Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: SBAGLIO

    Ivane, není to jediná chyba, kterou jsi tam nalátal!...ti ascolto DA 10 anni....vicino A Lago...forse luglio-agosto (na quasi)....
  • Re: Re: Nahy Eros ??

    Eros tetování na krku má. Taky na pravém předloktí ze spodní strany.
  • Happy Birthday!

    Všechno nejlepší pohlednému zpěvákovi s překrásným hlasem....mrzí mě, že nepojedu na koncert, ale ostatním přeji krásný zážitek....
  • Praha - stáni pod podiem

    Ahoj všem, napište, prosím, kdo jde na koncert a má už lístek na stání pod podiem. Dáme si někde sraz společně?
  • koupim listky na koncert

    Koupim 2 listky na koncert Erose. Prosim nabidnete na polakova.jana@email.cz nebo 608 267 517.diky
  • vlasticka21

    Re: koncert

    Ahojky,
    ano, je to jeho první koncert v Čechách. Je pravda, že ho u nás měl mít už v roce 2001 (myslím), ale nakonec se nekonal.

    Já sice na koncert jdu, ale i přesto doufám, že nebude poslední *3*
  • koncert

    Ahojky,chtěla jsem se zeptat,zda-li je to Erosův první koncert tady v Česku?zřejmě se již na něj letos nedostanu *9* finance mi to nedovolí,doufám,že to nebude jeho poslední *13* děkuji za odpověď *3*
  • Re: Re: Fanynka

    Dekuji za odpoved...tak ja si taky koupim na stani k podiu..moc ho chci videt je to moje laska...a vim ze ve predu nebudu a to mne bude hodne stvat. No doufejme a preji ty hodne stesti zatim pa...sraz na koncertu *1*
  • Re: Fanynka

    Ahojky fanynko,
    my taky jdem na stání k pódiu. Taky se chceme dostat k pódiu ale nevíme jestli se nám to povede. Nevím jak ti mám poradit, ale já ho hlavně chci vidět za každou cenu i když nebudu stát úplně před ním *4*
    Tak doufám, že se tam uvidíme a nejlépe v tý první řadě....
  • Fanynka

    ahojky vsem fanoskum erose..chci se zeptat co mam delat..chci si koupit listek na koncert ale nevim jaky..ja erose miluju a to moc...a chci byt v prvni rade...ale pri moji smule nebudu..a proto asi se na koncert vykaslu pac byt na jeho koncerte nekde vzadu se mi nevyplati..to bych asi vzteky hned tak odpadla *1* ...co mam delat je to muj sen ..pomoc mi vlasticko s nejakou radou ..Predem Dekuji.
  • Re: Re: Koncert Setlist

    A-ha, tak to ziram *1* Diky za info *3* Jsem na to teda zvedavej *1*
  • vlasticka21

    Re: Koncert Setlist

    Ahojky,
    podle mě ještě setlist není připraven. Ale můžeš se na tom podílet, když se podíváš na tyto stránky

    http://www.erosramazzot ti.tv/tourtool.asp

    můžes si vybrat 25 songů. Písničky, které dostanou nejvíce hlasů pak pravděpodobně Eros zazpívá na svém koncertě *3*
  • Koncert Setlist

    Ahojky, chystam se na Prazsky koncert a nikde nemuzu najit setlist ... pomuze nekdo *7*
  • vlasticka21

    Re: Re: dotaz

    mockrát děkuju za odpověď. Možná to bude ono *3*
  • skypi

    Re: dotaz

    Ahoj Vlastičko,
    mně pro změnu nešly vkládat videoklipy, v seznamu pro schválení se objevily a na druhý den byly pryč. Administrátorovi jsem také psala a ten mi odověděl, že u některých klipů je zakázáno, aby se objevovaly na jiných místech než jsou původně umístěny. Možná je ten samý problém i s fotkami. Měj se.
  • vlasticka21

    dotaz

    Ahojky,
    chtěla bych se Vás zeptat zda nemáte stejnou skušenost jako já a to s vkládáním fotek. Už několikrát jsem sem vkládála fotky a nic, nikdy se neobjeví. Už mě to štve psala jsem i administrátorovi a ten mi neodpověděl... tak už nevím *9* *9*
  • Re: Re: Re: Nahy Eros ??

    Jo vzdadu má tetování, ale asi je to hodně stará fotka...
  • Re: Re: Re: Re: Nahy Eros ??

    Vin DieselEros Ramazzotti Nude/Cock Shot - QueerClick
    spletla jsem se tady.. *7*
  • Re: Re: Re: Nahy Eros ??

    www.queerclick.com/archive/2006/04/ vin_diesel_nude.php ......... je to on..tam jsem to nasla ?? *1*
  • Re: Re: Nahy Eros ??

    Ahojky..no eros na ma vzadu na krku tetovany a nebo..to mam jen nakresneny.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit