Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TVP

    Ewa soutěží o hudební ceny v polské televizi TVP,deska roku a ještě cosi,asi obal roku
  • ..

    me se od ewy libi asi nejvic ticho ale to polsky
    • wendy92

      Re: ..

      Jn,protože polský CD vždycky vydá jako druhý po tom českým, to znamená že je dycky lepší, že tam něco přidají, vylepší a tak...trochu nespravedlivý... *4*
  • ..

    jen tak
  • nikča p

    joooooooooooooooo akčemu ti to bude hhhh *7*
    • wendy92

      Re: nikča p

      Tedka nechápu na koho mluvíš hhhhh??
  • ..

    hele ktera pisnicka se vam od ni libi nejvic a ktera nejmin?
    • wendy92

      Re: ..

      Mě se líbí všechny... nejvíc asi Sleeping in my car i když to není její a polský cicho...a spíš ty polský písničky.. *4*
  • ..

    hey ale ja myslim ze sem nekde cetla ze by mela vydat naky novy CD ale newim jestli je to kec nebo pravda
  • ..

    neni spatna ale uz by mohla zase vydat novy CD protoze tamty uz sou vohrany
    • Re: ..

      Hele dyt ona vydala za 3,5 roky 5 CD a 1 DVD...to se ti jako zdá málo?? Znáš někoho kdo by toho za takovou dobu vydal víc, když navíc chodí do školy??? Jestli se ti zdají ohraný tak se začni učit poslky a kup si polský CD...
  • Bozkov

    Ahoj,byla jsem 25.4 na koncertě v Bozkově.Ewa je naprosto úžasná.Nokdy předtím sem ji nějak zvlášt neposlouchala,ale ten koncert byl fakt the BEsT ... *14* Když přišla na parket,tak mě tekly slzi.. *4* Chovala se jako mormální holka,což bylo naprosto úžasné.
  • Boty

    Nemáte nekdo fotky bot Ewy Farne? Dík
    • Re: Boty

      a nechces radsi ty boty fetisisto!???!
  • luckasilhankova

    lucka

    Ewička je nejlepšíí a nepředvádi se ani nic jinyho...Je to normalni holka jako kazda.. *14*
    • renatinka

      Re: lucka

      ahojky:o)sem tu nová:)ty jsi z ewy co a máš tam už. jméno luciperka *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit