Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hajzlik.jeden

    Mazel

    Je to roztomilej mazlík a má před sebou budoucnost. Líbí se mi její styl a zpěv! A je to hezká holčice! *3* Jo, a včera se mi o ní zdálo....bylo to erotický a hlavně nečekaný....nevím proč mě to napadlo ve snu! Má pěknou prcku.....sy stydím.... *14*
  • januška

    Me se od Ewy libi vetsina pisnicek, ikdyz L.A.S.K.A. ma divnej text, a v Ponorce se mi nelibi jak zpiva: delej, honem! ...bo tak neco. Nejhezci je Bozi mlejny melou. Taky si myslim ze je Ewa vyjimecne krasna... Ae nic vic, ze bych byla jeji extra fanynka a vyvesowala si vsude jeji plakaty, to zas neee! Co se tyce wobleceni, tak nekdy se woblika fak krasne, ae jindy zas hruuza, co bych na sebe nevzala! Ae sou trapny ty jeji pleteny kulichy. Jako woblika se vetsinou krasne, ae moc jako dospela dama...vysoke potpatky, minisukne, prilehawy puncochy...to je jako husty na 15ti letou holku. Mohla s timdle stylem woblikani par let pockat, sluselo by ji to este wic nez ted...a ze ted uz je to kus! Cetla sem na netu, ze je tlusta..ae me to tak nepride, ae je fajn, ze svou wahu moc neresi, jak sama rekla. To je muj nazor...
    • hannahgirl

      Re: januška

      Všechny její písničky jsou votřes!
    • Re: januška

      Vubec bych nerekla ze ma L.A.S.K.A divnej text,prave ze naopak.Ten text je naprosto uzasnej,hodne ze zivota bych rekla.
  • zebrapruhovana

    ewička

    podle mě zpívá ewa dobře a že si myslíte že je nafoukaná tak to už je vrchol každá celebrita je nafoukaná samí nafoukanci jsou slavní doufám že jste to pochopili a nebudete dál pomlouvat ostatmní když ani nevíte jak se chovají v soukromí
    • nika1979

      Re: ewička

      je knim nepatřim na foukancou. toje dadada .................uražliva. nafoukana. sama .taje nesnaši což ja ewičku farnou zlatinko naše *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5*
  • Ahoj

    Ahojík pokud vás zajímá Ewička Farna( což asi Ano) tak se jukněte na moje stránky celé o Ewě Farne : iewa.blog.cz
  • Ewička

    řeknu vám svůj názor na Ewu je nejlepší zpěvačka, úplně super holka a vůbec není nafoukaná, prostě je nej *4* *4*
  • ..

    no tak kdyz ji bylo jenom13 tak zas takova sebevedoma nebyla a darilo se ji to ale ted cim je slavnejsi tak je nafoukanejsi
  • ..

    nic proti ewe ale pro me sou treba zase nejlepsi Escape The Fate , Nightwish , Rihanna a Blog 27
    • wendy92

      Re: ..

      No fajn, tak si běž na jejich stránku a tam si je obdivuj, nikoho nezajímá co se ti líbí víc..já to taky všem necpu i když se mi líbí dost jinejch lidí...a jako srovnávat Ewu s Nightwish...jako..fakt úsměvný... *4* *7*
  • Ewulka NEJJJ!!!

    Ewička je nejlepší zpěvačka všech dob jaká kdy mohla být. Na koncertech nás nikdy nesklamala a to už jsem byla na dvouch!! Prostě skutečnej nářez mnohem větší než takový jako třeba Tokio Hotel..Ať dou někam...Na Ewulimku nikdo nemá. Nejlepší písničky sou Měls měn vůbec rád a Ponorka při které to bezvadně rozjede ... Ti kteří maj na Ewču jinej názor ať dou někam stejně jenom závidí ,protože Ewa je narozdíl od nich někdo! Doufám, že Ewa nás bude bavit svými písničkami ještě víc jak 30 let a přeju jí aby to jednou dotáhla na zlatou Slavici ,protože na to opravdu má!! Je škoda ,že už nehraje se svojí starou kapelou..Ewi...Jen tak dál!!
    • janetqa

      Re: Ewulka NEJJJ!!!

      ja vod ni znam jnm dve a neni to zas takej odvaz .... zato miley & trace c. nebo cela jeji rodina (i connie talbot je lepsi nez vona a je ji 8 ...)
    • wendy92

      Re: Ewulka NEJJJ!!!

      Jn, nechápu proč jí ta kapela zdrhla, dyt bezní boudou NIC, ona je proslavila a vytáhla nahoru...
  • zebrapruhovana

    Filmografie

    Filmografie přece znamená kde hrála Ewa Farna *5* hrála jenom v jednom pokud se tomu teda dá říkat ''hrála'' *1*
    • wendy92

      Re: Filmografie

      nojo, a proč je tam teda 12...na těch osobnostech je nějakej bordel.. *9*
  • wendy92

    Cóóóó????

    Co má znamenat ta filmografie 12 ??? A proč jsou smazaný všechny novinky (nejen u Ewy - u všech osobností)...????? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit