Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vterinka

    Anna

    Ahojky Janča přidala na fb v českém fanklubu fotku Anny s její bříškem a prstýnkem, takže žeby už konečně svatba a dítě? Nechme se překvapit. *3*
    • miskad

      Re: Anna

      Cože?Mě se to nechtělo ukázat :(((
      • vterinka

        Re: Re: Anna

        a jsi v tom fanklubu? jinak netuším
    • pajda83

      Re: Anna

      taky už bylo načase...já jim to přeju i když na to po tom všem,co se stalo mám svůj názor,ale budiž jim přáno..a ta písnička je moc krásná a Enri v ní sladoučkej jako med ))
    • vterinka

      Re: Anna

      http://www.facebook.com/photo.php?p id=401636&o=all&op=1&view=all&subj= 102323559825265&id=1710092351&ref=n f#!/photo.php?pid=401561&o=all&op=1 &view=all&subj=102323559825265&id=1 710092351&ref=nf&fbid=1204885938197 zde je odkaz *3*
  • Hallo

    Čauwes neurážejte iglu !!!!!! PA *13* *13* *13*
  • pelclovajana

    MP3

    Nevíte někdo jak se sem dávají ty MP3??? nějak to nechápu...nebo to tam dává někdo jinej a né uživatelé???? *3* *1*
    • zuzik117

      Re: MP3

      ¨Jaký MP3? já ani nwm že se sem nějaký dávaj *1*
      • pelclovajana

        Re: Re: MP3

        Mno, je to tu jako novinka, ale je tam ke stažení jenom Escape, tak tam chci něco přidat a jaksi to nejde!!! *9* *3* *14* *14*
        • zuzik117

          Re: Re: Re: MP3

          Jo aha já už to vidim !!! *1* Nj fakt je tam jenom Escape..... NBo ale nwm jak to tam pridat
  • _t_e_r_u_s_k_a_

    =D

    Jééjda pozor pozor frajerko ať ti nerupne cévka _ dejchej dejchej _ =DD copak vadí ti že říkám pravdu o tomto "zpěvákovi" ? =DD No jo souhlasím pravda je někdy fakt drsná ale někdo to tady říct musel _ =DD
    Ehm dobře možná sem kráva a debil dohromady , ale ASPOŇ MÁM STYL _ nebo líp řečeno lepší vkus než ty _ hudba ti asi moc neříká že ? :)
    • RE: trefa

      Správně!!!!!!!!! TREFA do černého!!!!!!!! Tyhle HLUCHÝ holky naprosto nechápu. Já se divim,že se někdo se zpěvem jako má on nestydí vyjít na podium.
    • Re: =D

      ježiši XDDD ty seš trapnááá XD hey toto je moc XD je ti 13 a hraješ si tady na velkou drsňačku, co?! XD prej "mám styl!" XDDD XDDD seš ubohááá.. dej mi vědět, až dokážeš to, co Enri, jo? pak se můžem o něčem bavit XD ale to se asi nikdy nestane, že?! XDD ale néé klidně dál piš ty svoje sračky.. ztrapňuješ tim jen sama sebe, že.. XD
  • Ahoj

    Ahojte vsetci prave som sa docitala ze Enrique celi zalobe pretoze vraj v 2007 roku presiel jeho manager po nohe jeho fanusicke a Enri bol v aute. Dost ma to nazlostilo Ved on nemoze za to ze jeho manager nevie jazdit a vobec co bola slepa ta baba ze neustupi autu ked sa hybe. Co si o tom myslite
    • pelclovajana

      Re: Ahoj

      Vsadím se že to bylo na Floridě, tam tě žalujou i když jen odhodíš žvýkačku!!! *9* No doufám, že to nebude nějak strašný...a myslím, že za to nemůžou oba, může si za to ta holka, nemá u toho auta stát tak blízko!!! *13* *8* *3* *14*
    • zirafaandy

      Re: Ahoj

      Nwm,jestli jsem to správně pochopila (přiznávám se,že slovensky nerozumím úplně všemu,i když jsem si to přečetla dokonce dvakrát),ale Enrique čelí žalobě za to,že jeho manažér v roce 2007 přejel nějákýmu jeho fanouškovi nohu,když on byl v autě?! *7* Mi připadá nějáký divný,se určitě muselo stát v Americe *1* Ale můj názor je,že když už zažalovat,tak snad toho manažéra,ne??? *7*
      • kristyn875

        Re: Re: Ahoj

        no snad to nebude tak zlé... *9* dyť Enri v tom je nevině...a kdes to četla?? *7*
  • humanic

    jak dlouho?

    Holky jak dlouho ste čekali před arénou aby ste byli u pódia??Nebo jak to vůbec probíhalo?? *4*
  • sucharek

    33. místo

    Čau holky, Enríska máme už na 33. místě *14* *14* jen tak dál *15*
    • vterinka

      Re: 33. místo

      Krása, super!!! *14* *14*
      • kacka.bedna

        Re: Re: 33. místo

        je to sice hezke ale už byl na lepšim mistě *4*
    • pelclovajana

      Re: 33. místo

      Nádhera!!! *3* *1* *14*
  • kristyn875

    Enrííí

    ahojky..viděli ste tu novou fotečku??na enriqueonline.org?..omg *15* *15* *14* nemám slov..on je tak překrásňoučkej až mě to rozbulelo *14* *14* dokonalost sama *14* *3*
    • pelclovajana

      Re: Enrííí

      Jedno slovo: Mňam!!! *1* *3* *14* *14*
      • terousek996

        Re: Re: Enrííí

        ta je nádherná, úplně k sežrání. *14* *14* *14* *14* *14*
        • nati102

          Re: Re: Re: Enrííí

          úúúúúúúúúúúúúžžžž
    • vterinka

      Re: Enrííí

      Tak ta je upe přenádherná!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • pajda83

        Re: Re: Enrííí

        jj,krásný chlap,není nutno to komentovat)) *14* *14* *14*
  • ..........

    .x.x.terysek.x.x.já tam byl v tý době a to tam ronaldo ještě nebyl ale příští rok se tam chystám zasednu iglesiasovy židly bude muset jít na stání :-)))))))))))jinak to byl vtip že praha je lepší než budějky doufám.uražte se jak chcete ale pražáci sou strašný mistři světa a když maj něco udělat tak to mi ne to jinam by ste měly být rádi že vubec někde šance je aby sem přijel a ne podobný keci to je daleko to je lepší tady tak se snažte at je to ve vašem městě a ne jen samý námitky připomínky ono česko není usa celý česko se dá přejet i vlakem za 8 hodin tak nevim co tu plašíte je jedno jestli to bude ostrava plzen nebo komárov kterej má 10 lidí ale pražáci nestojí o enriqueho jak psala ada sám sem se o tom přesvěčil
  • sara.jenni

    youtube

    Youtube je nějak nový a mě tam nejdou pustit žádné videa, mohli byste mi nějak pomoct?????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit