Přejít na výpis diskuzí

Enya

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yuris.sun

    New album of Enya

    Jak jsem zrovna brouzdal na stránkách Enya.com,tak má Enya vydat nový album,zhruba toho 23.Listopadu.Ale abych pravdu řek,tak se na to album těším(hlavně písničky,pochopitelně).(možná asi o tom album,někteří asi ví!?) *4* *4*
    • evecka

      Re: New album of Enya

      Jo, jo někteří už něm ví a mají ho doma. Např já. Bezva, nejlepší. *3* *4* *1*
      • yuris.sun

        Re: Re: New album of Enya

        Tak to joo,tak pak joo,to se zase já těším,až ho taky budu mít.Doufám že v budoucnu zas vydá nějaké další album *3* *1*
    • yuris.sun

      Re: New album of Enya

      Ale co jsem koukal,tak to nové album bude obsahovat písníčky z těch starších alb *4*
  • nika.

    ------

    Vše nej v další tvorbě! Všechny písničky jsou super, na uklidnění. *1* Hodně štěstí.
  • Vše nej

    Přeji vše nejlepší, Enyo! ;) ;) ;)
  • lieblinka

    Enya

    Ona je suprová,vždycky když mam depku,nebo jen tak si chci hodit veget,tak si ji pustim.....best písničky Caribbean Blue,Book of Days,Only Time. *3* *4*
    • Re: Enya

      lepší spěvačku než je enya v těhle druzích písní,neznám,a ani není,ta je prostě ůžasná,a ty písničky,to je lahoda........... *3* *4* *14* *4*
      • Re: Re: Enya

        já prostě žiju enjou!!!!!!!!!!
  • SUPER

    nedavno jsemo bjila fakt krásnou písničku amararntine,je fakt boží pak jsemslyšela další umí krásně zpívát! *15* *14*
  • -i-andrejka-i-

    Nej nej nej

    Vím že už se opakuju ale Enya je prostě nej *4* *3*
  • evecka

    Nejlepší zpěvačka světa

    Bohužel lidičky, až teď nedávno jsem zjistila, že zrovna tahle zpěvačka je pro mě to pravé ořechové. Tak je mi líto, že mám jen jedno její CD a chci se zeptat jestli někdo nevíte, kde by se dalo sehnat nějaké její starší CD. Byla vděčná za jakékoliv informace. Děkuji předem.
    • Re: Nejlepší zpěvačka světa

      http://www.recordstore.co.uk/enya/h ome.jsp?Category=cd_albums
      • evecka

        Re: Re: Nejlepší zpěvačka světa

        Děkuji za informaci.
        • Re: Re: Re: Nejlepší zpěvačka světa

          Evecka .. neviem odkiaľ si, ale určite všetky CD albumy od Enyi kúpiš aj v Prahe ak vystúpiš na zastávke metra Mústek tak pri východe z metra je jeden fantastický obchod s hudobninami (BL Music).... *3*
          • evecka

            Re: Re: Re: Re: Nejlepší zpěvačka světa

            Děkuji za dobrý tip. *3*
  • enya

    jo jo enya upe suprová a asi nejlepší zpěvačka na celým světě je thak depresivní až se toho začínám bát !!!! *1* *1*
  • enya

    enya je fakt super ráda poslouchám její hudbu vždy mě uklidnuje je prostě nejlepší '''!!!upe jí zbožnujuu a asi jí i miluju!!!! *3* *3* *15*
    • sirnicak

      Re: enya

      enya a m.oldfield.do toho era a vangelis to by byla show jako muzikant to muzu potvrdit.zdar vsichni mystici
  • Enya

    Já pro Enyu i dýchám :) ještě se mi nestalo, že by se mi nějaká její písnička nelíbila. Ale nejradši mám asi Someone said goodbye... potom The River Sings a nakonec May It Be =) Miluju Enyu! Mám od ní čtyři CD a nejvíc se mi líbí A day without rain... *14*
    • Re: Enya

      uklidnující,něžná,je moje nemilejší zpěvačka,sluníčko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit