Přejít na výpis diskuzí

Eva Elsnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Růže pro Algernon?

    Vážně jsme viděli stejné představení se stejnou Evou Elsnerovou? Mně přišla naprosto katastrofální, ti dva další pánové tak zhruba průměrní, jediný kdo tam zářil, byl Jan Potměšil...
    Ale zpět k paní Elsnerové. Po onom představení jsem nabyla dojmu, že to není Češka, jak podivnou a špatnou měla výslovnost... Ale tu se dozvídám, že je z Teplic – nevšimla jsem si, že by v Tepličáci měli takový zvláštní přízvuk…
    Snad to byla zle napsaná role, ale bylo to ploché, unylé, nevýrazné, nic mi to nesdělilo...
    Už mě napadá jediné – snad to tedy tentokrát hrál někdo jiný… přece jen, seděla jsem daleko a zrak nemám nejostřejší… ale na stránkách divadla není žádná alternace uvedena…
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • Růže pro Algernon

    V představení Růže pro Algernon byla skvělá! Hrála tam tu psycholožku Charlieho. Když měl IQ 200 tak se do něj zamilovala a pak, když to s nim šlo z kopce, nedokázala se toho zbavit... *9* DOJEMNÝÝÝÝ a hrála to hrozně dobře a uvěřitelně! *4*
  • Evo ty si vazne stetka

    Typicka Stirka, ty se holt nezapres.
    • Re: Evo ty si vazne stetka

      Seš asi vadná, ne? evička je moje kukuřička!!!
    • Re: Evo ty si vazne stetka

      Hmm, vážně *7* Podívej, tvůj názor mě nezajímá *5* Už jako malá jsem si tam ráda strkala progresa *3*
      • Re: Re: Evo ty si vazne stetka

        Měl bych pro vás ledvinu Madle.Bohumil@seznam.cz
  • Nedělejte si ze žaludku kompost

    Záchranu milionů nevinných klasů, lístků, hlíz, lodyh a stonků nemilosrdně žvýkaných zavilými vegetariány. Jak mohou klidně spát? Jak se dokážou každý den znovu podívat do žalujicich listů? Jak vydrží den co den přihazovat další hnijící slupky do kompostu ve svých tlejících útrobách? Vytáhněme do boje, přinesme osvětu každému pomýlenému a podvyživenému vegetariánovi a hlavně, vlastním usilím zachránime tisice vděčných rostlinek. Jak, ptáte se? Ne, vegetariány zatím za jejich zrůdne činy střílet nemůžeme, i když svým počínáním obírajío kyslík i nás ostatní, ale mužeme JÍST KRÁVY, ktere zahubi více bezbranných stvolů nez pět dobře rostlých veganů. Ano, moji spolubojovníci, CHRAŇTE ZELEN - JEZTE STEAKY! Máme právo baštit maso, máme právo zabíjet!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit