Přejít na výpis diskuzí

Eva Longoria

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kachnaves

    Evičkkkkkkaaa forewer

    Vše nej nej nej nej nej nej *4* *14*
  • meredith12

    ddddddd

    vsetko najlepsie eva sa volas jak moja mmka no vsetko naj vela stastia a lasky a hlavne bud zdrava *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3*
  • heatcliff

    Happy birthday , to you!

    Evo blahopřeji k narozeninám! Já mám Evu rád díky seriálu Zoufalé manželky, kde je prostě skvělá- hlavně je to tam s ní, vždycky živé a veselé! Jen tak dál...! *3*
  • VSECHNO NEJ

    VSECHNO NEJ K NAROZKAM *5* *5* *5* *3* *3* *3*
  • Eva

    k dnešním narozeninám všechno nejlepší!je fakt krásná hned bych jí bral kočičku nádhernou *14* *14*
  • Re: Re: Eva

    jo je.. *4* *7*
  • Re: Eva

    To myslíš vážně že je to její mail??? *7* *7* *7* *7* *7*
  • Eva

    Eva je úžasná tady je jeji email!:)evalongoria.parker@usa.com *3* *14*
  • Eva

    Ahojky
  • Je nejkrásnější!!!!

    Je to snad ta nejkrásnější holka na světě *14* *14* *14* a fakt mě dostávaj ty zavistivý holky co maj depky že nejsou taky tak krásný tak maj jenom blbý kecy. Ještě že tyhle kravky nic neovlivněj...
  • Nevím

    I kdyby byla hezká jen v s make-upem tak je to jendno! Bez makeupu je málokterá tak pěkná. Make up a žena to patří k sobě.....škoda že to mnozí neví....
  • BOHYNĚ

    JE TISÍCKRÁT KRÁSNĚJŠÍ NEŽ VY VŠICHI TADY !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Měří

    Eva měří pouhých 157 cm
  • eve1

    Re: Nejkrásnější

    souhlasim
  • annyr

    Nevíte kolik měří ??

    Čauky mám Evu moc ráda ale mrtě moc by mě zajímalo kolik měří jestli někodo víte napište mi plsss *4* *4*
  • kachnaves

    Evičkkkkkkaaa forewer

    Eva je prostě nejdokonalejší :-D I když není nemalovaná tak je krásná... DO prdele ty paparazzi sou svině NESMÍTE VĚŘIT VŠEMU CO SE VYFOTÍ naivky. Se zkuste třeba za otočky vyfotit a uvidíte jak ste nááádherní OMG proberte se *9* *13* *13* *15* At Eva přijede do BRNA *14* *5* *1*
  • ou yeah

    ja vam teda reknu ze eva je proste nadprirozene nadherna a to ze je mala tak to je jedno kazdy jsme nejaci a navic sqela herecka a kdo rika ze nejni tak je zakomplexovany debilecek a v zofalkach ji tza role sqwele padne je poste cool great *3*
  • Re: eva je suuper

    neni!!!!!!
  • janka153

    E

    čaw, Eva je dobrá herečka... Zoufalé manželky je supr seriál a na tom, jak vypadá v reálu mi teda moc nezáleží.. *3*
  • sukna

    Eva

    ahoj,Eva je celkem dobra herecka,ale je strasne oskliva,umi ji sice upravit v krasnou bohyni,ale to je jen make-up,hodne me zklamal jeji real vzhled,ale to hlavni hrat,celkem umi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit