Přejít na výpis diskuzí

Eric Dill

OSOBNOST 14.3.2009 
197 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: upa ho žeru ♥

    souhlasim stebou deniskakikuska já sem na tom uplně stejně taky bych omdlela kdyby mě políbyl bych se zbláznila a na koncert bych taky moc chtěla *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* on je tak hezkej boží nej nej nej nej nej nej krásnej kdyžtak písni na email mužem si pokecat o ericovi
  • NaThUsQa...

    a jaký máš znamení???? *14*
  • Re: Re: Re: Re: HOVNO!!!

    ahm...sorry ale nikdo těm tvym anglickým kecům nerozumí!!!!!!!§§§ *10* *10* a seš trapnej ..........hahhaha jesně napíšeš sem nějaký annglický žvásty a že seš eric dill a my s tebe padnem na prdel néé a mimochodem tohle jsou český stánky tak je slušnost sem psat česky a jestli seš eric dill tak by ses tak nestrapnoval a z ájiny máš asi 3 že????
  • :)

    vše nej k narozkám =)
  • Klaruškaa

    Všechno nejlepší *14* *14* *3* *5* *1*
  • :-D

    Vše nej!! :-D
  • anett96

    vše nejj

    Všeckooo nejlepší
    On je fákt tak krásnej *14*
  • nikolkali

    Re: Re: Re: Re: Re: prosim

    Na ulozto.cz to mysim zhe najdeš...já je tam teda našla ;)
  • nikolkali

    vše nej

    On je úpe úúúžaneeej <3 *14* *14* a všecko nej páč má dneska nározkyy =* =)
  • Re: jjjjjjj

    no jo jasně žádnej autogram nemáš kecy v klecy *1*
  • .....

    hele lidi tohle je fanclub erica a něco kde se budete urážet všichni navzájem....eric je to co nás spojuje a jediný co dokážete je že se kvůli němu budete hádat.....
  • deniskakikuska

    upa ho žeru ♥

    ve filmu správně praštěný holky, je uplně boží,moc se mi líbí, ♥♥♥ uplně ho strašně moc žeru ♥♥♥ chtěla bych jít na koncert, (jestli někdo víte kdy bude v praze tak napište vzkat prosím)závidím Devon,že se s ním pohla políbit,mě kdyby dal pusu tak snad omdlím *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ,tak jestli víte někdo kdy bude v praze tak napište ( i když vím,že to se asi nestane) *9* *9* I LOVE YOU !!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a vím,že nejsem jediná,co holky??? *14*
  • ericdillfanynka

    Re: Re: Dotaz

    super
  • Re: Re: Re: Re: HOVNO!!!

    táááááááák a toto psal nějakej trapák co se snažil dělat že je eric dill a bylo to napsaný česky a přeložený na překladači a ještě tam máš čeky "holku" *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: HOVNO!!!

    psala! podle mě jo a hnet za sebou to byla ta frajerka co se s nim setkala v bostnu a mluvila s nim atd. do tý její scifi už chibí zapojit jen že se do sebe bláznivě zamilovali ona se do bostnu přestěhovala a ted spolu žijou a pak by mohla ještě jako za něj napsat ano ano to je pravda miláčku :D trápkááááá :D *1*
  • Re: Re: Re: Re: HOVNO!!!

    hahahahaha tak to tu este fakt nebylo hahah kto uveri ze to psal eric dill hahahaha jedine fakt hloupy clovek tak to ma grady to je fakt dobry *15* *15* *15* *15*
  • hruskova

    Re: Re: Re: Re: Joo...

    hele ty si jí drž sama já ten meil náhodou nemám tak newím co tady jako řešíš a neser se do druhýchc furt se do někoho musíš navážet tk drž tu svoji užvaněnou hubu..!! *1* *1* Seš trapná jak nevímco s tím navážením tk se laskavě vzpamatuij jo a čupka si ty sama!!xDxDxD_xP_xD já se tru válím smíchy po zemi z tebe..jáprostě z toiho nemužu co ty tady píšeš trapný jak já newím co..!xDxDxD *1*
  • Re: Re: Re: Re: HOVNO!!!

    mart14 neco ti reknu :vyliž si ty krávo!!! *1*
  • Re: Re: Re: HOVNO!!!

    hey girls learn good things here that I have bachelor's not true but I have holku.a's not true that I'm stupid but I'm from LA or Los Angeles know in Boston, I was born and I'm Eric Dill I played with some blonde but I can not remember the name but Linz lohan is my friend and have a girl you Eric Dill mouth! and I do not know if we go to CR *5*
  • Re: Re: HOVNO!!!

    holky vy jste jak kravy a jste táááááááááááák blbý *15* vždzt musi myt holku ne a do the click five patří a zpíval kindap my hearttakže dete nekam ja moc dobre neco vim je to celebrita takže bude chodit s nejakou modelkou ale s vama by stejnak nechodil protože musi bejt namyšlenej vite o vas nema zajem.tak klid !!!a uklidnete se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit