Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moje oblúbené..

    http://www.youtube.com/watch?v=yKNd VG4SPC0 Toto je moje oblúbené video z youtube *3* A inak už je tam celý film SKINS na tuším ale 10 dielov /partov/aj ked je to v angl.dá sa to pochopit-je policajt čo vzal "spravodlivost"do svojích rúk a pritom sa snaží pomáhat alkoholikovi bratovi /Graham Green-tiež skvelý herec/ Je to ozaj skvelý film *3* Zdravím Vás a zas ma tu nejaký piatok nebude *9* Ale ani o Ericovi som nič nové neobjavila *8* *8* *5*
  • Re: Re: Re: ...

    Jj, přesně tak, smůla, neúspěchy a smrt ať se mu vyhýbají. *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: A som opäť v tom!

    CZ dabing dříve nebyl nejhorší, dokonce byl ve světě svého času považován za světovou špičku, jenže po revoluci to šlo s ním valem do pr**** a teďka už málokdy narazím na film, kterej by byl hezky nadabovanej.. *9* *9* Takže jak píše Zuzyka, nejraději se dívám na filmy v origoš znění s titulkama. *3* *4* I když někdy nestíhám číst. *1* *5*
  • Re: Re: Re: Re: A som opäť v tom!

    český dabing je super,síce zrovna Uncasa moc netrafili ale ovela radšej si pozrem film po česky než po sk.Ale to je 1 z mála prípadov,naši vedia dabovat len telenovely a rozprávky *16* Aj ked dost často ešte pozerám filmy v origináli a s titulkami. *3*
  • Re: Re: ...

    Tiež sa pripájam k blahoželaniu ale vidím počitač teraz asi tak raz za čas *9* Ale wšetko najhoršie nech Erica obchádza a vela zdravíčka,štastíčka...A aj pre nás kopec filmov al.úloh v serialoch *3*
  • Re: ...

    Já se k tvé gratulaci přidávám, taky jsem tu několik týdnů nebyla... *9* Takže, ať se mu splní vše, nač mu nejvíce záleží dle jeho vlastních přání!!! *14* *3*
  • Re: Re: Re: A som opäť v tom!

    Nu, to je jasný, že dabingem se film totálně pokazí.. Ale já nejsem angličtinářka, takže za českej dabing jsem třebas ráda z toho důvodu, že vím o čem je tam řeč. *3*
  • Re: Re: A som opäť v tom!

    Dabing je ničiteľ dokonalosti, je to niečo, čo kazí dojem filmu minimálne o 50%. Vychutnať si film znamená vidieť ho tak, ako bol natočený, v originálnom znení. Všetky skryté zmysly, fóriky, myšlienky strácajú na kráse. A preto som rada, že Posledného Mohykána vlastním v originálnom znení, pretože Ericov hlas je tak nenapodobiteľný... Na svete nie je človek, ktorý by ho hodnoverne nadaboval a zachoval pritom tú elektrizujúcu vášeň, ktorú pociťujem, keď ho počujem...
  • ...

    Strašne ma mrzí, že som tu nemohla pridať gratuláciu k narodeninám, ktoré Eric oslávil 19.6.- to je pred dvoma dňami. Bola som totiž mimo civilizácie, kde internet neexistuje, tak to chcem napraviť teraz. Eric, môj milovaný a vysnívaný osud, želám ti všetko najlepšie k narodeninám, skutočne veľa zdravia a šťastia, lásky( nájdi si spriaznenú dušu ) a veľa dobrých filmových úloh, pri ktorých ťa budem vždy môcť pozorovať. Si jedinečný a nenahraditeľný, dychberúci a "zimomriavkový" , charizmatický a s krásnym srdcom a telom- presne ako Uncas- nemohla som si to odpustiť... :)
    Prosto a jasne, Eric je len jeden!!!
    P.S.: Kde sú ostatné gratulácie??? Som v šoku!!!
  • lynette

    Směr jih /1994/

    Dneska jsem Erika viděla v pilotním dílu seriálu SMĚR JIH z roku 1994. *3* *14* Vůbec jsme netušila, že tam taky hrál.. I když to byla jen menší vedlejší rolička, moc mě to potěšilo, že tam byl. Do té zasněžené kanadské drsné přírody seděl jak zadek na nočník. *4* Byl tam mladej, štíhlej a krásnej, mlask! *14*
  • lynette

    Re: A som opäť v tom!

    Ty máš Posledního Mohykána v origoš znění? Erik má velmi velmi hluboký hlas *3* /prostě žádnej teploušek *1* /, ale já viděla vždy jen nadabovanou verzi a ten herec, co ho daboval neměl tak hluboký hlas jak Eric.. *13*
  • Re: A som opäť v tom!

    Alice,zatial len námety..Musela som vrazit do 2hej prilby pre spolujazdca.Pokuty velké a kríza že nemám na to momentálne ale ja človiečik trpezlivý *3* A ozaj indiáni si zaslúžia úctu,už minimálne kvoli tomu že si uchránilki svoju kultúru a zvyky a májú stále vela fanúškov *3* *15*
  • A som opäť v tom!

    Čauko dámy! To je doba, odkedy som tu bola naposledy. Musím dodať, že nedávno som si opäť zapla Posledného Mohykána... A zas som v tom!!! Znova som si na Uncasovi ( Ericovi) našla niečo nové, kvôli čomu ma totálne pobláznil. Už sa to nedá opísať ani slovami, ako dobre zahral svoju rolu, koľko emócií dokáže ukázať jedným pohľadom a keď prehovorí, z jeho hlbokého hlasu idú elektrizujúce zimomriavky. Pre mňa osobne sú Indiáni neskutočne charizmatickí, očarujúci ľudia. Čo ma však štve je, že mnohí z nich( ak nie naozaj všetci) to majú v tomto svete ťažké. Ľudia by sa k nim mali správať s úctou, pretože sú fascinujúci a zaujímaví ľudia, ktorí si zaslúžia rešpekt ako ostatní.
    Eric, vždy budeš jednotka, moje srdce si si získal už dokonalým Uncasom.
    Inak, Zuzyka, ako to vyzerá s motorkou a tým logom? Nezabudni, že si sľúbila, keď budeš mať nejaké námety, som veľmi zvedavá, či už niečo máš alebo si stále vo fáze nerozhodnosti... :-)
  • lynette

    Re: Eric

    Ahoj, nějaký kontakt na něj jsem kdysi dávno někde četla, ale nebyla to přímo jeho soukromá adresa. *13*
  • Eric

    Ahoj, ráda bych se zeptala, jest-li nemáte jeho adresu, nebo mail, ale asi si střeží soukromí tak úspěšně, že nikdo nic nemá.
    Stejně dík *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Že Uncas..

    Bez moderní techniky bych se klidně obešla. *3* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Že Uncas..

    *1*To hold bez tej sprchy a nejakých kozm.prípravkov to už teraz ani nejde a niečo také ako umyt sa v potočiku už ani nejde bez toho aby si sa neocitla na kožnom *3* Ale bez mobilu a netu by som ešte dokázala prežit... *7* Chvílu určite *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Že Uncas..

    Juj, tak to chceš po mně moc... *9* To už těžko zjistím. *9* *9* Taky by mě chyběly určitý vymoženosti, ale hlavně by mě vadili hygienické podmínky, nějak si nemůžu představit život bez sprchy, vany, teplý vody a kosmetických přípravků. *1*
  • Re: Re: Re: Re: Že Uncas..

    *1* *1* *1* Píšeš mi skoro z duše *3* A to miesto čo kúpil ten povodný americký obyvatel,by si mala zistit a pojdeme na dovolenku *3* A komunita "bielych"indiánov je aj u nás,ale asi by som si osobne nevedela predstavit život bez určitých vymožeností 21.storočia,nie všetký ale niektoré by mi určite chýbali *15* *5*
  • Re: Re: Re: Že Uncas..

    Ahoj děvčata, dlouho už tu nebyl žádný pohyb, koukám *9* *9* Já se do Indiánů a indiánské kultury zamilovala vlastně díky Erikovi, když jsem ho poprvé v 11 letech shlédla ve filmu Podlední Mohykán, vážně mě tehdy dostal. *14* Dneska už tak nešílím, poněvadž jsem už trochu stará na to, abych se honila za svými idoly, ale pořád sleduju jeho osobu a ráda s ním shlédnu i nějaký jeho jiný film z novější doby. *3* U nás v ČR žádná komunita pravých indiánů neexistuje, pouze několik komunit "bílých" indiánů, kteří se pravidelně schází s těmi pravými americkými a učí se od nich např. výrobu čelenek, mokasínů a jiných věcí, nebo fušujou do bylinek. *3* *4* U Karlštejna existuje jedna moc krásná chráněná oblast /bohužel nevím, jak se jmenuje, ale byli jsme tam jako děcka na výletě se ZŠ/, normálnímu člověku to tam není přístupné, poněvadž celá ta oblast patří jednomu americkému Indiánovi /pravýmu/, který jí zakoupil. Jestli mu to tam ještě patří to nevím,poněvadž už je to dlouho, co jsme tam se třídou byli. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit