Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979
    Ewa Farna......bude studovat školu Na Prava JudrADVOKATKA...... a dělat jsi řidičák¨¨¨¨ *14* *14* *14* *14* *14* *6* *6* *8* *8* *8* *8* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *6* *8* *4* *4* *4*
    • Jakto všechno víte. ? S pozdravem Ewa farna a fanclub
  • Všecko nejlepši Ewi k tvým 18ctinhjám *4*
  • Všechno nej k narozkám, Ewi! =)
  • Vše nejlepší k narozeninám...
  • nechte ji

    Vy lidi, kteří tady kritizujete ostatní zpěváky tak byste se měli zamyslet nad sebou. Neumíte nic jinýho než kritizovat druhý, a ty lidi co kritizujou jsou fakt ubohy!!! a to i víc než chudej člověk!!! stidtě se
  • Ewička

    Hele, řikejte si o Ewě co chcete ale já mám svůj názor.A ten zní:EWa je skvělá zpěvačka, neni nafoukaná a je prostě boží!!! Mam jí moc ráda.
    • Moc děkuji.. Pa zdraví ewa farna
  • i.love.green.day

    výměna

    Ahojky. není tu nějaká fanynka Ewy, která by si chtěla vyměňovat obrázky a články o Ewě? Já mám některé třeba i 4krát, tak pokud máte někdo taká něco vícekrát, tak mi písněte na mail i.love.green.day@seznam.cz a domluvíme se na výměně :-)
  • kikulinka1996

    njn přejte jim to

    http://www.super.cz/1117-ewa-farna- a-tomas-klus-se-priznali-chodime-sp olu.html *1*
  • moc pls.

    ahoj lidi,nezná někdo Ewy Farny e-mail?
    ozvěte se na ahojky358@seznam.cz
  • :D xXxXxXx :D

    Ahojky, hele nezajdem nekdy ven?? *1* bydlime od sebe celkem kousek.... *14* ja vim ze mozna ani neodpovis, ale neva... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit