Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eric is the best!!!

    Eric Schweig si ma získal rýchlo, nečakane, ale nastálo. Keď som raz dávno sledovala Posledného Mohykána, vedela som, že tam hrá " nejaký/ indián, ale vtedy ma to nejak netrápilo. Keď som si tento film ako zrelšia pozrela znova, onemela som. Koľko citu dokázal tento neskutočný herec previesť na obrazovku takmer bez slov. Stačil jeden pohľad a bolo to... Tak prenikavé oči! Mladej- sedemnásťročnej Jodhi May( alice) som bezhlavo závidela, že práve ona si získala jeho srdce, hoc´len nevyjadrenou, tajnou láskou. Apropo, keby nebolo jej matky, ktorá si neželala, aby s ním natáčala intímnejšie scény, mohol film dopadnúť úplne inak. Kedysi som preto bola náramne nahnevaná! Veď to je údel herečky- natáčať aj takéto scény( a navyše s tak neskutočne príťažlivým hercom)!!!!!!... No neskôr som si uvedomila- bol by potom Posledný Mohykán stále rovnako skvelý? Aký by bol teda záver? Myslím, že tak, ako si s tám režisér poradil- tomu treba jedine tlieskať! Po smrti Erica vrhne Alice tak silný pohľad na Maguu ( a potom sa vrhne zo skál), žeby som jej na mieste predala Oscara.
    A čo sa týka Ericovho momentálneho zjavu... Ako tu už povedalo mnoho múdrych žien a dievčat- netreba klásť najväčší dôraz IBA na vzhľad, ale aj na herecké schopnosti. Nikdy mi neprekážalo, ak môj obľúbenec náhodou kilečko pribral a nikdy mi to vadiť ani nebude. Z mnohých zdrojov viem, že Eric je hotový poklad a to už stojí za zmienku! ja ho prosto milujem!!! *3*
    • Re: Eric is the best!!!

      no tak to kdybych byla na místě blbé Jodhi, tak matka nematka - na Ericovi bych ležela permanentně jak před kamerou tak někde v karavanu! *14*
    • Re: Eric is the best!!!

      Ahoj Alice, vystihla si to přesně *3* s tím nelze jinak než souhlasit *3* Nemáš na Erica nějaký kontakt *7*
    • Re: Eric is the best!!!

      ALICE *3* musím len súhlasit..Ved nakoniec nie sme Uncasoví fans,ale Ericoví aj ked vdaka Uncasovi sa dostal najviac do povedomia *14* A pravda je že jebavejši,prenikavý pohlad som u iného nevidela.Mne sa naviac páčil v Big Eden-proste kus chlapa a v Skins *14* A MOHLA BY SI AJ TIE -MNOHÉ- ZDROJE PREZRADIT... *3* *3*
  • A som opäť v tom!

    Čauko dámy! To je doba, odkedy som tu bola naposledy. Musím dodať, že nedávno som si opäť zapla Posledného Mohykána... A zas som v tom!!! Znova som si na Uncasovi ( Ericovi) našla niečo nové, kvôli čomu ma totálne pobláznil. Už sa to nedá opísať ani slovami, ako dobre zahral svoju rolu, koľko emócií dokáže ukázať jedným pohľadom a keď prehovorí, z jeho hlbokého hlasu idú elektrizujúce zimomriavky. Pre mňa osobne sú Indiáni neskutočne charizmatickí, očarujúci ľudia. Čo ma však štve je, že mnohí z nich( ak nie naozaj všetci) to majú v tomto svete ťažké. Ľudia by sa k nim mali správať s úctou, pretože sú fascinujúci a zaujímaví ľudia, ktorí si zaslúžia rešpekt ako ostatní.
    Eric, vždy budeš jednotka, moje srdce si si získal už dokonalým Uncasom.
    Inak, Zuzyka, ako to vyzerá s motorkou a tým logom? Nezabudni, že si sľúbila, keď budeš mať nejaké námety, som veľmi zvedavá, či už niečo máš alebo si stále vo fáze nerozhodnosti... :-)
    • lynette

      Re: A som opäť v tom!

      Ty máš Posledního Mohykána v origoš znění? Erik má velmi velmi hluboký hlas *3* /prostě žádnej teploušek *1* /, ale já viděla vždy jen nadabovanou verzi a ten herec, co ho daboval neměl tak hluboký hlas jak Eric.. *13*
      • Re: Re: A som opäť v tom!

        Dabing je ničiteľ dokonalosti, je to niečo, čo kazí dojem filmu minimálne o 50%. Vychutnať si film znamená vidieť ho tak, ako bol natočený, v originálnom znení. Všetky skryté zmysly, fóriky, myšlienky strácajú na kráse. A preto som rada, že Posledného Mohykána vlastním v originálnom znení, pretože Ericov hlas je tak nenapodobiteľný... Na svete nie je človek, ktorý by ho hodnoverne nadaboval a zachoval pritom tú elektrizujúcu vášeň, ktorú pociťujem, keď ho počujem...
        • Re: Re: Re: A som opäť v tom!

          Nu, to je jasný, že dabingem se film totálně pokazí.. Ale já nejsem angličtinářka, takže za českej dabing jsem třebas ráda z toho důvodu, že vím o čem je tam řeč. *3*
          • Re: Re: Re: Re: A som opäť v tom!

            český dabing je super,síce zrovna Uncasa moc netrafili ale ovela radšej si pozrem film po česky než po sk.Ale to je 1 z mála prípadov,naši vedia dabovat len telenovely a rozprávky *16* Aj ked dost často ešte pozerám filmy v origináli a s titulkami. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: A som opäť v tom!

              CZ dabing dříve nebyl nejhorší, dokonce byl ve světě svého času považován za světovou špičku, jenže po revoluci to šlo s ním valem do pr**** a teďka už málokdy narazím na film, kterej by byl hezky nadabovanej.. *9* *9* Takže jak píše Zuzyka, nejraději se dívám na filmy v origoš znění s titulkama. *3* *4* I když někdy nestíhám číst. *1* *5*
    • Re: A som opäť v tom!

      Alice,zatial len námety..Musela som vrazit do 2hej prilby pre spolujazdca.Pokuty velké a kríza že nemám na to momentálne ale ja človiečik trpezlivý *3* A ozaj indiáni si zaslúžia úctu,už minimálne kvoli tomu že si uchránilki svoju kultúru a zvyky a májú stále vela fanúškov *3* *15*
  • Eric is the best!!!

    Haha, presne tak!!! Na mieste Jodhi May by som mamičke povedala, že si vážim jej obavy, ale nech sa na to dočerta vybodne! Ide predsa o Erica Schweiga!!! Ja by som teda tak ľahko neustúpila. Myslím, že by ma od neho odtrhol iba tank... Ale čo už? Nemala som to šťastie dostať sa tam...
    Čo sa týka mojich zdrojov. Všetky vám, bohužiaľ, prezradiť nemôžem. Ale čosi áno... Raz dávno, keď som mala prvýkrát možnosť byť v USA som si v trafike kúpila jeden super časopis, kde bola akási spomienka na tento film+kopec rozhovorov s hercami. Všetci tam hovorili o Ericovi ako o talentovanom, neuveriteľne milom a obetavom mužovi. Krváca mi však srdce, pretože som tento časopis stratila. Bolo to tak dávno, no na tie obrázky a milé slová asi nikdy nezabudnem. No a druhýkrát, keď som bola v New Yorku . Bolo to v novembri asi pred štyrmi rokmi. Jeden kamoš ma zaviedol na premiéru nejaké filmu. Ten film sa volal The Missing. Nepoznala som ho. No keď tak začali prichádzať herci, zdalo sa mi( teda okrem Cate Blanchet a pod.) , že tam vidím niekoho známeho. Bol to Eric Schweig. Vyzeral úžasne. Tak... živo. Tak... skutočne. Bol prosto neodolateľný. Poviem vám, ten moment bol neopakovateľný. Nikdy na to nezabudnem. Kričala som tam také veci, že teraz sa z toho červenám. Myslím, že ma počul, lebo raz( po tom najlepšom výkriku) sa tak milo usmial. Veď viete- tak, ako to vie len on. *14* Tomu kamarátovi som doteraz zaviazaná, že ma tam vzal. Odvtedy dúfam, že sa to ešte niekedy stane... Dovtedy budem o Ericovi snívať len v mojích snoch.
    • Re: Eric is the best!!!

      Pokud si ERICA viděla v reálu, musíš mít určitě i nějaký jeho fotky z tý premiery, nebo se mýlím ?*3*
    • Re: Eric is the best!!!

      Alice,tak to je super vydiet svojho oblubenca v reale *3* A za vykriky sa hanbit netreba,ja bych tiež ticho nebola a ani ochranka by ma nezastavila aby som si aspon autogram neodniesla.. *1* A vo filme The Missing ho ozaj neni poznat jak je zamaskovaní a mám rada ked moji oblubenci hrajú aj záporakov *4* *4* Eric je moc super,obdivujem ludí ktorý prežili svoje a nevzdali sa,neskončili na fete a chlaste a ešte niečo dokázali ako napr.Eric bez podpory blízkých.Ja som si svoje sníky tiež splnila ale neviem ako by som to zvládla bez už spomínanej podpory.Zatial poslednú pomocnú ruku mi podal švagrík ked ma naučil moju motorku riadit a na prilbu si chcem dat nastriekat Erica a indiánsky motív,ale ešte musím na to našetrit.Ešte že existuje comp a kopírka tak si návrh urobím aj sama,predstavu už mám.Tak ked niekedy takú prilbu uvidíš tak to budem ja *1* Takže klobúk dole pred takými ludmi čo sa len tak nezlomia,ale ešte niečo dokážu ako Eric,ktorý ma ešte aj podporu u vela fans a nespia na vavrínoch ale stoja pevne na zemi.Takže ERIC 4ever *14* a jeho fans tiež,aj ked neviem či na Vás baby nezačnem žiarlit,si musím asi nové meno dat *1* *1*
  • Tak tak...

    Aj ja som si všimla. Čo s tým urobíme?
    • Re: Tak tak...

      nu, pište děvčata, pište *3* chtělo by to nějakej Erikovo životopis *5*
  • Zuzyka

    Tak to ti teda ohromne závidím, že vieš jazdiť na motorke. Ja osobne motorky milujem a nezomriem, pokým nebudem jednu mať. Občas ale uvažujem, že by som nepohrdla ani nejakým motorkárom- predstavujem si ho ako nejakého indiána- napríklad Eric, hehe. To by sa mi tiež páčilo. Nápad s tou prilbou veľmi chválim. Zaujímalo by ma, aký motív si tam dáš... Určite niečo originálne. Píšeš totiž zaujímavo a z toho musí vzísť jedine zaujímavý námet na obrázok... *5*
    • Re: Zuzyka

      Jazdit už viem,trocha problem rozbeh do kopca ale to chce prax a vodičak ešte urobit *1* A ja už motorkara ani za frajera nechcem,mala som a nevyšlo to *9* radšej toho indiana *3* A neboj ja po moto túžila od mala a na ¨staré kolena¨sa mi to podarilo,A ked budem mat prilbu hotovú skusïm to dat sem do Ericovej galerie,ved napokon tam bude on *14* Aj na blatník by som chcela nejaké pierka streknút,no uvidím čo bude prilba stát.Treba ist za svojím snom a neboj Alice aj moto sa Ti podarí vlastnit.To skvelí pocit,taký slobodný...skoro ako na koni *1* *3*
      • Zuzyka

        Hlavné je, že jazdu už celkom ovládaš. Kopce ti určite problémy robiť nebudú, cítim to v kostiach.
        Čo sa týka toho motorkára- bolo to až také zlé? Hm... ale tiež by som asi najradšej nejakého indiána. No kde všetci sú? Ukrytí niekde v prériách? Nech , sakra, vylezú do miest a hľadajú si "korisť". Ja sa ponúkam sama! *4*
        Tú prilbu urob čo najskôr, už sa neviem dočkať, ako to bude vyzerať. Snáď sa ti to podarí dostať do galérie, bude to super spestrenie vlastnou tvorbou... Ak by sa ti niečo podarilo dať aj na blatníky, to by už bolo niečo! Bola by si ozdobou každej cesty! *3* To by sa teda jazdilo!
        P.S.: Nemáš nejaké nápady či obrázky len tak na papieri? Nejaké skice a tak? Lebo aj to by si mohla dať do galérie... Vieš, čakať, kým to bude na prilbe... Možno to potrvá. A ja som celkom zvedavá, čo ťa tak napadá a aké sú možné námety. Tak na tom popracuj a zverejni to! Máš moju plnú podporu!
        • Re: Zuzyka

          Dik za podporu Alice,obrázkove skice mám zatial len v compe,len som ešte nenašla ten pravý Ericov záber čo by mi tam sedel.Po výplate si musím kupit farbu do kopirky na vytlačenie návrhov a pohrám sa stím.Dufam,že som všetky umelecké schopnosti nestratila,naposledy som kreslievala ako malá *3* Ale určite to sem dám ak mi to pojde ja trošku technické drevko *1* A stým motorkárom to nebolo zlé len tie kopačky boli blbé.Ale každe kopačky zabolia ked ti na niekom záležalo ale už je to preč.. *3* *5* Takže s chlapmi dám pauzu a radšej sa budem venovat napr.tým návrhom a cez víkend miesto randenia si pustím dvd s cukríčkom Eričkom *15* Uf už len ten jeho pohlad,taký psí že mám pocit že vidí až do duše človeka.. *14* *4*
  • *41*

    Aj ja sa pripájam k blahoželaniu! Neverím, že už je tu ten deň, kedy má Eric 41! Želám všetko naj, veľa zdravia a veľa filmových ponúk! Nech sa máme na čo pozerať!!! *14*
  • Co to má znamenat?!!!!

    Hrůza... *10* *16* *5*
    • Re: Co to má znamenat?!!!!

      Erika ahoj to v pohodke *3* S MACROM tu blbneme..Ide po mne.. *1* ŽE JO MAKRO? *4*
      • Re: Re: Co to má znamenat?!!!!

        Nevšímej si ho *3* *1*
        • Re: Re: Re: Co to má znamenat?!!!!

          Ved to je v pohode *1* Horšie je že Big Eden je out *9* Ten film sa nedal stiahnut,len na 85% kua drát a ja sa tak tešila *9* Ale čo už hádam to niekedy dajú aspon v tv.A pekný den a idem na túru do hory *3* ---- *14* ---
          • Re: Re: Re: Re: Co to má znamenat?!!!!

            Ahoj Zuzyko, takže BIG EDEN koukám je téměř nedosažitelný *9* A jaký filmy s Ericem Ti kamarád vůbec přinesl? *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Co to má znamenat?!!!!

              *8* HBO? Tak to tiež nemáme,tak nečítam na tom program aby mi nebolo luto nejakých dobrých filmov čo si nemožem pozriet *9* Ale aj nejaký serial tam chodil s Ericom *14* len neviem presne ako sa volal. Ma naštvali ked nám discovery zakodovali,tam skvelé dokumenty chodievali *16* Asi by to chcelo novú anténu.. *1* Ale aspon nezabijem tolko času pred tv *3* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Co to má znamenat?!!!!

              Tak jsem právě teď zjistila, že Bury My Heart at Wounded Knee /Mé srdce pohřběte u Wounded Knee/ budou dávat 8.5. od 20.30 na HBO *3* Problém je, že my HBO nemáme... *9* *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Co to má znamenat?!!!!

              Na papier *7* Efektivnejšie by bolo priamo na čelo napísat.. *1* Veru už sa teším na víkend,tento tyžden ozaj za moc nestojí *9* tak aspon cez víkend budem relaxovat a ešte k tomu s Ericom *3* *1* POtom dám vediet,jasné *3* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Co to má znamenat?!!!!

              Napiš mu to velkýma písmenama na papír s několika vykřičníky *3* Až Ti je všechny přinese a skoukneš je, tak dej vědět jaký to bylo, jestli má cenu, abych je někde dál sháněla, víš. *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Co to má znamenat?!!!!

              Táák to netuším ale možem sa spýtat kamoša či to nezistí ale on take motovidlo že mu treba viac krát opakovat.. *1* Ešte stále to má v compe *8* tak dúfam že do piatka mi to skopíruje nech si urobim papučovú kulturu *4* s Ericom na dvd *14* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Co to má znamenat?!!!!

              Ahoj, já osobně si myslím, že Bury my Heart at Wounded Knee taky stojí za shlédnutí *3* *4* Na netu jsem viděla úryvky a líbilo se mi to, nevíš náhodou jestli se to dá odněkud stáhnout? *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Co to má znamenat?!!!!

              Ahoj,tak doma má Ztracene,It Waits a ten Wounded Knee aspon niečo *4* Len mi to musí z divixu prepalit tak asi v útorok to budem mat doma a víkend asi strávim pred tv *3* *14* A ten Big Eden no.. *8* škoda slov..snád len K*rvaaaa!!! *1*
  • Adam Beach

    Jenom že tak odbočuju, co přesně Ti vadí na AB? *5* *4*
    • Re: Adam Beach

      to je nejaka znacka masla, kondomu nebo snad vlozek a tamponu *7*
  • Ctvrtej krizek

    Jezismarja vona mu uz bude tedka v cervnu ctyricet?? *9*
    • Re: Ctvrtej krizek

      Tak tak. Presne za tyden nam Eric oslavi 40.
      • Re: Re: Ctyricate narozeniny

        Tak nam jeho velky den nadesel. Vse nejlepsi Ericu!! Mnoho uspechu v profesnim a osobnim zivote!!! *3* *4* *3*
  • Eric

    Keď hral Eric v Poslednom Mohykánovi, bol to krásny mladý muž. Teraz je to krásny zrelý muž. A že trochu pribral? Veď nevieme, ako na tom budeme po štyridsiatke my. A keď máme niekoho radi, tak ho máme radi po celý život a nie iba keď je mladý a štíhly.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit