Přejít na výpis diskuzí

Eva Longoria

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heath.4ever

    kočka;-)

    prostě kočka!!Zoufalé manželky jsou super a Eva je taky super.Hraje to úplně skvěle a s Carlosem jí to moc sluší♥
  • pi*a

    píšu výš v žebříčku né níž sakrble CO TOË??? vůůůbec nespolupracujete *8* *13* *1* *15*
  • žEbříČEK

    zdarec musíme Evu dostat drobet výš ne 20tý místo je pro ní dost ubohý *5* *5*
  • Eva je good

    Je je úžasná,talentovaná a krásná herečka,nechápu jak o ní někdo může tvrdit,že má děsný zuby,koňskou hlavu atd. to sou sprostý uřážky povrchních lidí co bud' závidí a nebo ještě nikdy nesebrali odvahu,aby se podívali do zrcadla *1* Eva je prostě super a v zoufalích manželkách je jí její postava fakt sedne na jedničku,jak říkám Eva je charismatický člověk co dokáže zaujmout,navíc to není tuctová holka,ale je výjmečně a zajímavě krásná,prostě má v sobě kouzlo.
    Nechápu proč ji někteří chcou urážet,nikdo nikomu nezakazuje abyste řekli svůj názor,ale nemusí jí hned nadávat,a to že je krásná jí stejně nikdo nevezme *3*
  • EVA JE TOP:)

    je úžasná je to můuj idol:D..asi kvůli tomu že je stejně malá jako já:(:D
  • www.eva-j-longoria.blog.cz

    www.eva-j-longoria.blog.cz ← mrkněte sem wšichni fanoušci Evy L. *3* *14* *4*
  • Videa

    tak co jak se vám líbí poslední dvě videa co sem semka dala doufám že jo!!!! zdravííím eva je nejjjj *4* *3* *1*
  • best

    Ty vole marky bezte se zahrabat! *15* Eva je sexy jak nikdo na svete! To vam rekne kazdej borec
  • ewík

    ewa je sůůůůůůper takže...radši nic *16* *8* *5* *13* *10* *1* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* *15* *5*
    • Re: ewík

      máš pravdu je supr *14* *3* *14*
  • kocka

    eva longoria to je kost,ale neni to jedina hezka zenska na nsvete u mne ve tride je tolik hezkejch holek az mi z toho oci prechazej *8* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit