Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ehm...

    Moja milá Paulínka... Keďže predpokladám, že obe žijeme v civilizovanom a aspoň trocha inteligentnom svete, určite vieš, že nemáš veriť všetkému, čo čítaš v bulvárnych plátkoch. Tie sa totiž priživujú na ľudskej márnomyseľnosti, závistlivosti a takým ako ty prinášajú hlúpe klepy o známych osobnostiach, len aby ste sa cítili o trocha lepšie s vašimi vlastnými chybami. Musím sa zasmiať, lebo neverím, že dnes ešte niekto naletí keciam typu: " ... " povedal dobre informovaný zdroj/ alebo ako si to...? Ericova nemenovaná kolegyňa. Sú to dobre mienené drísty a vidno, že majú úspech. Prečo nenapíšeš , odkiaľ si sa to dozvedela? A hoci milujem Erica a snažím sa o ňom dozvedieť čo najviac, nemyslím, že by sa médiá trhali o rozhovory s ním, poprípade o nachytanie ho v nečakanej situácii. Prosto, neviem, o čo ti tu šlo , Paulínka...
    • Re: Ehm...

      Ahoj Alice,trefný postreh ale aspon to tu Pauline trochu rozprúdila *1* svojím trápným a gýčovým príspevkom..Musím sem mrknút častejšie čo nové.Ale videla som jedno foto Erica,bol zablatený na zemi vedla vlka no proste -sweet & hot- Ale to sa dá čakat ked sa niekto blázní na zemi so psom al.vlkom *14*
  • Teda holky

    Teda holky, tady lítají emoce ...Inu, Unkas je Unkas, pouštěla jsme si teď DVD s Posledním Mohykánem v původním znění a musím říct, že originál je nedostižný oproti českému dabingu. V angličtině se posunují scény k jinému významu, než v českém znění...Akorát Uncas toho moc nenamluví. *14* .
    • Re: Teda holky

      Sorella no vitaj,další fans *1* Ja mám Mohykána tiež na 2 dvd,aj s dabingom aj v originále a pravda je že po angl.som ho videla viac krát *3* A Uncas toho ozaj nemusel moc nakecat,stačí ten pohlad jeb*výý.. *14* *14* *1*
      • Re: Re: Teda holky

        Hmm, to je pravda, stačilo by kdyby kejvnul a holčiny by se mu vrhali k nohám *3* *1*
        • Re: Re: Re: Teda holky

          k jeho nejspis zrovna ne moc mytym haksnam bych se mu nevrhala *13* *5* *5* *5* *5*
      • Re: Re: Teda holky

        a kde sú moji smajlovci *7* hmm *16* No ved preto... *14* *14* *1* ...
  • Hvězde...

    Svojsky?To je asi taký význam že niečo urobíš po svojom..Alebo že si svojská-že si si vlastná,bez pretvárky,máš proste svoju hlavu...neviem ako inak to napísat a ani ma nenapadá výraz v češtine,ale mám koleginu čo ma maminu češku tak až nezabudnem tak sa spýtam *3* Ufffffff dnes som ale aktívná *1* *3*
    • Re: Hvězde...

      Zuzyko, moc děkuju za ochotu *3* *4*
      • Re: Re: Hvězde...

        Neni zač *3* A je to tak,kolegina mi tiež tak povedala že by to tak preložila-svojská-"býti svá" (len neviem aké ý,y,í *1* ),sama sebou. *5*
        • Re: Re: Re: Hvězde...

          Tvrdý, měkký i neřeš *3* moc děkuji za překlad *14*
  • Ahojda

    Koukám, že se to tu docela rozběhlo, přibyl též nějaký ten bulvárek *1* *5* tak co na něj kdo ještě vyhrabete, hmm? *1*
    • Re: Ahojda

      Čaf kočka,ta tu dlho nebolo vidiet *3* Ach ten bulvár..Sa vážne divím že sa tu neprepiera že je Eric gay,už som na nete takú diskusiu videla (po angl.)Hold ked tak dobre toho gaya zahral *1* Možno sú aj dikusie či nie je čarodej a vrah (alebo aspon násilník v reale) ked mu ta rola Chidena tak dobre sadla v Ztracených *4* A ABY NÁM TU V JÚLI NEMRZLO ČO TAKTO ANKETA? *7* 3 najoblúbenejšie veci na Ericovi? *3* A padám na pivo.. *5* *4*
      • Re: Re: Ahojda

        jeho kytara, jeho motorka a nemuzu se rozhodnout jestli jeho kozena bunda nebo helma hmm to je dilema.... asi ta helma, bundu mam svou *5* *5* *5* *5*
        • Re: Re: Re: Ahojda

          *13* Tééda, ty jseš ale materialistka *8* Vsadím se, že jsi se nikdy do nikoho doopravdy nezamilovala...
          • Re: Re: Re: Re: Ahojda

            ne *14* nikdy.... *5* mam rada materialni veci a jsem zistna... *5* *5* *5* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

              otřes otřes otřes jak takový lidi vůbec ještě můžou existovat *8* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

              Ty si mi tedy DÁREČEK! *8* *13*
        • Re: Re: Re: Ahojda

          Dáblica ja nemyslela materialne 3 veci aj ked je pravda že za taký den s Ericom by som aj svoju motorku aj s prilbu dala,možno aj španielku aj tak mi mi moc tie akordy nejdú *1*a aku má Eric moto?Ja videla na jednej foto crossku ERIKA čitala som rozhovor z r.2000 že je single,again Ale čo teraz netuším ani som na nete nič nové nečítala *9* A MOJA 3jka: oči-z toho pohladu som *9* *14* ,zadok *4* a úsmev *14* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Ahojda

            upřímně *5* jestli je Erík single nebo ksindl mi je fuk... *5* *5* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

              Dle Tvého vyjadřování a názorů v příspěvcích si tu jedinej KSINDL daleko široko JENOM TY *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

              Zlá,zlá holka *13* ... *5*
          • Re: Re: Re: Re: Ahojda

            *4* On měl vždycky moc pěkný vlasy *3* dál bych dala rty a moc pěkně tvarované obočí *14* Zuzyko, co jseš za znamení?
      • Re: Re: Ahojda

        Ahojda *3* no tu diskuzi jsem taky někde viděla a četla, jsem se musela smát *1* Ale on asi nějakou ženskou má *7* nebo se mýlím ?*5* Jo, Erika si pozvu k nám do lesíka na lov jelenů, medvědů a tak, když mu to v tom Mohykánovi tak šlo *1* *1* Či na skalpování lidí co nemusím, to by měl mít taky v ruce, ne *3* *1* Ha ha, no to jsou vtípky *3*
        3 nej věci na Erikovi? *7* *7* *7* Tak to si mi teď dala, nad tím jsem nikdy nepřemýšlela, beru Erika jako celek, celkově se mi páčí *14* *3* Myslíš 3 charakterový vlastnosti nebo co se týče zjevu?? *4*
        • Re: Re: Re: Ahojda

          U nás by moh tak leda na vevrky a pomahal by mi se stavbou stanu *3* nebo třeba toho týpíčka to je fuk *14*
          • Re: Re: Re: Re: Ahojda

            u nas bych ho zaprahla do vystavby poradny luxusni vily makal by jak cernej *3* spis rudej *5* *5* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

              Tebe bych poslala na Sibiř *5*
  • 3 nej

    Mno, zamlada vlasy, ty bych mu určitě sebrala *4* *3* Postavu taky neměl k zahození když byl ještě mladej a třetí věc která mi na něm fascinovala byly ty jeho rychlý mety *14* *14* *14*
    • Re: 3 nej

      To víš, Eric je z rudé rasy *3* *4* A ti uměli dobře běhat *14* Hlavně taky museli umět běhat i na hodně velké vzdálenosti, které dokázali překonávat v relativně krátké době, kvůli lovu, stopování, nebo prostě když byli na útěku před bílými osadníky.. *3* *14* Mohl by se klidně živit jako sprinter *4*
      • Re: Re: 3 nej

        odkud tohle všechno víš *7* z Májovek?
        • Re: Re: Re: 3 nej

          Nee.. Májovky jsou pro malý děti. *1* Já to mám vyčtený z biografií a encyklopedií *14* *3*
      • Re: Re: 3 nej

        *13* *13* ne jako striptera si ho opravdu predstavit nedokazu *5* *5* *5* *5*
        • Re: Re: Re: 3 nej

          Ja za mladá hravala futbal s kamarátmi a to sme sa nabehali a teraz dobieham najviac na autobus *1* A súhlasím s tebou,s tým -popredím- ved keby človek mal odhalené všetko čo by chcel vidiet či vediet tak už by ho nič nezaújmalo a je dobre že niektoré veci sú stále neodhalené *3* a to myslím všeobecne.Či sa to týka rozných stavieb,malieb,záhad.. a aj toho -popredia- *1* *3*
          • Re: Re: Re: Re: 3 nej

            taky jsem hrála fočus ale dostala jsem vždycky míčem do ksichtu takže mě to přestalo brzo bavit *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Erika *1* A zas nám to tu nejak zadrhá..Žeby to chcelo dalšiu anketu *7* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Smích podruhé *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Tééda mi sme ale športovkyne.. *3* Našla som pred nedávnom badbintonové rakety ešte košíky kúpit a jako za mlada...aj ked neviem či by mi plúca vládali kyslík dodávat *5* a pinpong? Ma nikdy moc nebavilo tú malú loptičku sledovat a nahánat *1* Ako športu by som sa teraz venovala nahánaniu indiánov,al.aspon jedného *15* *14* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              ne to byl klasickej fotbálek evropskej né americkej *13* *3* a ten bambigton nebo jak se to píše jsme jako malý děcka taky hráli a dopadalo to stejně jako u vás *1* nebo jsme hráli tenis a pinčes, ale já se do toho míčku neuměla moc strefovat *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              HVIEZDA a nehrali ste to náhodou americký futbal *7* vieš ked tolko toho blízkeho stretnutia so spoluhráčmi *3* *4* a ERIKA dúfam že ee škodoradostný *1* (smiech) *4* Za mlada ma ešte bavil bagminton ale len kým všetky košíky neskončili u susedov al. na streche... *1* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Smích *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              *1* no já jsem se vyhejbala i přímýmu útoku páč když jsem chtěla zaútočit tak jsem se většinou s někým srazila hlavou a to bylo horšejší než rána míčem do nosa *9* a chytat míče jsem neuměla páč jsem měla vždy spomalený reakce... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Hviezda to si mala íst do útoku a vybúrit sa .. *3* Ja som sa bráne vždy vyhýbala aj ked reflexy som mávala vždy dobré *1* *3*
        • Re: Re: Re: 3 nej

          Já psala SPRINTERA!!! *8*
          • Re: Re: Re: Re: 3 nej

            Ale vieš že som sa nad tou predstavou pousmiala *3* niekde v súkromí samozrejme *4* *3* no čo už so mnou... *14* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Mě by taky neutekl *3* *14* Dělala jsem atletiku a běhy mi šly velmi dobře *4* *1* Pozadí měl k nakousnutí, jak to je teď, to si netroufám tvrdit, ale snad nemá moc toho bůčku.. *3* *5* "Popředí" řešit nebudu *13* Myslím si, že určité věci by měli zůstat skryty a dohánět to představivostí a vlastní fantazií *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Mne sa tiež jeho prdelka páááči,len teraz neviem či viac zamlada ked to take 2 kmínky al.teraz ked nám vyrástol na takého chlapiska *7* *3* Ale ja mám celkovo slabost na chlapské prdky.. *1* *5* a teda ta Ericová...no proste *14* *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              *13* mě se jeho prdka náhodou líbí *8* aspoň v tom Mohykánovi! *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              no stripter lepši asi nie ale to krútenie by určite zvládol,ako pri tanci okolo ohna *4* a handry zo seba vie strhnút každý.Tak v tom by som problém nevidela *3* No radšej si to nebudem ani predstavovat.. *1* *4* A hoci ukážkovo behat vedel,teraz by daleko neutiekol,aspon nie mne... *1* *14* HVIEZDA,no tak tá prdelka je super pohlad *15* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              nahatou prdku měl v Mohykánovi *14* tak ještě aby ukázal předek *14* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Jako myslíš, že by byl Eric lepší striptér než sprinter? *3* *3* *4* Já ho nikdy nějak tancovat a kroutit se neviděla, natož aby ze sebe shazoval hadry *1* Zato můžu říct, že běhat umí přímo ukázkově *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit