Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adinka21

    pořadatele

    Holky dnes jsem napsala asi 60 možná i víc lidem co mají na starost koncerty a jeden z nich odepsal ale asi budete koukat co a jak to napsal mě to vyrazilo dech tady vám to posilám Vážená paní Mockovciakova. Děkuji za e-mail. Myslím, že vím jak na to. Jestli chcete pozvat Iglesiase do ČR a máte strach, že jej nezaplatíte, tak nezbývá požádat zmíněného umělce, ať sem přijede za 3.000 Euro. To by mu mohlo snad stačit, stejně hovno umí. Zdraví jan Adamus
    • kristyn875

      Re: pořadatele

      twe..co si vo sobě myslí čurak starej plesnivej...takovýhle hovada bych střílela *16* ..sorry za ty slova..ale tohle mě fakt naštvalo *5*
      • adinka21

        Re: Re: pořadatele

        v pohodě taky bych to vyslovila dovolil si toho hodně svině tohle si posral a taky by mu zaplatil za koncik jen 78tisic směšný tohle tady ma tak mozna někdo z čechu a ne enri ten ma mnohem vic to at si strčí do prdele těch 3000 eur za to by mu nevystupoval žadný slavný zpěvak jako je náš enrišek asi spadl na hlavu chlapec *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: pořadatele

          TY VOLE..TAK TÍMHLE MĚ OPRAVDU DOSTAL DEBIL JEDEN ZKURVENEJ!!CO SI O SOBĚ MYSLÍ??TY VOLE TO PSALO NĚJAKÝ DÍTĚ NE??FAKT,JAK TAKOVÝHLE LIDI MŮŽOU ZAMĚSTNÁVAT? *8* *16* TYJO TAK TOHLE MĚ FAKT NASRALO.. *10* *8* *16*
          • nati102

            Re: Re: Re: Re: pořadatele

            pak se vůbec nedivim, že sem nechce přijet *9* toho debila co to napsal bych z tý firmy rovnou vyrazila *16* *16*
      • vterinka

        Re: Re: pořadatele

        tos napsala správně!!!! Svině jedny!!!!!!! Co si o sobě myslí???????? Teď sem se tak roštílila, že by mě mohli rovnou odvést!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* To se mi snad zdá!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • stankova.lidka

      Re: pořadatele

      komu jsi to psala *7*
    • vterinka

      Re: pořadatele

      cože???? co to je??? *7* *7*
      • adinka21

        Re: Re: pořadatele

        To o enrim napsaly pořadatele ja jen napsala zda by bylo mozny uspořadat koncert a on mi napsa to co vidite je to síla co holky?Äle napsala sjem mu zpět svině sprosty takhle mluvit nebudou oni si myslí že jsou hvězdy ale jsou nuly to co dokazal enri se na nej srat nemuzou kretení mam na ně nervy takhle jednat slidma to jsem nečekala překvapily mě jak to napsaly a co psaly o enrim *16* *16* *16* *16* *16*
        • pajda83

          Re: Re: Re: pořadatele

          kokoti,jedním slovem *8* *8* *8*
  • Má hezky hlas a písne...to se musi uznat..ale jako osobnost ho moc nemusim...
  • luciiineek

    fanklub!!!

    Ahojky právě sem se tam zaregistrovala *14*
    • Re: fanklub!!!

      Ahojky právě mě dorazily fotečky Enriqua na meil *3* *3* *3* *3* z koncertu z Bratislavy jsou super *4* *5* závidím kdo jste tam byly moc mu to tam sluší *1* *1* *4* *3* *4* *5*
    • humanic

      Re: fanklub!!!

      a kam si se zaregistrovala?? *3*
      • luciiineek

        Re: Re: fanklub!!!

        mno do toho fanklubu *14* *14*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: fanklub!!!

          už se mi to konečně povedlo a jsem tam taky.ale ani nevim jak se to povedlo.zatracene jazyky.abych se ještě kvuli enrimu učila anglicky.už mi z něj hrabe. *14* *14* *14*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: fanklub!!!

            z toho si nic nedělej,já umím docela dobře na domluvu německy,anglicky kulhám a španělsky tak na tom jsem jak moje dítě,upozornuji že má 3.5 let,tak to pokulhávám dost.taky mi to dává zabrat ale piluji a dělám vše proto,abych rozumněla *1* *1* *14* *14* *3* *4*
  • WWW

    Prosííím podívejte se na můj blog www.enrique-singer.blog.cz
  • majinka96

    Anna

    Enrike stejnak annu opustí !! a bude žít semnou jen semnou !! anna je hnusna a ja jsem jeho vyvolena budoucí manželka!enriqe čeka jen a jen na mě!! mam snim naplanovanou budoucnost hned jak budu moct tak zanim přijedu a on annu opustí a bude žít jen semnou nikdo na mě nema!!! *14*
    • lucka.ptackova

      Re: Anna

      hele jako docela si troufáš...si jako myslíš že až tě enri uvidí tak zapomene na annu a odveze si tě s sebou domů??? si myslíš že se enrii zabouchne do ňáký namyšlený puberťačky z česka?? proč enrimu nepřeješ štěstí?! a kór teď jestli s annou čeká dítě...!!! pamatuj: Pýcha předchází pááád!!! *3* *8*
    • pajda83

      Re: Anna

      no nevím,ale mám ten pocit,že kdybys byla super fanynka jak to tady píšeš,tak pochopíš lásku enrika k anně a to,že se milují a přeješ jim to.... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • zuzik117

        Re: Re: Anna

        No tak já Annu moc ráda nema, ale když je s ní šťastnej...... Enriho mám ráda, ale vím naprosto přesně, že kvůli holce, o který zatím neví, že existuje asi Annu neopustí *1* To je docela naivní....
        • kristyn875

          Re: Re: Re: Anna

          můžu jen souhlasit...sice Annu nemám moc v lásce, ale to co tu píše je absolutní blbost *1* *3*
  • kacenka33

    Can you hear me, Escape

    já mám fakt štěstí *1* dneska když jsem jela k zubaři tak na Evropě 2 hráli Can You Hear Me a potom když jsem byla v Tescu tak nevím kde to hráli ale hráli Escape.. *1* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Dobrý, že???

    Kukejte na to!!! Já chci taky...závidím!!!

    http://www.e nriqueonline.org/news/photos/jingle bell08_1210/08.jpg

    *14* *14* *4* *4* *8*
    • pelclovajana

      Re: Dobrý, že???

      Počkat ta adresa se tam vložila nějak divně!!!*10*

      http://www.enriqueonline.org/ne ws/photos/jingle bell08_1210/08.jpg
      • Re: Re: Dobrý, že???

        ty ji máš taky blbě..
        http://www.enriqueonline.o rg/news/photos/jinglebell08_1210/08 .jpg
        tak je to správně..hej a ty jo já chci taky pusinků *14* ..co bych za ni dala *14*
        • Re: Re: Re: Dobrý, že???

          http://www.enriqueonline.org/news/p hotos/jinglebell08_1210/08 .jpg
          • Re: Re: Re: Re: Dobrý, že???

            to se snad nenapíše správně..když se to odřádkuje..to je hnus..to je jedno..prostě si tam vymažte ty mezery a hotovo..
  • 9margaret9

    TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ...

    TAK JÁ SE TAKY PŘIDÁVÁM...... HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM, KDO ZÍTRA MAJÍ PŘIJÍMAČKY... VĚŘÍM VÁM HOLKY, VY TO ZVLÁDNETE.... PAK BUDETE RÁDI VZPOMÍNAT, JÁ UŽ TO ZNÁM......... *4* HLAVNĚ NEZAPOMEŇTE ENRIQUEHO FOTEČKU JAKO TALISMAN.... *14*
  • súťaž

    pozor! pozor!

    na stranke radia Expres beží týždeň s enriquem a počas tohto týždňa môžete vyhrať lístky na koncerty v Bratislave a v Košiciach, cdečka a dokonca aj osobné stretnutie!!! bomba čo? tu je linka papa

    http://www.expres.sk/strank a/69/tyzden-s-enrique-iglesiasom.ht ml
    • pelclovajana

      Re: súťaž

      Super..akorát lístky už mám, tak spíš ty céda by se šikly!!! *3* *14* *14*
      • kacenka33

        Re: Re: súťaž

        já to nechápu...chci se taky zapojit do soutěže ale nevim jak *9* *9*
        • kacenka33

          Re: Re: Re: súťaž

          ha *3* už jsem to našla a už jsem poslala i odpověď *3* doufám že když nemám štěstí na koncert...že budu mít alespoň na ty CD *3* tak mi držte palce *14* *14* *14*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: súťaž

            Já už našla otázku a samozřejmě vím i odpověď, ale jakmile to nacvakám do toho formuláře a chci to odeslat, tak se to sekne a nic se neodešle...rozkopat!!! *10* *14* *14*
      • Re: Re: súťaž

        to hej, ale ja by som brala to osobne stretnutie, tak to by bolo super *4* *4* *4* *4* ale neviem ci by som to prezila *1* *1* *1*
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: súťaž

          No to bych taky brala...ale myslím že nemám šanci!!! A stejně bych ještě omdlela někde v koutě a prošvihla bych i celý koncert!! *1* *1* *3* *14* *14*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: súťaž

            no já bych na tom byla asi podobně,nebo bych po něm asi skákala a bodygardi by ěli práci...no je to asi nepředstavitelný... *14* *14* *1*
    • pajda83

      Re: súťaž

      jé super,no mi je to na prd,leda že by mi přijela chůva hlídat syna a to s velkou trpělivostí...bohužel ten koncík dám příští rok,teda snad se dočkám!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: súťaž

      ach uz zase tie medzery, tak opravit :)) ahojte
  • článok

    na nete som nasla jeden clánok e enrim a anne a ze cakaju dieta,ale je v spanielcine, nevedeli by ste to prelozit?

    tu je

    Confirmado Anna Kournikova Esta Embarazada
    Párese que es una realidad que la novia de Enrique Iglesias Anna Kournikova está embarazada. De acuerdo con un diario neoyorquino The Daily News

    Según lo que ley la joven Anna Kournikova tiene ya tiene dos meses de embarazo.

    El rumor creció luego de que la deportista cancelara su participación en el triatlón de Malibú, California, el domingo pasado.

    Hasta el momento los representantes artísticos de la pareja no han emitido comentarios en torno a los rumores de un posible embarazo.

    De ser cierto los rumores, Enrique y Anna se estarían estrenando como padres el próximo año, después de más de seis años de relación amorosa.
    • eliska2

      Re: článok

      kdo ví jestli je to vůbec Enrika pokud je anna vůbec těhotná.
      • kacka.bedna

        Re: Re: článok

        jj moje eliška mi čte myšlenky jen jsem to tady nechtěla tak přimo ventilovat aby ste si nemyslely že mi to vadi.samožřejmě jim to přeju ale jiste pochybnosti mam.enrike měl dost dlouho turne a anna s nim nejezdila. *7* *7* *13*
        • pajda83

          Re: Re: Re: článok

          teda holky!!!!vy mě štvete,jak to můžete napsat???to mě štve,vážně!!!dyt jsou spolu devět let,stejně jako já s chlapem)) *1* *1* tak si myslím,že v jejich vztahu musí být důvěra stejně jako všude a nezáleží na tom,jestli enri jezdí turné nebo ne.oni žijou jinný život než my,jsou bez sebe delší dobu i když mi to připomíná mě a mýho chlapa,který i v době kdy já byla těhotná jezdil,takže.....??ne,fakt je ivošek jeho!! *1* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
          • kacka.bedna

            Re: Re: Re: Re: článok

            pavli přece znáš přisloví (důvěřij ale prověřuj)? já sice neprověřuju ale ani nedůvěřuju.a to že příležitost děla zloděje taky vime všichni.
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: článok

              Já bych řekla, že právě ta delší odloučení jim vztah scelují...možná kdyby se výdali každým dnem, tak už spolu dávno nejsou...ale v tomto případě se myslím, k sobě vrací rádi a tu lásku jim stále v srdcích něco probouzí!!! *14* *14* A já jim to mocinky, moc přeju...a s tím děťátkem Anně věřím...už i z fotek jde poznat, že Enriho miluje...a on jí tu lásku ve velké míře opětuje!!! *3* *4* *14* *14* Jsou strašně krásný pár!!!
            • kacka.bedna

              Re: Re: Re: Re: Re: článok

              TO JE ONO.pravě proto že jsou spolu tak dlouho...faze zamilovanosti podle statistiky je dva roky potom je to pevne přatelství a zvyk..tím nechci řict že by anna byla špatna to ani nahodou..čistě hypoteticky konstatuji že statistika taky řika že 50 procent otcu vychovavají cizi děti aniž by o tom věděli.( coš se mě osobně zda nadsazené )tak tady nejde o duvěru nebo neduvěru...a nakonec náš milovaný enrísek taky není svatý..nikdo z nas není světec.tak nevim pavli proč se tě to tak dotklo. taky jsem neřekla že to tak je.jen jsem řekla že je to možně.
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: článok

              ano znám,ale bohužel z těch vašich písmenek jsem to nepocítila)) bohužel.a vzhledem k tomu,že enri s annou jsou spolu tak dlouho,myslím že jejich důvěra je velmi pevná!! *1* *14* *14*
        • pajda83

          Re: Re: Re: článok

          teda holky!!!!vy mě štvete,jak to můžete napsat???to mě štve,vážně!!!dyt jsou spolu devět let,stejně jako já s chlapem)) *1* *1* tak si myslím,že v jejich vztahu musí být důvěra stejně jako všude a nezáleží na tom,jestli enri jezdí turné nebo ne.oni žijou jinný život než my,jsou bez sebe delší dobu i když mi to připomíná mě a mýho chlapa,který i v době kdy já byla těhotná jezdil,takže.....??ne,fakt je ivošek jeho!! *1* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: článok

      Hodila sem to do překladače a zhruba to znamená, že podle deníku New York Daily News je Anna těhotná a narodit by se to mělo příští rok, zda-li je to pravda. A že Anna zrušila své nedělní vystoupení. A prý jejich zástupci neměli konkrétní komentáře k jejímu těhotenství. Toť vše *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit