Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Hlasujte

    Ewa nominovoná na Hudební ceny Očka!
    Ewa se objevila mezi nominovanými zpěvačkami na ceny Óčka. Můžete jí podpořit zasíláním hlasů v podobě HCO 5 na číslo 9001109. Hlasování končí 31.ledna 2010. Vyhlášení proběhne 25. února v pražské Incheba Aréně.
  • ahoj

    ahojte fanusici ewi farnej nemate niejake videa videoklipov na poslenie na mail lebo mne sa neda nikde stiahnut budem rad vdaka pekne mail 000mi000@azet.sk vdaka pekne *3*
  • wendy92

    Ewa

    Je drsný jak když před několika lety Ewa nazpívala Měls mě vůbc rád.. všichni se chytali za hlavu a šíleli co to je proboha za malou holku a co to zpívá za kraviny, do půl roku o ní ani neuslyšíte.. a už uběhly 3 roky a je to dvojnásobná bronzová slavice, to je neuvěřitelný.. je čímdál úspěšnější a troufám si tvrdit, že za pár let ve slavíkovi předběhne Lucii Vondráčkovou.. i Karel Gott řekl že se mu velmi líbí.. fakt má velkou budoucnost před sebou, zvlášt když si skládá sama písničky.. držím jí palce.. *4*
    • acdz24

      Re: Ewa

      Moje řeč, držím ji taky palce!
  • adus-ka

    STOP

    Tak jako už těch urážek fakt nechte jste dost trapní, jenom závidíte, že ona tak pěkně zpívá!
    Běžte někam....!!!! *8*
  • hudy

    Konec urážek!!!

    Projela jsem si částečně diskusi (budu ještě pokračovat) a někteří z vás si evidentně pletou vyjádření negativního názoru s vulgaritami, urážkami a pomluvami. Upozorňuji, že veškeré tyto příspěvky budu okamžitě bez milosti mazat!!!
    Éra urážek (jak vzhledem k osobnostem, tak vzájemně mezi sebou) definitivně skončila! *13* *13*
  • terushinka

    ewi jsi moc dobra jsem tva faninka.mas moc dobry styl. *1* *14* *3*
  • ewa

    ewa je nej na česke popove scene a take ji to moc sluší je svá a umi se oblekat tak aby vypadala vždy dobře
  • wendy92

    T-music chart!!

    Lidi Ewa Farna je v T-music chart se svým novým klipem Ty jsi král!!! Tak hlasujte, každý den od pátku do pondělí dopoledne, at se dostane zase min do první desítky *3* *4* !!!
  • nikola.brzo..

    ooo

    Ewa je nejlepší, ale to si nemusíme říkat:) *4* *4*
  • wendy92

    3aty na Českém slavíkovi

    Ty její šaty na Slavíkovi byly totálně senzační. Je skvělý že má svůj styl a že je vždycky oháknutá podle poslední módy, ta sukně byla fakt bomba.. *3* jen tak dál Ewi.. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit