Přejít na výpis diskuzí

Evan Rachel Wood

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • annita.27

    toto je z super.cz

    Herečka Evan Rachel Wood (21) má skutečně podivný vkus, pokud jde o chlapy!


    Extravagantní herečka Evan Rachel Wood se rozešla s „pří­šerou“ Marilyn Mansonem (39). „Dali jsme si pauzu. Chtěli bychom se oba soustředit na kariéru,“ svěřila se se svou verzí rozchodu. Ve skutečnosti její vztah s výstředním hudebníkem rozklížil její bratr Ira (24), který s Evan a Marilyn žil
    ve stejné domácnosti. Wood ale dlouho sama nevydržela.

    Nyní je velmi často vídána ve společnosti dalšího podivína - ­Mickeyho Rourkea (52). Pár se seznámil při natáčení nového snímku The Wrestler, jehož pomocí se bývalý narkoman a večírkový zhýralec vrací zpět na herecké výsluní. Přestože společní přátelé dvojice médiím několikrát potvrdili, že mezi Evan a Mickeym je něco více než pracovní vztah, oba herci vše popírají. „Mickeyho a mě spojuje pouze natáčení filmu The Wrestler. Během filmování se z nás stali přátelé, ale nic víc. Od svého posledního rozchodu jsem byla spojována s mnoha lidmi. Já ale nyní partnera rozhodně nehledám,“ uvedla Evan. „Jsem její obrovský fanoušek a jsem taky fanoušek sebe sama,“ vyjádřil se k celé věci Rourke.

    Ať už je to mezi těmito dvěma jakkoli, jisté je, že se Wood ráda obklopuje „zlobivými hochy“. Expřítel na pódiu znásilňoval kozu a současný (či budoucí?) partner zase šňupal kokain po kilech a po neopatrném používání botoxu nemůže pohnout ani jedním svalem ve tváři.
  • annita.27

    Dala kopacky mm

    dala uz mm kopacky kuli svimu brachovi pred rokem a on se s toho psychcky zhroutil a ted oznamil asi pred 2-3 trema tejdnama ze ma praseci chripku. *1*
  • barka.3

    Hodně štěstí

    Ahojky, nechápu proč jí pomlouváte za to, že si vzala toho "hezkýho" kluka. (nechápu jak se někomu může líbit), to je přece její věc ne!! jinak HB!!
    • ladydelete

      Re: Hodně štěstí

      Moment, oni už se s Mansonem vzali?
  • clairie

    I love

    Já miluju film třináctka tím pádem .... je moje oblíbená herečka. Obvykla mám ráda filmíky tipu High School Musical ale tenhle film mě fakt dostal .... je úplně super tím pádem i ona *3*
  • kajuska4

    13

    ta trinactka kde hrala,ten filmik je fajne *3*
  • Evan

    Neurážejte ji.Někomu se prostě nelíbí.Tak sem nechoďte,když se vám nelíbí a je to vyřízený. *3*
  • Miluju jí...

    Evan rachel wood je super. Je to nej herečka. JE SKVĚLÁ. *14*
  • jo jasně*47*

    hm jasně a kvuli takové krávě která neumí nic jiného než nadávat ji opustí že?prober se *9* *13*
  • adelka.tycka

    Adela-ilove marilyn!

    a vubec ste vy fanoušci a faninky téhle coury spokojeni skym ted chodí??nebo li ským je zasnoubená a koho si bude brát? *15* *9* .....já ne proto že toho koho si bude brát já uplně zbožňuju a jí nesnáším!! *16* *8* *10*
  • adelka.tycka

    Adela

    Marilyn Manson přesedlal z Dity na Evan!!!z toho nejlepšího na to nejhorší!!!! *16* *5* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit