Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: EROS

    Ahoj "bosorka", no Erosko určite v najbližšej dobe do SR, alebo ČR nepríde, bol u nás pred 7-mi rokmi, koncert bol super, ale ľudia nezaplnili zimák, takže asi sa mu sem veľmi neoplatí chodiť. Pre nás "fanynky" obrovská škoda.... *9* *9* *9*
  • EROS

    Eros je super a úžasný!!!!!
    Kedy bude koncertovať v SR alebo ČR????
    Nevie náhodou niekto.
    Má niekto viac info a Erosovi, prípadne fotky.
    Dík, Eros mánia *3* *14*
  • Re: Re: nový fanda

    Ciao můžes se také zaregistrovat jako fanoušek v kolonce FANS na http://www.erosramazzotti.estranky. cz/ nebo poklábosit ve Foru. Měj se *3*
  • Sexy Chlap

    Tohle je sexy chlap a úžansej zpěvák...woow žeru ho..prostě nej ..:-)Miluji Tě... *14* *14* *14* *14* *14* *15* *5*
  • Nejlepší zpěvák

    Eros je nejlepší zpěvák na světě o tom není pochyb,má nejkrásnější písničky a prostě je celej super:-))
  • Re: shit

    *5*
    Vai a diavolo !!!
  • Re: nový fanda

    Ciao ! Taky zdravím ! I já jsem dlouholetý fanda Erose ! Muzika, kterou Eros dělá, nemá chybu a je jedinečná !!!!! *13*
  • Ramazzotti na stv

    Oznamujem vám kto ešte nevidel koncert Erosa v Ríme je možné si ho pozrieť vo štvrtok 27.12 o 18.20h na stv 2.
  • nový fanda

    Ciao lidi.Chci pozdravit všechny fandy Erose ! Ja jsem jeho dlouholetý fanda.
    Eros je prostě super. *4* *4* *4* *4* *4*
  • E2&koncert...

    Mne sa paci cely album, ta hudba je krasna, taka upokojujuca... *3* *14* Bravissimo Eros!!!!! Pre mna jednoducho najkrajsia hudba na svete*14*
    Aaaa teraz pozor....... jediny koncert co bude tento rok bude v Rumunsku, v decembri. Blizsie info, v nasledujucich dnoch *3* *1*
  • LIDIII

    AHooooooooooooooooooj,lidii pište semm *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *1* *1* *3*
  • E2

    jojo nový album nemáá chbyuu měn se taky líbíí laurora =D a un attimo di pace to je supa upa na taneeeeec =D *3* *3* *3*
  • Re: eros2 je tu

    jo jo,taky jsem neodolala a měla to CD hned 26.10. *3* Mně se asi nejvíc líbí L'aurora v podání Wyclef Jean. Nevím proč, ale nemůžu přijít na chu't Un attimo di pace s Take6, tu rovnou přeskakuju. *7*
    Žádná Vídeň, tentokrát to bude Praha. *1* A když ne Praha, tak si zopakuji Vídeň. *4*
  • eros2 je tu

    ahoj,lidi,tak nový eros už mi 5 dní hraje na cd,je to super,i nové věci i předělávky např. s Steve Vaiem a Santanou jsou super,už jen čekám kdy vykopnou tu limitovanou dvd verzi s clipy a doufám,že nenechá na sebe dlouho čekat a udělá nějakou šňůru po evropě,Widen to jistí:-)
  • Re: eros v Čr

    ahojky, turné se v současné době neplánuje. Určitě koukni na www.ramazzotti.com, dále pak Fanclub, Fans Forum, MESSAGES IN ENGLISH & other languages, CZ/SK section. *3*
  • eros v Čr

    lidi,nevíte o nějakém plánovaném turné erosa v ČR,nebo aspon Austria-Víden?...furt cekam,a urcite bych jela na nejakej koncert
  • Tutte Storie

    Nejlepší album ale všechny sou stejně dobrý,Eros je prostě nejlepší!!!
  • Re: Re: Re: Re: Re: e2+DVD

    Napriklad na dunaj.sk sa da uz objednat... tak neviem, uvidime ;)
  • Un attimo di pace

    mysim si,že eros zpívá na miss itálie dobře,ale take 6 se do toho moc nehodí,chyběla mi tam taky hudba a non simo soli je taky dobrá tanečnější....ale ricky se tam nehodí *9*
  • Re: Re: Re: Un attimo di pace

    Skuste znova, uz to ide!! Eros je super ako vzdy *4* , ale ti Take 6 na mna na prve pocutie posobia tak trochu rusivo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší