Přejít na výpis diskuzí

Eva Perkausová

OSOBNOST 1.2.2013 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju te evicko si nejvic sexy moderatorka v cesku kam se hrabe borhyova
  • co proti ni porad mate vzdyt je to krasna zenska zavidite ji ze se libi chlapum evicka je proste kocka a spoustu muzu drazdi svym sexy telem
  • Co to měla nedávno v top staru zase na hlavě? Proboha, to tam nemají kadeřnici? Vypadala jako s parukou. *9*
  • :-(:-(:-(:-(:-(:-(
  • Konečně normalni vtipná a krásná holka v tom našem skaredym rybníčku
  • Je hrozná.
  • Je hrozna, jaknakonci mlaska je nechutny
  • Ze začátku ji to mluvení nešlo,ale už je to celkem fajn. Jinak se mi moc nelíbí to její laškování s kolegy moderátory,mě to přijde pubertální a dost nevhodné.Chlapi na prahu 40 se chovají jako nadržení puberťáci?
    Jinak je pravda, že je sice hezká,ale na svůj věk nevypadá, zachovalá 35,ale to Kuchařová taky.
  • Radobycelebrita
  • Eva je obarvená, její přírodní barva vlasů je hnědá. Není nad přirozené blondýnky.
  • Je to prebarvena blondyna se vsim vsudy,ktera neni zadnou moderatorkou a polibky posilane na konci jejiho vystoupeni v tv maji pachut neuprimnosti.Prehani to s licenim a vypada dnes jako ctyricatnice. *16*
  • miluju blondýnky hrozne me pritahujou a evicku nejvic když vidim v televizi jeji nadherny usmev pekne oci a sexy telo tak sem z ni uplne rozzhavenej prekrasna mlada kocka
  • Ne jen hezké oči ale krásné zuby neviděl jsem tam žádnou plombu.
  • Luky1987
    Všechno nejlepší je to kočka
  • Autoři životopisu by měli vědět, že v roce 1994 už rok žádné Československo neexistovalo. *9*
  • eva se urcite libi kazdemu chlapovi kdo by nechtel mit v posteli takovou kocku ta musi umet chlapa pekne rozpalit od
  • Luky1987
    Dobrá sexica
  • Je to taková vycházející hvězdička ale žádná super stár.A ještě k tomu BLONDÝNKA.
  • Me se jako moderatorka libi. Pusobi mile.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit