Přejít na výpis diskuzí

Ester Janečková

OSOBNOST 16.10.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ester k jej narodeninam vsetko najlepsie,hlavne zdravie nielen jej ale pre celu rodinu...to,co tu pisete,ze slovenska "posta" je lepsia,ako ta ceska,je vec nazoru...u nas zase skoro kazdy,/koho poznam/ ma rad cesku "postu" a je im ovela ovela viac sympatickejsia Ester,ako nasa Katka...ta ma niekedy vela zbytocnych a hlupych otazok a pripomienok...ale ako pisem,je to vec nazoru...
  • Všem kladné hodnotícím divákům doporučuji zhlédnout slovenskou Poštu pro tebe a změníte svůj názor na Ester Janečkovou.Martin Kavan v roli poštovního doručovatele Ondřeje, je to herec který vnáší do pořadu svým šarmem příjemnou atmosféru středečního večera.Ester se pouze veze s Ondřejem.
  • Katka je daleko lepší.Dejte ji prosím do rukou scénář aby stále nespínala ruce jako v kostele.Sleduji poštu každý týden jak českou tak i slovenskou.Slovenská je dík Katce daleko lepší.Chce to nového moderátora.
    • ja si take myslim.uz se na ni nede divat .
      • Zajímalo by mě zda by se živila prací jako zdravotní sestra,ale to nehrozí nebot matka byla mluvčí charty,otec Ornest,takže živit se prací ve špitále nebo v ordinaci je těžší a hlavně za málo peněz. Co na no kdo obdivuje??
  • Ester je velmi příjemná osůbka, osobně jsem se s ní setkal. Nepovyšuje se, je velmi komunikativní a také se mi líbí,že se baví se všemi jako soběrovnými :-) *5*
  • Gratulace k miminku!

    Gratuluju z celeho srdce! Mne to ceka v ramci 14 dni a mam to v obracenem garde - 2 slecny uz mame (9a6) a do tretice bude kluk:-). Myslela jsem na Vas, ze mame si podobny termin, velmi Vam fandim, delate peknou praci. My zijeme v Bratislave, ale Praha je moje srdcovka - chodila jsem tam na VS. Preji Vam mnoho stesti a zdravi v zivote! Marta
  • přání

    milá Esterko,
    Gratuluji k Sárince,přeji vám zdravíčko a prostě vše krásné ve spokojené rodince *4*
  • Blahopřeji

    Milá Esterko, blahopřeji k narození Vaší dcerky Sáry.Přeji Vám oběma především zdraví,a pak Vám Esterko hodně,
    hodně krásných zážitků s Vaší malou princeznou... a pohodu a štěstí celé Vaší rodině.
  • miskad

    Miminko

    Je to holčička,Sára..dneska se narodila ;)
  • martina81

    Narozky

    Ester přeji vše néj k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky a rodinné spokojenosti *4* *4* .
    Také Vám přeji ať se Vám narodí zdravé a krásné miminko - holčička *3* *4* .
  • Sympatizantka

    Pani Ester, prajem všetko naj... k Vašim dnešným narodeninám. Sledujem aj momentálne teraz Poštu pre Teba, ako aj každú stredu. Veľmi rada sa zaujímam o osudy ľudí. Ste super a veľmi sa mi páči Vaša komunikácia s ľuďmi. Ďakujem za pekný večer, ktorý trávim každý týždeň s Vami a Vašimi hosťami. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit