Přejít na výpis diskuzí

Eva Pilarová

OSOBNOST 24.2.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • senorita

    dřív než sadílková !!!

    ...Vám přeju vše nejlepší k narozeninám,hodně zdraví,hudby,štěstí a lásky !!!!!! *15* *15*
  • Prosba o pomoc

    Paní Pilarová, mám stejnou prosbu jako Vendula. Jedná se o rakovinu tlustého střeva a prognóza je zlá. Prosím, pokud je to možné o kontakt na léčitele, který Vám kdysi pomohl. Velice děkuji. Věra.
  • S.O.S

    Obracím se na paní Pilarovou s prosbou o pomoc. Manžel je postižen těžkou nemocí - rakovinou kosti v obličejové části. Prognóza je moc špatná. V pořadu "Všechnopárty" jsem se dozvěděla, že paní Pilarovou vyléčil (nebo se určitou mírou podílel na jejím vyléčení) jistý léčitel z Prahy. Prosím, pomůžete mi a pokud by to šlo, pošlete mi na něj kontakt?
    Jsem Vám moc zavázána za případnou pomoc.

    S úctou

    Vendula Klepsová
    • Re: S.O.S

      Dobrý den, vážená paní, moc Vás prosím, pokud víte jméno a adresu pana léčitele, který pomohl paní Pilarové v léčbě, buďte tak hodná a sdělte mi ho, možná byste mi pomohla zachránit těžce nemocného kamaráda (35 let)
      • Re: Re: S.O.S

        Léčitele paní Pilarová zmiňuje ve své knize Potkala jsem léčitele
  • wwww

    šabadabadabada...

    ...nejsen betmen!!!Nádherná její píseň-dnes byla v televizi!!! *15* *15*
    • senorita

      Re: šabadabadabada...

      Betmen je její nejlepší píseň !!! *15*
  • terka12345678

    gratuluju!!!!!!!!!!!

    dobry den chtela bych pani pilarove poprat vse nejlepsi k jejim narozeninam-prave sleduji porad 70 minut s evou pilarovou a jejimi hosty a je to opravdu bomba.vse nejlepsi. *14*
  • wwww

    evo vše nejlepší!!!

    přeju předem k narozenám!! *1*
    • wwww

      Re: evo vše nejlepší!!!

      oprava k narozeninám!!! *1* *1*
      • Re: Re: evo vše nejlepší!!!

        Vážení a milá paní Pilarová!
        Hluboce před Vámi smekám já a moje rodina, že jste zásadový člověk, řeknete vše, co cítíte a fandím Vám, že se nebojíte "zmetků", kteří se v našem populárním světě objevují. Děkuji Vám a přeji hodně síly, radosti a pohody. Jsme s Vámi!!! Šuchmovi Praha
  • Milá paní Evo nejvýznamnější naše pěvkyně

    Vážená paní Evo,
    nedá mně Vám vyznat co největší uznání a díky za Vaše přenádherné, čisté a zurčící zpěv - děkuji *4* *3* *14*
    • Eva Pilarová - Kolotoč

      Je mi 20 let a miluju aktuální muziku, ale rád si poslechnu i staré dobré hity. Nedávno jsem měl puštěnou televizi a program Retro Music Television, tento program se věnuje muzice od 60 let až do roku 1997. A zrovna tam hráli písničku od Evy Pilarové Kolotoč. No mě ta melodie tak dostala, že jsem si ju musel pořád zpívat. Je to písnička která má všechno skvělý text, skvělý klip a Evě to tam moc slušelo a hlavně nádherný a čistý hlas Evy.
      A to mě přinutilo k tomu najít si od Evy další songy no taky se mi zalíbily. Evro hezké písničky máš a jsi úžasná!!!! *3* *3* *3* *3*
  • Blahopřání.

    Dobrý den paní Pilarová,

    k Vaším 70tinám přeji mnoho zdraví, vitality a ještě další krásné písničky.

    Vladislav Píša
  • Děkuji za krásný zážiek

    Dobrý den paní Pilarová, dnes jsem měla možnost si poslechnout váš koncert v Brně u Českého rozhlasu.Děkuji byl to senzační zážitek obdivuji váš výkon celou hodinu jste zpívala naživo a nádherně jako vždy.Jsem vaše fanynka už od svého mládí zrovna dneska jsem měla narozeniny tak jte mi bez vašeho vědomí přispěla ke krásnému narozeninovému odpoedni.Děkuji za dárek a ěším se že zase zavítáte do vašeho rodného města hodně zdraví a úspěchů.Katka Klimešová Brno *3*
  • Všecno nejlepší

    Paní Pilarová dovluji si vám popřát všechno ejlepší k vašemu jubileu,hlavně hodně zdraví a štěstí to ostatní už přijde samo.
    Ještě hodně krásných a úspšných let. *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit