jeho manažera,aby zhlédl i to naše *4* *3*
      • Re: Re: video SK

        to video je o tom ze my dakujeme jemu nie on nam :))) ale pekne ze sa vam paci *4* *4* *4*
        • Re: Re: Re: video SK

          Myslím to video kde mluví on myslím,že je to 3 od zhora
          • Re: Re: Re: Re: video SK

            sorry sme sa nepochopili *4* *4* *4*
    • pajda83

      Re: video SK

      je to hezké,ale mám pocit,že to naše je mnohem hezčí,nebot tam jsou fotky fanouškůa tak vůbec,je v tom více citů...nevím. *14* *14* *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: video SK

      moc pěkné video moc se mi líbí!
    • 9margaret9

      Re: video SK

      Wow....holky, tak to se vám opravdu moc povedlo!!! *4* Taky si přeju aby byl zpátky....
    • Re: video SK

      Mohly bysme taky udělat nějaké video z bratislavy a napsat to za fanoušky z ČR a zase mu připomenut, že na nás zapomněl a byla to pro nás dlouhá cesta až na slovensko. To jen nápad pro příště, aby věděl že tu má takové fanoušky, kteří za ním cestovali tak daleko. Kdo ví kolik nás tam vůbec bylo.Když dáme do kupy naše fotky, taky jich budeme mít hodně.
      • vterinka

        Re: Re: video SK

        no tak se uvidí
  • Anna měla velký štěstí *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit