Přejít na výpis diskuzí

Eva Pilarová

OSOBNOST 24.2.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Evo,
    jistě Vám nebude vadit, když zde dám odkaz na vaše názory.
    Myslím, že by mohlo Vaše fanoušky zajímat.

    http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Eva-Pilarova-stavkujicim-Jdete-do-haje-200050/diskuse
  • Paní Evo,
    moc Vám obdivuji, že nejste zbabělá a veřejně podporujete naši současnou vládu. Ale opravdu tomu nerozumím.
  • Eva Pilarová -Léčitel

    Diskuze o tom, jak všichni co žádají Evu o pomoc jí otravují je absolutně HLOUPÁ A NESMYSLNÁ!! Pokud si poslechnete záznam, na www.fenixradio.net, tak tam uslyšíte jak Eva dává do éteru svůj kontakt a naopak všem vzkazuje, ať se na ní klidně obrátí, že jak bude moci tak kontekt dá:-) a na závěr: Eva je natolik plná energie, že nepotřebuje mluvčí :-)
    Záznam na: www.fenixradio.net
  • Léčitel- Eva Pilarová

    Myslím, že debaty o tom, jak paní PIlarovou obtěžují všichni co žádají o pomoc je ABSOLUTNĚ HLOUPÁ DISKUZE !
  • Eva Pilarová na Fénix rádiu

    Krásný den Všem fanouškům paní Pilarové,která byla také hostem internetového Fénix rádia, pokud se podíváte na www.fenixradio.net naleznete celý záznam tohoto vysílání a také krátké video:-)
  • Milá paní Evo nejvýznamnější naše pěvkyně

    Vážená paní Evo,
    nedá mně Vám vyznat co největší uznání a díky za Vaše přenádherné, čisté a zurčící zpěv - děkuji *4* *3* *14*
    • Eva Pilarová - Kolotoč

      Je mi 20 let a miluju aktuální muziku, ale rád si poslechnu i staré dobré hity. Nedávno jsem měl puštěnou televizi a program Retro Music Television, tento program se věnuje muzice od 60 let až do roku 1997. A zrovna tam hráli písničku od Evy Pilarové Kolotoč. No mě ta melodie tak dostala, že jsem si ju musel pořád zpívat. Je to písnička která má všechno skvělý text, skvělý klip a Evě to tam moc slušelo a hlavně nádherný a čistý hlas Evy.
      A to mě přinutilo k tomu najít si od Evy další songy no taky se mi zalíbily. Evro hezké písničky máš a jsi úžasná!!!! *3* *3* *3* *3*
  • narozeniny

    Milá paní Evo
    Já jsem na Vás nezapoměla a připojuji se ke gratulantům všechno nejlepší k 71.narozeninám, hlavně zdraví a štěstí
    a ať Vám to ještě zpívá!!!
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • senorita

    dřív než sadílková !!!

    ...Vám přeju vše nejlepší k narozeninám,hodně zdraví,hudby,štěstí a lásky !!!!!! *15* *15*
  • Eva Pilarová a hosté

    EVA PILAROVÁ – 50 let na scéně
    Hosté: Aleš Brichta, Vojta Dyk, Petr Muk, Matěj Ruppert, petr Vondráček + Lokomotiva, a mnozí další
    Ceny vstupenek jsou 690, 590, 490 Kč. Nabízíme Vašim členům slevu 50%, tj. kupte 1 vstupenku a druhou dostanete zdarma.
    Tato nabídka se týká koncertů
    27.3. Pardubice
    29.3. Brno
    31.3. Ostrava
    Více informaci je v příloze a také na adrese
    http://vstupenky.ticket-art .cz/index.php?pg=predstaveni&id=535 6
    Vstupenky lze objednávat:
    Miroslava Šimková
    Tel. 222 897 333
    miroslava.simkova@ticket-art.c z
  • Eva Pilarová

    Píseň " Řekni mi mámo"
    Co jsem slyšela už po takové dlouhé době
    Jako dcera a matka to hřeje u srdce.
    Měla jsem ji moc ráda a mám ještě dodnes.
    Paní Evičko moc srdečný pozdrav.
    I Vašemu manželovi panu Janovi
    Ať se Vám daří!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit