Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • StrnadkaxD
    Ahoj Ewi sem tvoje neeej faninka ale nemam zadne tvoje veci ale neva vše nej k 18 *3* mám tě ráda tvá Adéla Strnadová
    • ahoj Jak tak koukám tak se mi moc líbí tvůj příspěvej pokud chceš přidej si mě na facebooku oficial.. Facebook.. je:http://www.facebook.com/profile.php?id=100002969681880 Pa. Zdraví Ewa farna a fanclub.. :-)
  • vše nejlepší k 18ctým narozeninám hodně štěstí a zdraví *1* *15* *3* *4* *14* *5* *2*
  • Měl jsem možnost se setkat s Ewou a hovořit s ní a řekl bych,že je daleko vyšší než je uváděná její výška 165 cm.
    • Neměla náhodou podpatky ?????? :D
  • Vše nej *3*
  • Přeji vše nejlepší, hodně zdraví štěstí, zdraví, pohody!!!!! Ať Vám jde zpívání stejně dobře jako do teď!!! Užij si zbytek Vašeho velkého dne.A taky gratuluji k plnoletosti!!! Užijte krásných dnů!!! Mějte se krásně!!!!!
  • kate.szv
    Vše nejlepší.. Hodně štěstí, zdraví, lásky, radosti a úspěchů jak v kariéře, tak si v normálním živote Ewičko :) Dneska mám taky narozeniny, akorát jiný ročník Dneska mi je 14 *7* *5*
    • Ahoj Vše nejlepší k 14. tým narozeninkám.. Užij si je jako já dnes v Brně už druhým koncertem.. :-) Ahoj zdravý Ewa farna a fanclub
  • Vše nejlepší.. Hodně štěstí, zdraví, lásky, radosti a úspěchů jak v kariéře, tak si v normálním živote Ewičko :) Dneska mám taky narozeniny, akorát jiný ročník *3* Dneska mi je 14 *7*
  • emmag
    EWULKO KWÁSNÁ VÍM,ŽE SLOVA JSOU NA NIC.Ale nejradši bych ti to řekla osobně.=D,ale přeju ti ty nejlepší narozky ve vesmíru.Jelikož OSMNÁCKA JE JEDNOU ZA ŽIVOT.STALA JSI SE DOSPĚLOU.PŘEJU TI AŤ V DOSPĚLOSTI SE TI VŠECHNO VYDAŘÍ.A doufám,že tě ta dospělost nezmnění.Budu ráda když budeš vždycky taková užásně (promin Ewi nemyslím to jako urážku)praštěná dívka. JSI PROSTĚ NEJ A PŘEJU TI AŤ SE TI SPLNÍ KAŽDÉ TVÉ TAJNÉ PŘÁNÍ.

    ♥♥♥TVOJE FANYNKA KAMILA♥♥♥
    • Ahoj Kamilko.. *3* Moc ti děkuji..
  • Ahoj Ewo vše nejlepši k tvým narozkám. Hodně zdraví. Máš něco kde bycom si lidi s tebou mohli psát? Prostě vše nejjj. Ahoj
    • Ahoj, jelikož si nenapsala jméno tak nemůžu reagovat ne jméno.. Takže můžeme si samozřejmně psát můj oFFicial facebook. Je:http://www.facebook.com/profile.php?id=100002969681880 Pa tvá Ewa farna a fanclub
  • nika1979
    *12* *12* *12* *12* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit