Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    V jakém filmu se vám líbil Eric nejvíc a zabrnkal na vaše city? *14*
    • Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

      já ho viděla jen v Posledním Mohykánovi a tam mi zabrnkal na city dost jsem brečela jak želva *9* *9* *9* *9*
      • Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

        Rozhodne SKINS (červené kože),je to krásny,trochu smutný a vlastne celkom reálný príbeh z rezervácie a Eric tam bol úplne mnam-mnam *14* a potom v Mohykánovi *3* *5* a z youtubky-v tom Big Eden je tiež sweeeeet... *14*
        • Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

          Jů, mám to stejně jako ty Zuzyko *3* *4* Ericovo tři nejvýraznější role, dle mého názoru *14* Co myslíš? *3*
          • Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

            No myslím že máš (máme) skvelý vkus *1* *3* Ozaj sú to pekné filmy a skvelý herecký výkon. A DNES 22.15 NA NOVE -ZTRACENÉ- *3* dufam že moc neskoro to nepíšem ale skor som sa ku kompu nedostala aby som dala echo *9* Tak pekný filmový zážitok na Erica ako zloducha.. *15* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              Tak Hugh Jackman je sympaťák, ale jako chlap se mi nelíbí, teda tělo má pěkný,i když s těma chlupama by něco mohl dělat, ale ta hlava, promiň *5* V obličeji žádný krasavec, ale připadá mi hodný a nemám z něho negativní pocity, proto když s ním dávají nějaký film, tak se podívám, ale jinak ho sama od sebe nevyhledávám. *3* *4* Eric je naprosto odlišný tip, takový nezávislý silný individualista, který se nechce vázat, cigárko, motorka, kytárka a je šťastný, nic víc k životu nepotřebuje. Hugh je víc pro rodinu a neuvěřitelným způsobem lpí na dětech, to se mi na něm líbí *3* Zkrátka každý má negativa a positiva *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              Hmm,tak tie signáli som nevidela ale ked ich už 2x dávali možno ich už ani nedajú *9* Vetšinou filmy opakujú len 2x ked nepočítam slaboduché,bez deja al.kde padne viac nábojov vystrielaných než slov ale hlavne že sú s ¨holywodskymi hviezdami¨... *8* *16* Ešte že existujú tia videá a dvd,si radšej 100x mrknem pekný a dobrý film než 2x nejakú blbost *3* Ma tak napáda,že Van Helsinga som dlho nevidela tak dnes si ho asi mrknem *3* aj ked tam ee Eric *14* aj Hugh je kus *1* *5* xixi *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              Dobrý byl i film Kouřové signály, jestli jsi viděla. ČT2 je dávala jen 2-krát... *10* *10*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              Hej v Ztracených,ho zhodili zo skál...No taký padúchovia vždy nejak podobne končia *1* Ale bola to sranda ho tak sledovat ako zlého čarodeja.. *15* A ozaj kvalitné filmy diskriminujú *16* *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              Co se mu stalo, spadnul ze skal? Rudé kůže by mohli dát, byl to krádný a kvalitní film *3* *3* Blbosti televize opakuje pořád, ale filmy které mají myšlenku dají tak jednou dvakrát a dál nic.. *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              To určite budú zas dávat,sa mi zdá že to už raz aj na prime dávali *3* A keby Erica nepoznám tak by som sa čudovala kde aj takého ozaj škaredého indiána našli... *15* Ozaj tie maskerky sú fakt šikovné *4* A zas mal Eric tie skaly osudné v tom filme,no haluz *1* Ale najradšej by som bola keby dala čt2 zas -Skins- tú vhs mám takú zodratú že mi to už občas skáče *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              mno tak jindy.. *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              *5* Příště *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              hůůů tak zase hovno, no nebyla sem doma.. *9* *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              *9* Ježišmarjá, tak to mě štve, protože jsem si nepřečetla včera ani tv program ani tvoje echo, takže jsem ten film neviděla.. *9* *10* To bych si teď nejradši nafackovala, fakt že jo. *9* No tak budu doufat, že Ztracené budou někdy zase opakovat / a to určo budou *3* /. Na Erica musel být zajímavý pohled, člověk si ho pamatuje z PM, kde byl přímo ukázkovým příkladem pohledného a charakterního indiána a tady je zloduch první třídy a strašně ohyzdný. Ale poklonu maskérkám *3* *4*
  • Ten nejak zmenil podobu

    Ale bohuzel k horsimu. Jestli se s ebou nezacne neco delat, dostane nejspis cukrovku(nejcastejsi nemoc indianu zijicich v rezervacich).
    • Re: Ten nejak zmenil podobu

      Ma vubec zenu a deti *7*
      • Re: Re: Ten nejak zmenil podobu

        Eric je velmi introvertni a o svem soukromem zivote nehovori. Takze jestli nejakou zenu, potazmo pritelkyni a deti ma, tak jsou dobre utajeny.
        • Re: Re: Re: Ten nejak zmenil podobu

          Bohužel jsem s ním viděla jen Posledního Mohykána - na úžasného Sokolího oka, jehož dokonalosti se vyrovnal snad jen Walker texas ranger jsem byla vždycky alergická, ale Unkase zbožňuju, jedna z mích nejoblíbenějších filmových postav....
    • Re: Ten nejak zmenil podobu

      Eric Schweig zije v rezervaci a co to vubec znamena diky moc *7*
      • Re: Re: Ten nejak zmenil podobu

        Pochybuju, ze Eric zije v rezervaci. Je to herec, takze ma urcite svuj vlastni dum nebo min. byt. V rezervacich zijou obycejni indiani (je tam vysoka nezamestnanost, kriminalita a trpi civilizacnimi chorobami). *9*
  • lynette

    Směr jih /1994/

    Dneska jsem Erika viděla v pilotním dílu seriálu SMĚR JIH z roku 1994. *3* *14* Vůbec jsme netušila, že tam taky hrál.. I když to byla jen menší vedlejší rolička, moc mě to potěšilo, že tam byl. Do té zasněžené kanadské drsné přírody seděl jak zadek na nočník. *4* Byl tam mladej, štíhlej a krásnej, mlask! *14*
  • Čo to je??

    Hmmm ,tak ale tá stará stránka sa mi pačila viac..Kedy to zmenili? *8* ,ale nejak si zvykneme..Zmena je život že jo. *3* *5*
    • lynette

      Re: Čo to je??

      Hmm, mě se tahle nová úprava též moc nezamlouvá... *13* Je to takový nepřehledný a tak. Asi moc lpím na starým a osvědčeným *5* Inu, jde o zvyk *3* Jo, prosim tě, mohla by si mi ze slovenštiny přeložit do češtiny tohle slovo, asi jsem blbá, no ale nějak na to nemůžu přijít co by to mohlo být.. *9* Je to slovo svojský, alespoň myslím, že tak nějak se to píše. *8*
  • konecne klid

    *1*
    • Re: konecne klid

      Hmm ako máme chápat názov tvojho titulku?To ako že si niečo na ukludnenie zhltla *7* *3*
      • Re: Re: konecne klid

        tak hltej dal *5*
        • Re: Re: Re: konecne klid

          Ale ja nič nehltám dáblico *13* Občas na vypustenie pary na pifko 2,3 vybehnem... *1* *5*
          • Re: Re: Re: Re: konecne klid

            hltej pivko s praskama zesiluje to ucinek *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: konecne klid

              *1* ne *1* to ty *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: konecne klid

              *1* nie *1* *5* A ty si preto taká jedovatá,že nespíš po nociach a potom si taká dáblica zlá a rohatá že jo *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: konecne klid

              *1* áno *1* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: konecne klid

              *1* nie *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: konecne klid

              *1* jo *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: konecne klid

              *1* ale nie a nie a nie *8* ...hough *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: konecne klid

              *1* ale jo *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: konecne klid

              Ja *7* to ee,v žiadnom prípade *8* *3* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: konecne klid

              *13* *13* to ty *1* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: konecne klid

              pifko zásadne bez práškov *1* Jedine ako prehrešok čipsy s pivom zapíjam a potom trošku priberám ale to sa stratí... *5* Ale ty by si nemala zabúdat na pravidelné dávkovanie pre ten správný účinok,vieš *13* *5*
  • jojo

    Téda povim vám, že jsem nečekala takovou změnu, ale jak tvrdila ta moudrá žena přede mnou, nikdo nemládnem. Můžeme se kochat záběry z filmů, nebo navštěvovat přesně tyto stránky...
  • hvězda

    Nemám veľa času, tak to zhrniem. Musím dodať, že sa nemýliš ale zároveň aj mýliš. Áno, videla som ho, no kým mi došlo, že to je on, tak som ho nestihla cvaknúť. A myslím, že v momente dopnutia mi bolo absolútne jedno, či si ho vôbec odfotím. Nemohla som odtrhnúť zrak. Bála som sa, že mi ujde nejaký moment, každá sekunda bola vzácna... Myslím, že fotka v tomto prípade nehrala rolu, dôležitejšia pre mňa bola spomienka...
    • Re: hvězda

      Nevadí, no. *3* Třeba ho někdy ještě uvidíš a vyfotíš nám ho. *5* Docela ti to závidím, žes ho měla možnost vidět na vlastní bulvy *14*
  • * 41*

    *3* HAPPY BRITHDAY *3* _________ *14* *1*
  • Hmm...

    Hmm,nejak nám to tu viazne... *4* *14*
  • Pomoooc

    Ešte som zabudla,neviete po akej dobe príde registračný mail?Kua ešte v štvrtok som sa zareg. a nič.Som chcela pár Ericových foto pridat *16*
    • Re: Pomoooc

      Podle mýho tvrzení prakticky hned, max. do týdne, dýl to není, aspoň všude jinde to tak chodí *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit