Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • že

    prý v Polsku říkají fanouškům Ewy Farné -Farnoholici?
    • Re: že

      *1* *1*
  • ..

    nejlepsi je podle me ticho ale to polsky *14*
    • Re: ..

      je i česky *5*
    • kerm

      Re: ..

      Souhlasím!!!
  • i.love.green.day

    LA LA LAJ

    Jaká se vám nejvíc líbí písnička od EWy? Mě la la laj a z posledního alba Břehy ve tmách *14* *1*
    • acdz24

      Re: LA LA LAJ

      Mně se líbí většinou všecky. Hlavně povedené je její poslední CD. Z druhého se mi líbí Ticho a pak taky Boží mlejny.
  • kdo z koho

    Kdo myslíte že je lepši Miley Cyrus nebo Ewa Farná?
    • i.love.green.day

      Re: kdo z koho

      podle mě rozhodně Ewa =D ae Miley je také dobrá =D obě jsou fajn =D
    • Re: kdo z koho

      ewa farna je lepší ale mě se moc nezamlouva ani jedna no..
    • majlicyrus

      Re: kdo z koho

      miley je rozhodne lepsi za 1.ma lepsi songy
      2.je vic energicka
      3.miley je heci
      • no to teda vubec nesouhlasim a uz vubec ne s timze je miley energictejsi .... bylas vubec nekdy na ewinym koncerte??? ja jo a to bys koukala kolik mela energie ja kdybych delala to co ona tak bych se tyden nezvedla a miley neni hezci a songi ma ewa na 100% lepší *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
      • Re: Re: kdo z koho

        Ty taky nejsi nic moc natož nejlepší . Proč to takto hrotit.
      • Re: Re: kdo z koho

        Re:Imiley cyrus
        miley cyrus ma mozna taky hezke pisne ale neznamena ze je lepsi nez ewa miley na kncertech dela eroticky pohyby *5* *15* *14*
        • Re: Re: Re: kdo z koho

          Obě dvě jsou fajn a neprovokuj nebo se z téhle diskuze za chvíli stane hádárna *1* Já je mám obě dvě stejně ráda!
          • nika1979

            Re: Re: Re: Re: kdo z koho

            mila neznama souhlasim s tebou že stej diskuze bude hadarna a peklo..... jupi- eva farna užasna ☺♥☺♥♥ *14* *14* *14* *14*
          • devilishsmile

            Re: Re: Re: Re: kdo z koho

            já mám raději miley..ale každého názor..a přesne neprovokuj..bo tyto otázky a odpovedi proc jsou trapný..
    • Re: kdo z koho

      Na 100 procent Ewa...A proč se ptáš jako???
      • acdz24

        Re: Re: kdo z koho

        Pro mě je lepší bezkonkurenčně Ewa!!!!
        • devilishsmile

          Re: Re: Re: kdo z koho

          pro me na 100% miley..do dneška jsem mla na ewu nejhorší názor..ale její písně jsem mela vzdy ráda..jen její osobu ne!..ale stacil jeden rozhovor na stream a myslím si ze je v poho..xDD
  • elisek16

    Nojo

    ewička je nej *14*
  • Profil

    ahojky její skype nemám,ale našla jsem její profil na Lide.cz je to:farnaewicka-hvezdicka *3*,myslí,že to stojí za to jí napsat protože já jí napsala a odpověděla *3*
    • i.love.green.day

      Re: Profil

      prosím jak že má být ten její profil na lidech.cz?? já to zkoušela ae nešlo to...neudělala si tam třeba nějakou chybičku? díkky *1*
      • acdz24

        Re: Re: Profil

        já ho našla ale druhý den už tam nebyl.... *9*
        • jita.18

          Re: Re: Re: Profil

          Prosímvás Ewa NEMÁ profil na lidech má pouze facebook!!!!.... *1*
  • skyoe

    Nemáte na ni někdo skype?
    • Re: skyoe

      jo mám ale nedám ti ho mám skype i na miely cyrus
      • Re: Re: skyoe

        ha tak to pěkně kecáš :)) :)) :)) .... tak at ted mi budeš nadávat :) ptž jsem tě odhalila :)) :))
  • výslovnost

    E.F. je jediná zpěvačka na naší scéně, které NENÍ ROZUMĚT ANI SLOVO, nemá vůbec procvičenou výslovnost, není poznat o čem vůbec zpívá. *10*
    • Re: výslovnost

      tys ji nikdy neslysela tak drz......
      a jdi do..........

      JASNY *14*
    • i.love.green.day

      Re: výslovnost

      j to je fakt že ji občas není rozumět, ae zpívá krásně, tak proč si ji neposlechnout :) navíc je to polka, tak pro ní čeština třeba není tak jednoduchá :) je super :)
      • Re: Re: výslovnost

        mně se zdá že to zasejc tak hrozný neni...a vůbec od kdy žije v Čechách??Od narození??
        • wendy92

          Re: Re: Re: výslovnost

          česky mluví normálně - poslechněte si nějakej její rozhovor. bydlí tu od narození asi proto že se tu už narodila. vyslovuje dobře. pokud jsi jí nerozumněl, pravděpodobně si měl špatnou kvalitu zvuku, nebo do toho kapela moc bušila, hodně záleží na ozvučení.
          • Re: Re: Re: Re: výslovnost

            pak tedy není co řešit
  • i.love.green.day

    EWIČKA

    Nemáte někdo plakáty nebo obrázky s Ewou? Dám vám za to nějakou vaši oblíbenou osůbku :) písněte kdyžtak vzkazík :) *14*
  • i.love.green.day

    Fotky Ewy

    nemáte někdo pls fotky Ewy z 29.1.2010 z HAvlíčkova Brodu? POkud ano, tak mi je pošlete na i.love.green.day@seznam.cz, a já vám za to pošlu nahrávky:) Děkuji moc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit