Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KONCERT

    s kámoškama jsem byla na jejim koncertě tady v berouně na plzeňce a bylo to úpe peckový....:)njn ewa ta je skvělá
  • ..

    newm proc ale ten jeji marcus uz me trochu stve jak ji podvadi chudak Ewa
  • mattie

    ewaaa

    Ewa vyhrala cenu v kategórií speváčka roka v slovenskej hudobnej televízií musiq1
  • fifinka7

    ???

    ahoi, chtěla bych se jen zeptat jestli někdo nevíte, jestli si Ewa nechala vlasy prodloužit nebo jestli jí tak rychle narostli sami....Ewa mi nevadí, fanoušek nejsem ale jenom mě to zajímá *4*
    • Ahoj Ano mám vlasy prodloužené.. :-) S pozdravem Ewa Farna.. :-)
    • mattie

      Re: ???

      sú to jej prirodzené vlasy :=)
  • mattie

    VOTE

    http://ema.mtv.cz/hlasovani
    hlasuj te každý deň za ewu v dôležitej nominácii na ema mtv awards, ak vyhrá dostane sa do Madridu na odovzdávanie popri iných svetovo známych hviezdach, preto prosím hlasujte každý deň-možno poslať až 100 hlasov nie viac! *14*
  • klarissa

    v 17 už má všechno za sebou...

    ...stará mladá !! *8*
    • ela2222

      Re: v 17 už má všechno za sebou...

      Než příště něco kecneš rozmysli se *13*
      • Re: Re: v 17 už má všechno za sebou...

        ne za svými názory si stojím !! *15*
        • Re: Re: Re: v 17 už má všechno za sebou...

          nechapu tvuj hloupej nazor,mas asi nejakou depku,ewa teprve zacina
  • twilka

    Twilka

    Twilkapage.blog.cz
  • charalk

    Ukradený song

    Hanah Montana ukradla Evě písničku, všichni ji znali od Evi :) naštěstí. *1* *1*
    • ela2222

      Re: Ukradený song

      Ale no jooooo *1*
    • kikalka.1

      Re: Ukradený song

      Jakou písničku ? *16*
      • Re: Re: Ukradený song

        To by me vazne zajimalo jakou .. uz jsemo tom slysela .. ale vazne nwm co tim myslite *3* *3* *3*
        • Re: Re: Re: Ukradený song

          ta písnička se jmenuje Kiss it goodbay, a od ewy to je Kdo víc dá.....je to fakt úplně stejný :)
  • polianah

    díky

    ahojíky všem dííky za přání a mam vás ráda nej koncert byl cca v kralovicích a tygřík od jedné slečny(H:P:) byl nej ze všech pliřáků *14*
    • Re:koncert

      ahoj ewo jsi to opravdu ty??tvuj koncert v brne byl suprovej kdy budes mit zase koncert v brne-??? *3*
    • Re: díky

      ahoj chci zpívat ale nevím jestli mám talent tak jestli si opravdu eva odpověz pls
  • Přání

    dodatečně přeji všechno nej nej nej nej k Tvým 17.narozkám a jsi nejlepší zpěvačka je mě teprve 16 ale, představ si, že mám narozky stejný den jako Ty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit