Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ÁÁÁ

    No lidi včera ten koncert ..... nádhera *14* *4* *1* *14*
  • ela2222

    mtr

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* seš suprováá http://www.youtube.com/watch?v=QI-7Yxrfo1A
  • ....

    všimly jste si že ewa byla dřiv takova tlustši a ted je uz zase takova stihla jako kdyz byla mensi ona s toho asi vyrostla *15*
    • Re: ....

      jo jo ale ted uz zase byla takova docela oplácaná :D
    • Re: ....

      kdo by si toho nevsimnul *14*
      • Re: Re: ....

        *1* *14* *15*
  • jsi nej

    ahoj ewi,JSEM RIDIC KAMIONU STRASNE RAD POSLOUCHAM TVOJI HUDBU JE KRASNA A UPRIMA,MAM VSECKY CD I DVD,TESIM SE NA DALSI ELPICKO;JSI JEDNICKA TVUJ OBROVSKY FANOUSEK SKIPY,PISU OD KAMARADKY NEMAM INTERNET;PA A MAM TE MOC RAD
  • Prosvicka

    Ahoj Ewa,volam sa Janka,a som zo SR,spolu zo sestriu ta strasne zboznujem ale na ziadny koncert sa asi endostaneme,Prosimta nezaslala by si nam fotku s podpisom aspon?:)ak by sa dalo:)strasne by sme sa potesili:) nasa adresa:)stara tura,jiraskova 165/2,916 01 slovensko,...dakujeme.a prajeme este veeelaaa uspechov,ktore uz teraz narastaju:)maj sa peknee:)
    • Ahoj Janko je mi líto... Ale to nejde... Moc zařizování já mám příliš málo času.. Tak ti dám alespoň facebook... http://www.facebook.com/profile.php?id=100002969681880 Pa Ewa farna *4*
    • Re: Prosvicka

      Noo,myslím,že ti Ewča nepošle autogram,ale nedávno měla autogramkádu tu v Čr na Svoboďáku v Brně,v obchodě Tell Weijl tak bych ti mohla podppis okopírovat a poslat poštou,bereš?Káč :):);) *3*
  • Prosím Ewičko

    Prosím ewičko,
    Byla bych ráda kdybys mi poslala tvoji fotku s tvým podpisem sbíram podpisy různých zpěváku a ráda bych tě měla mezi nimi.
    Moc tě o to prosím má adresa je
    Monika Knagová
    K jezeru 1
    Ostrava 700 30
    Děkuju *1*
    • Ahoj Mončo už posílám.. :-)
  • Super

    jsem Ewina nej faninka *4* *14* *3* *9* *3* *14*
    • Re: Super

      ahoj ja moc s internetm neumim poslal jsem usmevavy smajliky akorat blbe o radek niz da se to nejak napravit
    • Re: Super

      *4* *3*
    • Re: Super

      Jen tak zběžně jsem si přečetl názor na
      Evu Farnou,nemám ponětí kdo s žen jí hodnotí její zarostlé ruce.Pro muže je to
      ba naopak hezké,přirozené a projev ženkosti,snad jí ta pani nechce doporučit
      oholení-depolaci, né jen rukou,ale i nej-
      int.místě,proboho jen to né!! Ta pani musela sníst bláznovi mmozek,nebo pelichá,proč chtějí zasahohovat do přirozenosti,ochlupení patří k člověku!!
      Jednou jsem mněl pěknou dívku,dělali jsme oba vše proto aby došlo k pohl.uspokojení,nedošlo jelikož dívka oholila ochlupení,s dětma nesouložím!!!
      • stulo

        Re: Re: Super

        pre boha ... myslim si že taketo veci do tohto chatu napatria. Už keď zastať sa ohladne tých chlpkov na rukách to beriem, ale to druhe ...
      • Re: Re: Super

        ty smajliky patri o radek vys,omlouvam se
  • mattie

    HLASUJTE

    http://kultura.idnes.cz/ankety.asp? id=A20101105_jaz_927&chyba=kod

    h lasujte v ankete za Ewu, kto by mal vyhrať slavika :=)
  • sgs

    ona je pro maly
    • Re: sgs

      hele neříkoj o ni že je pro malý bestak ji vůbec neposloucháš kdybys slišela všechny její písně jistě bysi změnila názor *9*
      • Nauč se psat
    • Re: sgs

      spiš ty jsi malá podle toho jména ne? tak to bys ji mela zacit poslouchat *13* *8* *3* *7* *1*
  • Farna

    V poslední době neumí zpívat naživo... chování a vystupování je ještě horší, měla by se nad sebou zamyslet!!!
    • Milá zlatá.. Zpívám naživo! Chovám je hold jako puberťačka.. le takovej je život! :-) Ewa Farna
    • mattie

      Re: Farna

      to ty by si sa mala nad sebou zamyslieť spieva stále lepšie a lepšie
      • Re: Re: Farna

        Bych řekla hůř a hůř... viz. koncert na české televizi pro linku bezpečí... nešlo jí absolutně rozumnět a ten zpěv... bez komentáře, v některých fází až falešný!
        • Si normální? poslechni si sebe!! *16* *3* *3*
        • Re: Re: Re: Farna

          to teda nemá ewa fará zpívá úžasně přece ji nebudeš urážet v dyskuzi o ní ne ? zamysli se nad sebou jo? *8*
        • Re: Re: Re: Farna

          hej ty si snad hluchá nebo co ewa farná spívá úžasně takový řeči *16* ty jsi vážně hnusná *10*
        • mattie

          Re: Re: Re: Farna

          čoo? veď to bolo krásne zaspievané, a spievala tak tichšie preto lebo bola chorá, neviem či ste boli hluchý alebo čo, a dala do toho niečo nové, preboha veď by to bolo nudné keby spieva pesničky stále tak isto
          • Re: Re: Re: Re: Farna

            ahoj evičko jakto ze mi vůbec nepises pres facebook

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit