Přejít na výpis diskuzí

Eva Pilarová

OSOBNOST 24.2.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blahopřání.

    Dobrý den paní Pilarová,

    k Vaším 70tinám přeji mnoho zdraví, vitality a ještě další krásné písničky.

    Vladislav Píša
  • Eva Pilarová

    Milá paní Evo.
    Srdečně gratuluji k dnešním 70.nám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví. *4*
    • Re: Eva Pilarová

      Dobrý den, potřebuji velice naléhavě adresu paní Pilarové, neboť je to člověk, který by mi možná radou pomohl zachránit těžce nemocného kamaráda. Moc prosím o kontakt, vidím v tom jedinou naději.

      Dominika
  • Všecno nejlepší

    Paní Pilarová dovluji si vám popřát všechno ejlepší k vašemu jubileu,hlavně hodně zdraví a štěstí to ostatní už přijde samo.
    Ještě hodně krásných a úspšných let. *3* *14*
  • Gratulace!!!!!

    Gratuluji, jste skvělá.Já - lev -60,děkuji za energii, která z Vás čiší. Vaše maminka vypadá báječně, máte dobré geny. Přeji Vám vše dobré a děkuji :))Eliška *14*
  • terka12345678

    gratuluju!!!!!!!!!!!

    dobry den chtela bych pani pilarove poprat vse nejlepsi k jejim narozeninam-prave sleduji porad 70 minut s evou pilarovou a jejimi hosty a je to opravdu bomba.vse nejlepsi. *14*
  • wwww

    šabadabadabada...

    ...nejsen betmen!!!Nádherná její píseň-dnes byla v televizi!!! *15* *15*
    • senorita

      Re: šabadabadabada...

      Betmen je její nejlepší píseň !!! *15*
  • wwww

    evo vše nejlepší!!!

    přeju předem k narozenám!! *1*
    • wwww

      Re: evo vše nejlepší!!!

      oprava k narozeninám!!! *1* *1*
      • Re: Re: evo vše nejlepší!!!

        Vážení a milá paní Pilarová!
        Hluboce před Vámi smekám já a moje rodina, že jste zásadový člověk, řeknete vše, co cítíte a fandím Vám, že se nebojíte "zmetků", kteří se v našem populárním světě objevují. Děkuji Vám a přeji hodně síly, radosti a pohody. Jsme s Vámi!!! Šuchmovi Praha
  • Eva Pilarová

    Mám k Vám velkou úctu!Jsem posluchačkou
    od svého mládí.Jste skvělá,co Vás stále
    poslouchám.Že budete mít kulatiny 70.let
    vypadáte dobře.I Vaše maminka.
    Moc srdečný pozdrav.
  • Děkuji za krásný zážiek

    Dobrý den paní Pilarová, dnes jsem měla možnost si poslechnout váš koncert v Brně u Českého rozhlasu.Děkuji byl to senzační zážitek obdivuji váš výkon celou hodinu jste zpívala naživo a nádherně jako vždy.Jsem vaše fanynka už od svého mládí zrovna dneska jsem měla narozeniny tak jte mi bez vašeho vědomí přispěla ke krásnému narozeninovému odpoedni.Děkuji za dárek a ěším se že zase zavítáte do vašeho rodného města hodně zdraví a úspěchů.Katka Klimešová Brno *3*
  • Eva Pilarová

    Buďte Tak Hodní a neotrvujte!
    S nějakýmy prosbamy-léčitelé.
    To je Evy osobní věc.Soukromí.
    Mě tohle osobně štve,jak
    mohou takhle paní Evu Zneužívat:
    Paní Evičko Držte se!
    Srdečný pozdrav.
    • Re: Eva Pilarová

      Dobrý den. Mám taky jednu prosbu. Představte si, že by jste taky měla podobný problém, a viděla byste, že se z toho problému někdo dostal. Taky byste chtěla vědět jak. Taky byste se z toho chtěla dostat. Tak tady nemudrujte o zneužívání. Tak buďte tak laskavá, hleďte si svýho. Pokud chcete Pilarce něco vzkzat, vzkažte. Ale neodpovídejte za ni! Je to její věc. Může si to trousit jak chce, a na druhou stranu to taky nemusí říkat nikomu. O tom, jestli jí to obtěžuje se zatím nezmínila. Žvaníte tady akort vy. Tak si možná žvaňtě doma. Tady na to není nikdo zvědavej. Přeju vám, aby vás ta rakovina taky dostihla, vy jedna prašivá houbo!. S pozdravem Tomáš Štolfa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit