Přejít na výpis diskuzí

Eva Perkausová

OSOBNOST 1.2.2013 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ty máš taky dost, je to obyčejná zlatokopka a na 22.let vypadá dost staře.
  • Je sexy a má hezký oči
  • Zdá se být pohodová holka. Soudě dle sociálních sití a rozhovorů. Viděl jsem ji u Krause v show. Zbytecně se z ní snažil udělat blbečka, ale reagovala vcelku pohotově. Za mě dobrý. Fandim
  • Videl jsem Evu nazivo a prekvapilo me jeji prirozene chovani. Cekal jsem, ze bude vystupovat jako namyslena nana, ale opak je pravdou. Mila holka s usmevem na tvari.
  • Psal jsem příspěvek a zde, cenzura ????
  • Čau Evo! Jsi pořádně sexy!
  • Souhlasim. Taky sem ji videl. Je vazne drobna a zda se, ze prijemna.
  • Prijemna a krasna holka
  • všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví
  • Perkausovou nemusím, podle mě není na ní kromě velkých "předností" zhola nic k vidění. Na to, kolik jí je, už vypadá o 10 let starší. Oči má sice jak pomněnky, ale naprosto chladné, jako někdo o generaci starší. Nejspíš už toho viděla na svůj věk dost. Je to obyčejná taky "zlatokopka", bez vzdělání. Nemá "šmrnc", oproti třeba Kubelkové působí jak leklá ryba. Jak se dostala do TOP Staru je obecně známo. Brzy tím jejím způsobem života z ní bude "ojetina". *7*
  • Viděla jsem jí ve skutečnosti. Je to taková drobná, malá, vskutku milá holčina. Ještě hezčí než na obrazovce. A.
  • Nevím proč se ze sebe pokouší udělat vizuální kopii Lucie Borhyové? Nevěří sama sobě?
  • buď jako buď. Je krásná *14*
  • Ideal zenske krasy
  • Tak se teda jdu podívat na tu novou moderátorku. Vzhled dobrý, diváka si získá, projev ucházející- mladá nezkušená, takže je otázka času, kam a jestli se posune. Mediální nálepka nic moc.
    Tak jakl tak, pro média dobrej kousek.
    Not bad ..
  • Co to je?!
  • bohudik
    Zbožnuji Vás Evo *14* *14* *14*
  • Evo ja vas miluju! *14*
  • pro evo perkosovu je sexy simbol pro muže a ženi a divki do postele *16*
  • Tak se jdu podívat na novou moderátorku topstar,škaredá ženská není,nějaký míry jsou na mě moc ale proti gustu...Jen mě udivuje,proč patnáctiletá holka už chodí do playboye,zakládá kariéru se svým odhaleným tělem,protože jinak to asi nejde,nechá se tlačit starým Charouzem a pak se snaží už působit seriózně,když přijde tv,která spolíhá na její poprsí.Kde jen jsou normální ženský.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit