Přejít na výpis diskuzí

Eros Ramazzotti

OSOBNOST 31.12.2006 
239 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlasticka21

    Re: Nahy Eros ??

    Ahojky Natálko,
    jj asi vím o co se jedná, ale už je to hodně stará záležitost *4*
    Určitě je to Eros, viděla jsem tu fotku... ale to co popisuješ ty se mi nějak nezdá, Eros žádný tetování na krku přece nemá, takže buď jsou to nějaký jiný stránky nebo nevim, když tu fotku najdu, klidně ti jí pošlu třeba na mail, když budeš chtít *3*
    papa
  • Nahy Eros ??

    Ahoj Vlasticko...chtela jsem se te zeptat ?? Vim ze jsi fanynka erose a vis o nem dost veci. Prosimte Na Webu jsem nasla fotky udajne naheho Erose ! Pise se tam eros a nebo Vin Disel..ten Vin je skrtli a pisi ze je to eros ale mne klame to ..to ze eros ma tetovany na krku...Ty urcite vis o co se jedna. Je to Eros ?? *7*
  • vlasticka21

    Re: Koncert

    Myslím, že většina lidí z fanklubu jde na stání k pódiu:)
    jukni na forum našeho CZ/SK webu.
    http://erosramazzotti.svet-s tranek.cz/
  • Koncert

    Ahoj
    Chystám se na koncert. Bohužel sama....a tak mě napadlo přidat se do fanklubu. Aspon nejak popovídám a připravovaném koncertu atd.
    Všimla jsem si,že lístky jsou levné. Chystám se koupit si lístek na sezení v 1.kategorii.
    Kam kupujete vy?
  • vlasticka21

    VSTUPENKY NA KONCERT

    VŠEM FANOUŠKŮM - VSTUPENKY OD ZÍTŘKA V PRODEJI!!!!!!!!!!!!!!
    http://www.o 2arena.cz/O2arena/docDetail.aspx?ni d=10221&docid=19070216

    *14* *14* *14* *14*
  • Re: superrr

    Koncert je naplanovany na 17.11.2009, listky zatial nie su v predaji...
    Sleduj stranky: www.o2arena.cz a www.sazkaticket.cz *3*
  • parla con me

    Ciao !!! Tady se dá stáhnout celá verze Parla con me - http://ramazzottidianos.blogspot.co m/
    Konečně jsem se dočkal. Eros je Nejlepší *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • vlasticka21

    Parla con me

    Ahojky,
    dnes večer byla v italské televizi ukázka videoklipu a písničky Parla con me
    koukněte sem:
    http://www.rai.tv/dl/RaiTV/pr ogrammi/media/ContentItem-5e156a4d- 867e-41a1-a19c-2c6624a0b581.html?p= 0

    P.S. je to až na konci zpráv
    Jinak plné verze se dočkáme tento pátek *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: KONCERT

    Dekuji za ty stranky jsou moc hezke !! Mam se na co koukat *14*
  • oreironaty

    Blog

    Mám nový blog o Erosovy
    www.ramazzotti-eros.blog.cz

    Prosím kuknite *4*
  • vlasticka21

    Re: Re: Re: Re: KONCERT

    Jééé děkuju moc *14*
    spoustu fotek má Eros na myspace.com/erosramazzotti nebo jukni na erosramazzotti.tv tam je od fanoušků taky dost fotek ...
  • Re: Re: Re: KONCERT

    Tak to moc dekuji !! Ja jsem uplne stasta a nemuzu se toho krasavce nadherneho dockat !! No jestli se tam dostanu jestli ne tak to semnou sekne !!! a jinak davas jsem moc pekne fotky, ja je hledam jinde a nenasla ??? jsou pekny vzdycky se na ne koukam hodinu v kuse *14* *14* *14*
  • vlasticka21

    Re: Re: KONCERT

    Neboj, jakmile něco zjistím, okamžitě to jsem přidám. Bohužel, ještě není nic na stránkách O2 areny, ani nikde jinde. V současnosti se teprve řeší od kdy se začnou prodávat vstupenky a cena vstupenek.
  • Re: KONCERT

    A prosimte kdy se budou prodavat vstupenky a priblizne kolik budou stat ?? to asi nevis co ale bojim se toho ze to propasnu a nez to zjistim tak bude vyprodanoo. jsem z Teplic tak zatim pa !!
  • superrr

    Zdravim vsechny lidi co jsem chodii a pisi o Erosovi. Prosim Vam, nevite blizi infornace o tom koncertu v Praze ?? Ja jsem uplne silena do Erose a nechtela bych to propasnout ?? Jestli nekdo neco vi st mi da vedet ??? prosim !! dekuji *8*
  • plakáty

    nemáte nikdo plakáty erosse ?: plosim plosim ozvěte se mi na maila ju dík pa pa *3* já ho tožiš upa nejvíc žeru *14*
  • oreironaty

    KUPIM!!

    Kúpim veci o Erosovy , články,plagáty atď. (okrem CD,DVD) Na cene nezáleži. Píšte mi na mail nataliaoreiro@atlas.sk *3*
  • vlasticka21

    KONCERT

    Tak už je to jisté!!!!
    17. listopadu 2009 se uskuteční koncert Erose v Praze v O2 aréně *1* *1* *1*
  • Nové album

    VŠEM FANOUŠKŮM!!!!!!!!
    V květnu dostaneme od Erose dárek ve formě nového cd, které nazval ALI E RADICI. A singl si můžeme poslechnout už v dubnu. Poslední novinka je, že s velkou pravděpodobností nás Eros navštíví v průběhu své TOUR, uvidíme... Sledujte www.erosramazzotti.tv
  • gianna

    Re: Re: EROS IS THE BEST

    sorry, to jsem nechtěla napsat sem *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit