Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FUCK

    ERIC STINKS LIKE SHIT *1*
    • Re: FUCK

      MACROPHALLUS STINKS LIKE SHIT *1*
      • Re: Re: FUCK

        *13* *13* *13* ERIC STINKS LIKE SHIT *1*
        • Re: Re: Re: FUCK

          *13* *13* *13* MACROPHALLUS STINKS LIKE SHIT *1*
          • Re: Re: Re: Re: FUCK

            *1* ZUZYKA AND ERIC STINKS LIKE SHIT !!! *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: FUCK

              *7* _____ *1* MACROPHALLUS STIIINKS LIKE SHIT !!! ! *15* hough *15* MACRO= *9* _____________ *3* *1*
  • Filmy

    Ahojik chtěla jsem se zeptat zdali nekdo nemate nejake filmy s Ericem, bohuzel ty starsi nemuzu nikde sehnat *9*

    diky za odpoved wini
    • Holka, Eric Schweig /náš velký, vážený, starý a hodně těžký bratr/ má na svém repertoáru už jen samé staré filmy /pro pamětníky, z dob mých mladých let, kdy jsem obšťastňoval s bratrem Ericem mnoho indiánských žen a zplodil mnoho nemanželských dětí, neb jsme se s Ericem vždy vyplížili s týpí a ujeli na jeho oři, respektive hodně nabušené motorce až mi Ericovo vlasy ošlehaly tvář do krve, no bolelo to, bolelo, ale mám mnoho krásných vzpomínek na Erica, vždy, když se podívám do zrcadla s marjánou v puse na svou větrem, drogami, chlastem a Ericovo vlasy ošlehanou tvář indiánského bojovníka. To byly časy, by jses z toho po... a nesháněla by ses po jeho filmech pro pamětníky!/.Hou.
    • Ahpj, naše rodina miluje Erica jeho filmy, ale máme je všechny na VHS, takže Ti s tím asi nepomůžeme, ale on je skvělý herec. *14*

      Papa, Štětkovec a Klanopraška *5*
    • Tak si to stáhněte z Ulož.to proboha... ;) Jinak Eric je BOREEC!! :D
      • To je dobrá rada sestro, patříš k radě starších? *3* *4* *5*
    • lynette

      Re: Filmy

      Mám jen na staré VHS kazetě už velice nekvalitní videonahrávku Posledního Mohykána. *9*
  • FUCK

    *13* *13* *13* ZUZYKA AND ERIC STINKS LIKE SHIT !!!! *3* *1* *15*
    • Re: FUCK

      *8* ?? *13* *13* *13* M A C R O P H A L L U S STINKS LIKE SHIT !! *5*
  • Macrophallus

    Macro is crazy !!! *3* *1* *15* *3*
  • For: Zuzyka

    No já jen budu tiše doufat, že tyhle skvělý filmíky s Erikem budou buďto opakovat anebo že je některá z dostupnějších stanic budou premiérově dávat *14* Miluju historický filmy *14* A zvláště s Ericem. *4*
    • Re: For: Zuzyka

      Taak ja tiež zbožnujem hist.filmy ale typu ako napr.Mohykán,Statočné Srdce,Rob Roy.. *3* Tieto novšie,počitačové ako napr.Troja,Alex.Velky...mi nič nehovoria a ešte ktomu B.Pita a jemu podobných nemusím *10* asi preto som ani Troju nikdy celú nevidela.Ale Rimská,Grécka history ma ani moc nebaví *9* Ja radšej indianov (Eric- *14* ) a pohanov-keltov,vikingov *1* *5*
      • Re: Re: For: Zuzyka

        Ahoj, úplně s tebou souhlasím Zuzyko *3* Brad Pitt je nagelovanej panák, nic víc. Dříve se točili pěkný historický filmy, teď málo co za něco stojí. Ale docela se těším na léto, až přijde do kin Jakubiskova Bathory *14* U nás běžel nedávno historický seriál Řím, ale ten byl náhodou taky pěknej *4* Mám ráda starej Řím a Řecko, ale i indiánskou kulturu stejně tak jako keltskou. A těm Vikingům už jsem přišla taky na chuť, díky filmu Vikingové *3* *14* *14* *3* *4*
        • Re: Re: Re: For: Zuzyka

          Tak ten Rím som videla asi 2 diely,celkom v poho *9* Ale moc to nevyhladávam,ako malá som asi 10x z knižnice mala knihu Greckých bají ale teraz málo kedy siahnem po takej literature či filmoch.Občas niečo o Egypte prečítam ale tí ¨barbari¨indiánsko-keltský to moja srdcofka *14* Posledné 2 knihy čo som prečítala boli templárske to ma tiež dost zaújíma.Hlavne ked vedecky podložené dokazy vyvracajú biblické hlúposti..To ale iná téma a na dlhú diskusiu *1* *5*
          • Re: Re: Re: Re: For: Zuzyka

            Ahoj, co se týče knížek, tak o Řecku a Říme paradoxně taky nerada čtu, přijde mi to celkem velká nuda... Naopak o tom Egyptě jsem si samo tamo něco přečetla a ušlo to, ale dívat se na to v telce nemusím. *9* Templáři jsou dost zajímavé téma, asi se stejně my obyčejní smrtelníci o nich moc nedovíme, skoukla jsem o nich už pár dokumentů na Čt2 *4* Jsou dost velká záhada. *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: For: Zuzyka

              Ahoj, no já svého času taky hodně četla o tajemnu, hlavně takový ty duchařiny a zvláštní úkazy, jiný časoprostory a tak *3* Taky o UFO, ale byly to děsný slátaniny a brzy jsem milý ufounky zavrhla *8* Mám doma knížku o posmrtným životě a zážitky lidí, co si prošli klinickou smrtí, ale ještě jsem jí nečetla.. *9* Teď ani moc nečtu, maximálně noviny a časáky či krátký články na netu *1* Chytl mě spíš Tarot, takže když vemu do ruky knížku, je vždy o tarotění *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: For: Zuzyka

              Ahooj,tak o tom tajomnom a záhadnom dokážem čítat celé hodiny *1* Skoro to ani nečítam *7* -doslova to hltám *3* *3* A tých programov je ozaj škoda *9* aj som rozmýšlala nad nejakou anténou ale to by som asi pri telke zhnila... *1* *15* Ešte že aj na nete sa dajú mrknút neaké zaujmavosti a to tiež čas rýchlo ubehne,sa mi už stalo že ma skoro autobus do práce odbehol.Som mala o Stonehenge rozčítaný článok *9* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: For: Zuzyka

              Ahojík, mě láká taky vše tajemné a nevysvětlitelné, je fakt že Čt2 dříve dávala toho víc zajímavýho než teď a o víkendech běžely před pár lety vždycky dopoledne zajímavý filmy, což se už teď říct nedá *10* Ale občas alespoň sleduju filmovej klub *3* Mrzí mě, že už moc nepouští filmy o indiánech nebo s indiánskou tematikou třeba ze současnosti, to je fuk *9* nějak na ty naše rudý bratry zapomínají..
            • Re: Re: Re: Re: Re: For: Zuzyka

              Ahoj,ved to že človek sa pravdu možno nedozvie preto to tak pritahuje *3* A na Čt2 chodievaju v nedelu skvelé dokumenty,aj na prime kedysi ráno bolo na čo pozriet.Potom vetšinou davali len o 2.svetovej *9* Ale niet nad knihu,ked aj pozabudneš lahko dočítaš a doplníš medzery.Kua drat mi sme ale šprti čo?? *1* *3* A mám chvílu čas tak idem na youtubku pozret troška na Erica,som tam dlho nebolaaa. *15* *14* *3*
  • Moje nové meno

    *1*
  • To je hrúza...

    Včera som mala kopec času tak som asi 2 hodky hladala niečo o Ericovi ale nič nového som nenašla *9* Len,že v máji tohto roku vystupil na nejakej škole /okrem iních/na nejakej diskusii,o prevencii samovražd,drogách,alkoholisme..Je to super že známe osobnosti majú záujem pomáhat *4* Ale inak nič okrem pár interwiu aj to z '92'99 a 2000 roku.Aspon som sa zabavila ked som to mojou lámanou anglinou prekladala.. A aj tak som sa toho moc nedozvedela*1* Ale stále točí filmy,tak prečo toho viac na nete nieje? *16* Je to ozaj hrúza *3* *14*
  • 4 Lynette

    Super dalšie foto *3* ale ako to že niektore to nechce uverejnit´? Hmm *16*
  • Všichni sním naděláte!

    Je svým vzhledem zajímavý, jako herec dobrý, jako člověka ho neznám, tak jaký velký obdiv. V každém případě hezký chlap to je a co vím ledaco dobrého vykonal, tak ať se mu to 100x vrátí.
  • Eric Schweig je smraďoch

    Na veřejnost prosákla poněkud nechutná informace. Herec Eric Schweig (41) údajně ne­ní velkým fanouškem osobní hy­gieny.

    Je to opravdu nechutné. Eric neustále pracuje, je ale schopný se několik dní nesprchovat a to si dovedete představit, jak pak zapáchá,“ prozradila Ericova nejmenovaná ko­legyně.
    Eric Schweig se prý příliš často nesprchuje, a tak údajně zapáchá.


    Fujky, fujky..
    *9* *9*
    • Re: Eric Schweig je smraďoch

      .. to je z bulváru, že... *8*
      • Re: Re: Eric Schweig je smraďoch

        Hmm sa tu to nejak rozbehlo.. *4* A na konto Paulininho príspevku len tolko-Mám velký strach že by to aj v bulvári čítala,Eric síce točí filmy ale skor vedlajšie úlohy takže o nom skoro neni ani počut.A nebudem ta tu moc Pauli zhazdovat,to sa nepatrí robit ani ludom s menším iq ktorí nevedia inak zaujat len rýpaním.Tak si bež umyt tie hríbiky čo ti pod pazuškami už rastú a nesmrad nám tu ti,dakujem *5* *1* Ešte Vás baby tu pozdravím a hez večer prajem. P.S. ved som ani nevidela 1 fotečku kde by Mal Eric čo i len vlasy mastné,takže trúbka never všetkému čo počuješ príp.čítaš. *3* _____ *14* Eric *14*
        • lynette

          Re: Re: Re: Eric Schweig je smraďoch

          Takový blbý keci o Ericovi, na mě jako somrák nepůsobí a pravda je, že na všech fotkách, je čistě oblečen, tvářičku oholenou, vlásky umyté *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit