Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gianna

    Re: EROS IS THE BEST

    TOHODLE PŘÍSPĚVKU SI PROSÍM NEVŠÍMEJTE! *3* *3* *3* *3*
  • EROS IS THE BEST

    Eros Ramazzotti je nejlepší zpěvák! Miluju jeho písničky! Má skvělý hlas! Moc bych chtěla být na jeho koncertu a aspoň jednou ho potkat. *3* *3*

    Na lásku k jeho hudbě jsem založila fansite: WWW.EROSRAMAZZOTTI.BLOG.CZ

    Najdete tam nejžhavější novinky, obrázky, videa, informace o tour atd.. Nápady jen přívítáme! *3* *3*
  • girl-gold

    Sexoš

    EROS JE TEN NEJSEXI CHLAP NA SVĚTĚ KDYBYCH HO POTKALA TAK SEBOU ŠVIHNU *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Zlaticko

    Kdybych ja mela stravit vikend s Erosem. Tak ne, ze by to byl muj zazitek na cely zivot. Ale ja bych tam odpadla a odvezli by mne do nemocnice a pak bych si to vycitala cely zovot!!! A to mi je teprve 20. Moc ho miluju!!! *8* *15*
  • Re: Eros R.

    Ahojky,
    před nedávnem skončila jeho minitour v Austrálii a v současnosti nejsou plánované žádné koncerty. Ale můžeme se těšit na příšto rok, jelikož po vydání nového CD, bude následovat megatour a snas nás Eros poctí svou návštěvou. *4*
  • Eros R.

    Ahojky, nevíte někdo, zda-li se Eros nechystá koncertovat v ČR nebo někde poblíž, prosím? *9*
  • romazzotinek

    písničky má samozřejmě ....co si budem vykládat *14* krásné,okouzlující,uklidnujíc
  • erosssssss

    Eros Ramazzoti????? Miluji jeho hudbu opravdu !celkově italský jazyk je krasný i když rychlý ale fajný co by dala za to strávit s ním víkend to by byl pro mě zážitek na celý život jeho hudba je pecka,on je úžásný a jestli je krásný v tom to věku *7* nooo tak o tom se ani zminovat nebudu *14* *14* *14*
  • eros

    Eros krasnej chlap, uzasnej sexy fakt...hlavne ta jeho pusinka
  • lukyneska

    Borci

    Eros a Gedeon Burkhard jsou nejlepší chlapy *1* a Eros je ještě k tomu nejlepší zpěvák *3*
  • sexy miminko

    Eros je peknouckej chlap je jak ma byt a dokonce bych rekla cim starsi tym mu to vice slusi je k sezrani. Hlavne ta jeho pusinka krasna. Jeho hudba je pro mne uklidnujici a dodava mi jistotu a silu Eros ovo hudba je krasna!!! Poslouchat ho a zaroven videt je zazitek!!! *14* *14* *14* *14*
  • Eros

    Výbornej zpěvák - ho baštim ..... toho mít doma tak ho asi zamykám *14* *14*
  • Jeto sexi chlapík

    Kdybych mela takoveho cghlapika jako je eros drzela bych si ho zuby nechty je k sezrani *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Eros je božský!!!!!

    nevite kdy bude koncertovat nekde v evrope letos..?diky *3*
  • sexy chlap

    erosek je frajer a krasnej a dobre zpiva je sexy! *14* *8* *14*
  • je to sekáč!!!!

    Eros je fakt sekáč. Velká škoda, že někdy nepřijede do ČR. Je to prostě borec s nejlepším hlasem na světě, a ty jeho klipy......no, radost pohledět *14* *3*
  • Re: Re: Re: nový fanda

    Ahojky, díky moc za radu, určitě se na stránky Erose přihlásím ! Pa, pa !
  • EROSICEK

    EROSY JA TE ZBOZNUJU SI FRAJER A KRASNEJ CHLAP. LIBI SE MI OD TEBE VSECHNO SI MUJ MILCEK
  • Re: Re: Re: EROS

    Neboj sa, urcite bude, otazkou uz je len kedy... *3* dufajme ze coskoro:)
  • Re: Re: EROS

    strašnááááááááááá škoda, a Viedeň, prípadne Budapešť tiež nebude, nevieš???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší