Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holka, Eric Schweig /náš velký, vážený, starý a hodně těžký bratr/ má na svém repertoáru už jen samé staré filmy /pro pamětníky, z dob mých mladých let, kdy jsem obšťastňoval s bratrem Ericem mnoho indiánských žen a zplodil mnoho nemanželských dětí, neb jsme se s Ericem vždy vyplížili s týpí a ujeli na jeho oři, respektive hodně nabušené motorce až mi Ericovo vlasy ošlehaly tvář do krve, no bolelo to, bolelo, ale mám mnoho krásných vzpomínek na Erica, vždy, když se podívám do zrcadla s marjánou v puse na svou větrem, drogami, chlastem a Ericovo vlasy ošlehanou tvář indiánského bojovníka. To byly časy, by jses z toho po... a nesháněla by ses po jeho filmech pro pamětníky!/.Hou.
  • Ahpj, naše rodina miluje Erica jeho filmy, ale máme je všechny na VHS, takže Ti s tím asi nepomůžeme, ale on je skvělý herec. *14*

    Papa, Štětkovec a Klanopraška *5*
  • To je dobrá rada sestro, patříš k radě starších? *3* *4* *5*
  • Sestro, nerozumím úplně řeči vašeho kmene ale myslela asi letadlo... *1*
  • Tak si to stáhněte z Ulož.to proboha... ;) Jinak Eric je BOREEC!! :D
  • Re: Re: Re: Fotky

    prosím tě sestro můžeš mi říct, co je to to motorové metadlo... *7*
  • lynette

    Re: Filmy

    Mám jen na staré VHS kazetě už velice nekvalitní videonahrávku Posledního Mohykána. *9*
  • Filmy

    Ahojik chtěla jsem se zeptat zdali nekdo nemate nejake filmy s Ericem, bohuzel ty starsi nemuzu nikde sehnat *9*

    diky za odpoved wini
  • Re: Re: Fotky

    K těm sourozencům - já myslím, že u indiánů je celkem běžné, že se oslovují ,,bratře" či ,,sestro". *5* Asi to bylo myšleno v tomto směru. *3*
  • Re: Re: Fotky

    Tak adresu Ti bohužel neřeknu, jen vím, že šlo o stránku,kde byl zaregistrovanej jako uživatel a že každej tam může nahrávat své vlastní obrázky nebo nějaké oblíbené obrázky.. *5* Já hledala jeho fotky a klikla jsem náhodně na jednu, kde jsem našla jeho pics.. Jenom vím, že krom těhle tam ještě byly fotky nebo obrázky z válečnou tematikou /proti válcě násilí/, neb Eric je silně proti válkám. *5* či tam má obrázky takových těch divných matlanin /padlých andělů, tetování, motorky atd../. *1* Jo,taky se asi pokoušel o nějakejch rekord, měl tam foto jak se pokouší táhnout za lano nějaké menší motorové metadlo. *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Ztracené

    Nu, já ho 5.9. viděla ve filmu Poslední válečník /taknějak/ z roku 1994 nebo 95, teď nevím, ale hlavní roli tam hrál Adam Beach a takovou hlavní vedlejší roli indiána tak hrál Eric, náčelníka. Tam vypadal ještě jako když hrál Uncase, vysokej, štíhlej,mrštnej jako proutek. *14* *3* Moc mu to tam seklo.. *4*
  • Re: Re: Re: Re: Ztracené

    P.S.k tým Ztraceným-maskéri odviedli super prácu aj v detailoch ale nech by bol Eric v hocijakej roli či maske tak jeho vždy prezradia tie oči!Ten pohlad sa nedá zmýliť ani zamaskovat./jedine tak okuliare typu MIB *1* / *5* *14*
  • Re: Fotky

    A nemáš skopírovanú adresu al.názov stránky *7* To by som hodila očkom po Ericovi ked ešte v škole dral gate *1* A k tým súrodencom-tiež som myslela že bol jedináčik aspon som sa nedočítala o súrodencoch ani nevlastných.. *7*
  • Re: Re: Re: Ztracené

    S tým súhlasím,ale ten záporák mu sekol *1* taká príjemná zmena *1* *15* To by asi šoklo dost "Uncasových" fans ktorý inak o Ericovi nič nevedia a ani ho z iných filmov nepoznajú,proste sú len Uncasoví fans...Nuž,čo dodat *7* Snád že vo filmoch sa nedá ničomu veriť bo real je úúúplne iný.. *5*
  • Re: Fotky

    Jo a abych nezapomněla, pak byl ještě na nějakém novinovém výstřižku, černobílá fotka, mě to přišlo jak z nějakého školního divadelního představení či co, ale nevím... Nu a co mě zhusta zarazilo - na těch novinách po tou jeho fotkou bylo napsáno Kurt Schweig! *7* Docela divný ne.. *9* Pak tam byla Ericova fotka, když mu bylo asi 17 let (byl fešnej ) z nějakýho blusgrassovýho fesťáku či jak se to píše.. *1* Nu a pak tam byl mezi jeho fotkama taky nějakej indiánskej chlápek a Eric pod tou fotkou psal, že je to jeho brácha.. *9* Tak nevím,ale já byla vždy na tom, že je Eric jedináček, že nemá žádné vlastní sourozence. *5*
  • Fotky

    Dneska jsem ,,googlovala" *1* Hledala jsem nějaké nové fotky Erica a na nějaké jeho stránce, kam si dává své fotky s komentáři jsem našla jeho fotku, když byl malej (společná třídní fotka), kde měl komentář něco jako.... ,,Já byl malý bastard.." *9* Pak jeho fotku, kde byl opět jako děcko na společném školním výletě se svou třídou kdesi u Toronta (seděli tam ty děcka u dvou stolů a jedli sváču), Eric psal, že je ten druhý zprava, ale já ho nepoznala, protože ta fotka byla malá a ty děcka byli focený zdálky... *9* Nu, pak jsem ho ještě našla na fotce s jeho "milovanou" EX! *1* *1* Nějaká indiánka...... Ne moc výrazného vzhledu, prostě normální, obyčejná ženština. *4*
  • Re: Re: Ztracené

    Jj,já si myslím, že kde hraje Tommy Lee Jones a Cate Blanchett, že to je záruka kvality. *3* *5* Ani jednoho nemám zas až tak jako svýho nej favorita, ale nemám proti nim absolutně nic.. *4* Jináč, o Ericovi opravdu nemohu říct, že by byl v tom filmu pro mě nějak sexuálně přitažlivý, ani že mu to tam seklo... *9* *13* Tak max. se můžu obdivovat jeho hereckému výkonu a práci maskérů. *4*
  • Re: Ztracené

    Sakra kde je tých 6 obrázkov čo som poslala.. *16* Inak k tým Ztraceným-to bola haluz,málom by človek Erica ozaj nespoznal *1* Ale seklo mu to aj ked bol riadny záporák *4* Inak celkovo toto je velmi dobrý film-C.Blanchet a Tommy Lee Jones nemali chybu,a podali skvelé herecké výkony,skvelé zábery krajiny a scenár!!Inak aj Tommy má zo štvrtky indiánsku krv,asi preto ho mám tiež ako oblúbenca *3* *14*
  • Ztracené

    Jo a musím se pochlubit, konečně jsem shlédla někdy minulej nebo předminulej tejden filmík Ztracené z roku 2003, Eric tam hrál opravdu nechutnej charakter a vypadal celkově nechutně, div jsem z něho neblila. *1* *1* Nu, ale jinak fajn film, podle skutečné události, takže to byl nářez. *5* *3*
  • Re: moje oblúbené..

    Jo, tak filmík Rudé kůže je bezvadnej film, viděla jsem ho jen jednou, bohužel, v televizním klubu, můžu jenom doporučit! *3* Proč televize neopakuje vícetkrát takové filmy, chjo... *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit