Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lenushka14

    34.miesto

    taaak Enrique je uz v Top osobnosti na 34.mieste...len tak dalej *3* *3*
    • vterinka

      Re: 34.miesto

      super!! *14* *14*
  • vterinka

    35. místo!!!

    Ahojky holky, ještě včera byl Enri na 37. místě v žebříčku nejnavštěvovanějších osobností a dneska je na 35. místě, tak jen tak dál! *14* *14* *3*
    • pajda83

      Re: 35. místo!!!

      skvělý)) *14* *14*
      • vterinka

        Re: Re: 35. místo!!!

        No to platilo včera dneska už je na 38. místě *9* *9* *9* *9*
        • terousek996

          Re: Re: Re: 35. místo!!!

          Enri je až na 38 místě to je hrůza *9* *9* *9* *9* *9*
  • faceook

    Ahoj holky vím že to sem nepatří ale věřím že i zde jsou fanoušci skupina Backstreet boys a chci vás poprosit aby jste s ezapjily na nový český fanclub na facebooku ja se ráda připojím zase na Kikeho tak holky jen vás poprosím kdo máte FB připojte se tam diky všem zde pošlu link fan BSB go to here http://www.facebook.com/group.php?gid=347180000478&ref=ts Diky předem všem kdo se tam připojí!I love Enrique Iglesias je to krásny Chlap s krásným nadaným hlasem *3*
    • Re: faceook

      Ahoj, já bych ti ráda pomohlůa ale jinou hudbu než od Enriqua zásadně a nikdy neposlouchám, takže je vlastně podvod registrovat se do fanklubu.. *8*
      • vterinka

        Re: Re: faceook

        tak to já poslouchám ted hodně věcí a bsb taky, takže není problém pro mě se tam zapojit a ted poslouchám takové věci, že byste se holky divily
        • pajda83

          Re: Re: Re: faceook

          já si taky poslechnu cokoliv,ale tady vím,odkud vítr vane..takže do toho nejdu... *7* jinak Enri je samozřejmě NEJLEPŠÍ!! *14* *14* *14*
          • kacka.bedna

            Re: Re: Re: Re: faceook

            tak poslouchat mužu kohokoli kdo se mi líbí ale fandit můžu jen tomu u koho to cítím a to je zatim jen enri a snad ještě marek ztraceny.ale registrovat se do fan klubu jen proto,že mě o to někdo požada ,považuji za falešnost.je to nefer už vůči BSB.tak promin Adi. *7*
      • pajda83

        Re: Re: faceook

        tak,tak....já sice neopovrhuji poslechem jinným,ale abych se registrovala,někam kde nechci,to ne.. *7* *7*
    • pajda83

      Re: faceook

      celá nakřivo!!já hláskuji jen pro Enríska,nějací BsB mě nezajímají!!! *15* *15*
    • vterinka

      Re: faceook

      ok tak sem tam a to o Kikem plně souhlasím!! *3* *3* *3*
  • kristyn875

    koncert v Belfastu

    ahojky...dneska se mi viděla ten koncík v Belfástu...a bylo to skvělý...on byl úžááásnýý *14* zpíval upa klášně, ale to neni žádná novinka *1* ...prostě nádhera
    • Re: koncert v Belfastu

      nemáš to nahraný???chtěla bych se na to mrknout!!
      • kristyn875

        Re: Re: koncert v Belfastu

        promiň..ne nenahrávala jsem to....já se na to koukala u tety *1* *14*
        • Re: Re: Re: koncert v Belfastu

          toe škoda..doufam že tá někdo na youtube!! *9*
  • terousek996

    jóóóó!!!

    v něděli na MTV budou dávat: top 10:Enrique Iglesias *14* *14* *3* *3*
    • pelclovajana

      Re: jóóóó!!!

      Jejky to mě štve...doma sice MTV nemáme, ale na chatě jo...akorát že tam nám zase vapadl signál na satelit, kvůli bouřce...no třeba to do neděle stihnou spravit...mohli by...anebo vykopu strejdu od televize, ale to pochybuju, to spíš vykope on mě!!! *1* *3* *14* *14* No uvidíme...!!! *4* *3*
      • pelclovajana

        Re: Re: jóóóó!!!

        No super, tak včera už nám vyléčil nějaký hodný pán satelit, takže v neděli se stěhuju na chatu!!! A udělám si soukromou párty...jenom já a Enri!!! *1* *3* *14*
      • humanic

        Re: Re: jóóóó!!!

        Budou to dávat na MTV Europe ve 22:00h
    • kristyn875

      Re: jóóóó!!!

      fakt??mno to je mega superrrr *14* *14* *3*
    • luciiineek

      Re: jóóóó!!!

      chjoooo to je na houby my MTV nemáme *9* *9* *3*
      • vterinka

        Re: Re: jóóóó!!!

        jo my taky ne!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
        • humanic

          Re: Re: Re: jóóóó!!!

          Jóó.to je super!!!A na jaký MTV??Na tom MTV Europe? Doufám,že na tom,pač mi jiný MTV nemáme! *9*
      • domca11

        Re: Re: jóóóó!!!

        A na kterým MTV na klasickým??Páč jich je trošku víc *4*
  • lenushka14

    DJ Divak

    ppozerali ste DJ divaka?...hrali tam Enriqueho a song Addicted *1* *14* *14* *14*
    • humanic

      Re: DJ Divak

      JJ,taky sem koukala..super!!a POTOM TAM JEŠTĚ POUŠTĚLI S Whitney Housten *1*
    • kacka.bedna

      Re: DJ Divak

      jo hrali.muj oblibeny.zrovna jsem byla venku když mě holka volala a během pul hodiny hrali dalši song.uplně supr dneska *3* *14* *4*
  • sotěž

    Ahojky lidičky moc moc prosím hlasli byste pro Enriho na www.nejblockprovas.blog.cz prosím je tam SONC (soutěž o nejlepší celebritu) tak hlasujte hlasujte *3* *4* *1*
  • pajda83

    enrique

    Ahoj českých fanoušků, proč říkáte, že tady na vašich stránkách, a to, co jsem dabble.So si clear.When zde sledovat to, co jste mi napsat zprávy .. tak jsem se rozhodl zjistil něco o sobě .. a tak jsem nalezl český page.If máte nějaké otázky .. tak neváhejte se zeptat, napište mi, prosím, ale jinak není rozumět anglicky, ale to je asi jasné, na vás .. nashledanou! *14* *14* *14* to je přeložená odpověd co nám napsal...
  • kamik21

    Enrique v hitparádě UK

    ahojky sem koukala na jakejsi anglickej kanál v tv něco podobnýho jako mtv a byla tam oficiální hitparáda United Kingdom a náš Enrísek tam byl s Takin Back My Love a normálně, je až na 18.místě z dvaceti míst, ale aspoň, že je tam *3* a pak tam byla ještě jakási Airplay charts a to byla čtyřicítka a Enrique byl na 4.místě *3* *4* tak aspoň něco a poslouchaly jste dneska ráno Evropu 2 někdo náhodou? *14* *14*
    • humanic

      Re: Enrique v hitparádě UK

      NN,já jsem neposlouchala co tam bylo? *4*
      • kamik21

        Re: Re: Enrique v hitparádě UK

        já bohužel taky ne, ale kámošky říkaly, že tam o něm něco říkaly jenomže oni si taky nic nepamatujou:-( ale to není nic neobyvyklého a taky něco o tom jak byl včera v Dva a Půl Chlapa a že jeho táta tedy Julio Iglesias je ve Španělsku a ješte kdesi něco jako u nás Karel Gott:-D neposlouchal náhodou někdo taky? já to buhužel ráno nestíhala a tak jsem to zrovna nezapla to mě štve *9* tak třeba eště něco z kámošek vytáhnu uvidíme...
        • pajda83

          Re: Re: Re: Enrique v hitparádě UK

          julio iglesias starší je ve španělsku něco jako bůh....jako karel gott u nás ale pro starší generace...i když já karla taky můžu!! *1* *1* *1* *1*
      • kacenka33

        Re: Re: Enrique v hitparádě UK

        bohužel ne ale když mi pak kámoška řekla co tam bylo tak sem jí málem sežrala *1* *14* *14*
  • vterinka

    Video na youtube!!!

    Holky nebudete tomu věřit, ale je to tam!!!!!! Na YouTube!!!!!! Hlavně poděkujte Stance ta mi s tím pomohla, aby to šlo dát na youtube!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=5yHJ PtaSSTY&feature=channel_page
    • kacenka33

      Re: Video na youtube!!!

      když mě to video nejde *9*
      • vterinka

        Re: Re: Video na youtube!!!

        možná že sem ti poslala blbý odkaz zkus tohle kámošovi to jde teď sem mu to poslala http://www.youtube.com/watch?v=QzQM W26KoVY
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: Video na youtube!!!

          MĚ TO TÉŽ FUNGUJE...FAKT KRÁSNÝ!!!
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: Video na youtube!!!

            JJ,supéér!!Mě to už taky funguje,tak teďka už snad nějaká naděje je..že to uvidí..doufám!! *14* *14*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: Video na youtube!!!

          je to super holky mě to jede.moc hezké.. *3* *3* *14*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: Video na youtube!!!

            je to nádherný,taky mi to funguje a vy holky mooooooooooooooooooooooc šikovný,velká pochvala! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • vterinka

        Re: Re: Video na youtube!!!

        a vymazalas tu mezeru?
      • vterinka

        Re: Re: Video na youtube!!!

        si děláš prču ne?? *9* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit