Přejít na výpis diskuzí

Ester Janečková

OSOBNOST 16.10.2007 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přání

    Milá paní Ester,pravidelně sleduji Poštu pro tebe.Jelikož jsem z Prahy,moc ráda bych se zůčastnila nějakého natáčení,prosím zdělte mi zda je to možné.Předem moc moc děkuji a přeji hezký pohodový den. *15*
  • Paní Janečková

    dobrý den. Pořad Pošta pro Tebe, jsme zatím nevynechaly ani jeden. Ale máme možnost porovnání se slovenským pořadem a máme dojem, že se máte co učit. Vaše oblečení,(např. rifle ty patří koňákům, ale do takto závažného pořadu nepatří, to nemáte na slušné oblečení) - Vaše gestikulace, Vaše otázky, jste dosti často bez slova, proč si nevezmete složku jako Katka. Zkrátka dívejte se na slovenskou Poštu pre Těba a pilujte.
    • Re: Paní Janečková

      Aspoň je vidět, že je skromná, proto, ji má většina lidí ráda.
      Myslím si, že podle oblečení nemůžeme lidí hodnotit.Jste asi povrchní
  • prozba

    Ahoj esterko,dívám se každou středu,na poštu pro tebe, a moc se mi líbí, chtěl bych tě poprosít,o fotku s tvým podpísem,a má adresa je-Richard Bolek:Vělopolská243Horní žukov-český těšín:73701,a to je jínak má adresa.Bydlíme ve středisku-Slezské diakonie,a bydlí nás tu 26klientu.Moc by jsme si přaly se s tebou setkát,a to jestly bys sis na nás udělala někdy čas a příjela na žukov.Esterko,také tu i pracujeme a máme tu dílničky,a to jsou-šití,tkáni,keramika a ruční práce,rádi bychom tě tu přívítali a provedly náším střediskem-mužež vzít i sebou cestovatelé Ondru.tak se s tebou loučíme a brzo nám napíš,a jínak moje adresa je hrdlicova@centrum.cz a nebo hrdlicova.katerina@seznam.cz,jínak budem čekát,já a riša,tak ahojky a brzo se ozvy.ahooojkyyy-středisko:Eben-Eze r
    • Re: prozba

      Ta se na tebe vykašle. *1*
  • uznání

    Vážená paní Ester, jste pravou ženou na pravém místě. Umíte se vcítit a přitom příběh zvládnout. To je dar. Na Váš pořad se vždy těším, i když jej nebudu teď moci sledovat tak často. Pozdravujte i poštovního doručovatele Ondru, myslím, že Váš tandem se dá bez přehánění přirovnat ke dvojici Dvořák-Bohdalová.
    A to je co říct!
    Pěné jaro Vám přeje Lubomír Jaroš.
  • ahoj

    Ahoj Ester.
    Snad nebude vadit že se mezi tvoje fandy zařadím i já *3* .
    Trošku jsem se nudil,tak jsem při surfování na netu narazil na tvůj fanklub,proto jsem se rozhodl přidat příspěvek,abych to tu trošku "rozmnožil"...to ale nemění nic na faktu,že si vážím co a jak to děláš.
    Přeji ti mnoho úspěchů a brzy nashle.
    Martin
  • Blahopřání

    Paní Ester Janečková,přijmějte ode mne všechno nejlepší k Vašemu svátku.
    Před čtyřmi lety mi zemřela manželka,
    a pravidelně sleduji Váš pořad "Pošta pro tebe". Je to krásné a přeji mnoho dalších
    úspěšných pokračování. Děkuji. Karel.
    • Re: Blahopřání

      Co to má společnýho s tím, že ti umřela manželka? Myslíš, že to někoho zajímá? Mě zase umřela andulka a nikoho to nezajímá!
      • tragéd

        Nemá to společnýho nic, tvojí andulky je škoda, akorát tebe ne páč jseš D...L a zamindrákovanej I...T
  • Ahoj

    Dobrý den, paní Janečková!
    Chtěla bych Vás pozdravit, moc Vás obdivuju, zejména v Poště pro Tebe. Jste velmi milá a sympatická. Přeji Vám moc a moc úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě!!! Zahlédla jsem Vás jednou v Praze v metře v Palmovce, chováte se úplně přirozeně a vypadáte moc dobře, jako v TV :-) Mějte se moc pěkně a pokud budete mít čas, můžete mi písnout, děkuji. *4* *3* *3*
    • Re: Ahoj

      V metře nebo v metru?
      Ale to nemění nic na tom, že je Ester dobrá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit