Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Sprosťárny se mažou!!!

    Píšu to sem znovu, asi po desáté a naposledy - všechny vulgární příspěvky se OKAMŽITĚ MAŽOU!!! Takže si ušetřete čas s vymýšlením rýmů apod...
    • nika1979

      Re: Sprosťárny se mažou!!!

      stebou souhlasim .ti jejich neslušné . vulgarni slova tu nemaj bej. same holky kté jsou tu elis5 k..a..t..u..s..h..ka. uraži.aj .ehh......wendy92 .ja knim nepatřim. oni. jsou už. tací. nemocni *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *9* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • nika1979

    ewa farna°°°°°°°°°°°°°°

    EWA FARNA:::::°°°°°°°°°°°°
    • mattie

      Re: ewa farna°°°°°°°°°°°°°°

      super diskusia :D
  • super ewa

    ewa je pěkná super zpěvačka jsem fanda a poslouchám stejnou hudbu jako ona takže jsem spokojen že zpívá tak krásně tak ewičko at ti to vidrží *14* *14* *1*
  • Boty Ewy Farne

    Nemáte nekdo fotky bot Ewy Farne? Dík *3*
  • wendy92

    Sleeping In My Car

    No lidi abych řekla pravdu, tak myslím že fakt není na škodu když někdo zazpívá písen od někoho jinýho - ptž (nejen Ewa, to skoro všichni) to dycky zazpívají mnohem líp a zajímavěji než je ten originál. Podívejte se třeba jak Ewa zazpívala Sleeping in my car od Roxette. Ta písen se mi od nich nikdy nelíbila ale Ewa ji zazpívala skvěle a po svým a bylo to pro mě ůžasný.. *4*
    • mattie

      Re: Sleeping In My Car

      To bolo niečo viac ako úžasné!!!!!!! *14* *14*
  • ..

    ahoj chci se zeptat jestli tady nekdo neposloucha Blog 27 nebo Escape the fate?
    • mattie

      Re: ..

      escape the fate poznám,, ale moc ich nepočúvam
  • ..

    jako vona je dobra zpevacka ale ty prezpuvane pisnicky me serou
  • mattie

    New Ewa

    ja ggaggu nemám rada a serem na ňu šak nech si ju počúva ten kto chce, to ma netrapí a neriešim tu gagu ale ewu ,, neviem kedy hento ewa vravela o tom, že chce hardrock až okolo 25 to je šak ok,, ale minule som čítala to čo ona sama vravela o svojom novom cd ktoré pôjde nahrávať v lete že tam budú pesničky medzi elektropopom a hardrockom.. teda ja sa na tom teším,, tiež si vypočujem aj pop,, ale dúfam, že to nebude také ako lady gaga ,, lebo potom tie sa mi od Ewi asi páčiť nebudú,, ale tak zaleží hlavne na texte pesničky!! *7* *3* *5*
    • dianna114

      Ewa Farna

      Takže nebudu tady sprostě pomlouvat ani rozpoutávat žádný hádky,ale tohle sem napíšu. Když Ewa začínala,tak mě zaujala a líbily se mi její písně,ale časem mi začala vadit. Nwm ani,proč,ale to je jedno,prostě se mi už nelíbí. Uznávám,že na to,že jí je 15,toho už dokázala docela hodně a na ten věk zpívá celkem dobře. Je mi jedno,že od Avril přezpívala I'm With You(to se docela povedlo)a taky jaký hudební styl vlastně zpívá(nebo bude zpívat). Ale když se bavíme o jejím 'neuvěřitelném' talentu,tak já si myslím,že je i dost interpretů,kteří umí zpívat daleko líp než ona a její hlas mi nepřijde nijak zajímavý a celkově na ní nic zajímavýho nevidím. A k tomu,že Lucie Vodráčková neví,o čem zpívá a její texty jsou o ničem...tak mi teda napiš,jaký význam mají Ewiny texty jako 'a slunce padá a mizí notak la la la la la la laj' nebo 'ze střípků vět zkládáme svět...' či 'proč jak zapadlej krám cítit se mám',copak tyhle texty mají hlavu a patu? *7* Nechci se hádat,ale tohle jsem fakt musela napsat. Už vás tu nebudu otravovat.
      P.S. Lady GaGa není hnusná ani trapná a i kdyby byla,tak ne tolik jako Ewa. *15*
      • mattie

        Re: Ewa Farna

        Každý máme svojho obľúbenca tak to nechajme tak,,, LG by nebola taká zlá keby nepôsobí ako kurv.,,,,, a to je ten najvačší problém.... pretože hudba by sa ešte dala keď sa chce človek vyblázniť na diskotéke, ale preto ju v tv prepnem pretože tie chemlónové vlasy žiaria jak na starej šedivej babke a vyzerá to ako parochňa( ale tie účesy čo jej robia sú veľmi pekné- zaujímavé),, A Ewička k tomu textu LALALAJ.. vznikla tak že bola doma, nudila sa a nikto je z priateľov nedvíhal mobil, tak si sadla do trávy a začala písať a myslím si, že na 14 rokov alebo kolko vtedy mala je text celkom fajn!! taký oddychový!!. dianna114 ty máš rada Luciu von.,, Ja mám rada Ewu Fa..a Wendy92.. nehce aby sme sa tu hádili! *7* *7* *5*
        • wendy92

          Re: Re: Ewa Farna

          Jo, asi tak nějak jak řeklas to je. (myslím to poslední, ne o té L.G.)
      • wendy92

        Re: Ewa Farna

        Nebudu na to nijak reagovat....ať se o textech hádají ti co v nich žádný smysl nevidí...(mimochodem o tom textu z toho lalalaj-to Ewa vysvětlovala asi v 10 rozhovorech o čem to je)....a mylsím že je blbost furt Ewu nebo někoho VĚČNĚ s někým srovnávat..každej je jinej, zpívá jinak a něco jinýho, a že od někoho převezme písničku - to není loupež, spíš pocta...(no psala jsem že nebudu reagovat ale reagovala jsem ale tak je to fuk)..asi tak no, toto je můj názor..
        • dianna114

          Re: Re: Ewa Farna

          Jo,vždyt´ nepíšu,že je špatný od někoho převzít písničku,to je mi jedno,to nechci řešit,jen chci říct,že mi přijde nezajímavá a tuctová a rozhovory s ní jsem si četla asi jen 3 a v žádným z nich nemluvila o písni La la laj,tak o čem to teda je? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
          • wendy92

            Re: Re: Re: Ewa Farna

            No říkala že to je o tom, jak je doma sama, že to psala když rodiče nebyli doma a kamarádi neměli čas takže jí bylo smutno, seděla sama na louce tak napsala takovej smutnej text, jako že "se jí zdá že patří do jiný doby" atd. Měla blbou náladu tak psala takový smutný texty...takže asi takhle...
            • dianna114

              Re: Re: Re: Re: Ewa Farna

              Dobře. *3*
        • wendy92

          Re: Re: Ewa Farna

          A nemyslím že by byla Ewa hnusná...
  • mattie

    New Ewa

    Ewu mám naozaj rada, dnes som kukala na youtube video s pesničkou kočka z rozpálený střechy,,, a zlakla som sa, keď tam začala spievať pesničky od trápnej hnusnej lady gaga... no mám doma ewine cdčká,, ale ak jej new české album bude s pesničkami tohto typu tak pochybujem, že si ho kúpim,,,, myslela som, že sa chce Ewa venovať rock hudbe možno pop... ale toto je od nej fakt bieda!,, začína mi pripomínať jej českú kolegyňu luciu vondráčkovú, ktorá absolútne nevie, čo spieva a čo spievať chce.,,,, takže Ewička vravím ti ak začneš s týmto popíkom trapným tak stratíš veľa fanúšikov!!,, hlavne tích, čo poznám ja! *7* *7*
    • jajaskn

      Re: New Ewa

      Jo,takhle se pozna pravy fanousek,vid?
    • wendy92

      Re: New Ewa

      Cože? Ona zpívala písen od Lady GaGa? Kterou? A jen tak mimochodem - Ewa má jasno a ví moc přesně co chce zpívat. Že tobě se to nelíbí - to je mi fakt líto... *7*
      • mattie

        Re: Re: New Ewa

        daj si na youtube niečo ako ewa farna lady gaga a tam ti najde video z koncertu
        • wendy92

          Re: Re: Re: New Ewa

          Já fakt miluju lidi, kteří umí řict jenom: "je trapná nebo trapnej" fakt originalita..
          • mattie

            Re: Re: Re: Re: New Ewa

            aa na koho si to teraz myslela *4*
            • wendy92

              Re: Re: Re: Re: Re: New Ewa

              No já nwm kdo taky píše že Ewa je trapná a že Lady Gaga je trapná atd, ale myslím to i obecně - jako slova: "jseš trapnej" mi přijdou fakt originální co opravdu vypovídá o nadměrnéné inteligenci dotyčnýho, kterej už ani neví co to slovo trapnej znamená.....je to trapný... *1*
      • mattie

        Re: Re: New Ewa

        no tak ja to nepoznám názov tých pesničiek ja ju nepočúvam len z rádia viem že to bola gaga ,,,a nevravím, že nevie čo spieva ale do stredu pesničky kočka z rozpálený střechy je to dosť od veci,, čítala som že ewa bude mať to new cd niečo medzi elektropopom a hardrockom a to si myslím že sú úplne odlišné štýly hudbu a miešať to bude katastrofa *13* ,, ale ja mám ewu rada,, len tento štýl gaga je úplne trapný
        • Re: Re: Re: New Ewa

          veď je to dobrý štýl,čo spieva Lady Gaga *3*
          • mattie

            Re: Re: Re: Re: New Ewa

            dobrý??,,,, skôr zase taký chvíľkový ošiaľ ,, jej spev je hrôza vyzerá hrozne a text pesničiek úplne o hovne keď to tak mám povedať,, no proste som si myslela, že ewa na takéto jebnuté speváčky nie je ale asi som sa mýlila,, a začinám mať z Ewi pocit , že sa stáva strašne namyslenou,,no nechcem prestať Ewu počúvať
            • dianna114

              Re: Re: Re: Re: Re: New Ewa

              Souhlasím s wendy.
            • Re: Re: Re: Re: Re: New Ewa

              No Ewa řekla, že AŽ BUDE STARŠÍ tak by chtěla postupně přejít do hardrocku, asi tak v 25 - to sama řekla a ne v 15...to by bylo trochu ujetý.. a laskavě neurážej lady gaga, která toho dokázala fůru - její singl se udržel na prvních místech hitparád několik týdný v několik zemích. to se ještě nestalo - tak laskavě neurážel takovou kapacitu která patří k největším současným hvězdám ty tele jedno... *3*
  • veronikaosmancikova

    ..

    Ahoj Ewík je nej byla jsem včera ne jejím koncertě byla jsem uplně vepředu a ještě jsem s ní měla jet domů v jejím autě ale nevěděly jsme jestli to myslí važně tak jsem s bráchou jela vlakem . ale zjístila jsem že to myslela važně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit