Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verunka100

    Ewa

    Tereza a nikushkaaa mají pravdu!!!A v tom se nemílím!!! *5*
    • nika1979

      Re: Ewa

      SUPR NEJ UŽAS.
    • ayeret

      Re: Ewa

      Ne ale mÝlíš se v něčem jiném... pravopis ti asi nic neříká že??? *7* *9*
  • wendy92

    Ewa

    Hele někdo možná může řict že je to kráva, rozmazlená, blbá, pubertální a nafoukaná ale lidi viděli jste její dvd??? Ona má rozsah jak prase a fakt umí zpívat. Ta bude za 10 let slavnější a úspěšnější než langerová, vondráčková a bílá dohromady. To si jsem jistá. Má před sebou velkou budoucnost.
  • Mark

    at zpívaá ale její vokál:altxtonor Je *8* ale Lucka Bílá ji asi rozumí *3*
  • Ewu

    Ewu-Ewušenka,naše krásná mazlušenka *14*
  • Hlasujte!!!

    Hlasujte zde pro nový singl Ewy Farne Cicho:
    http://www.t-repp.estranky. cz/clanky/hitparada-eise-chart-_-no va-_/_-nova-_-hitparada-eise-chart-
  • Ubožáci

    Vidím, jak si tu tak píšete, že jste pěkný ubožáci, Ewu neposlouchám, ale až někdo dokážete ve 14 letech to co dokázala ona tak potom možná můžete někoho soudit... Jste opravdu trapní chichi a já se těm diskusím tady fakt musím jenom smát, závistiví češi se vždycky umí pěkně projevit že *1*
    • Re: Ubožáci

      Já taky ewu nemusím.Jenže Lucka Vondráčková začínala zpívat už v 10letech.Nevím koho posloucháš ale Lucka je fááák dobrá.Hlavně je s ní nej zábava při natáčení klipů. *14* *3* *5*
    • Re: Ubožáci

      to je toho já jsem ve 12 vyhrála 1.místo ve školník kole superstar které výbíral Jiří Koběrský.teď mi je 17 a vyhrála jsem v praze dva zlatá místa *3*
      • lukysek

        Re: Re: Ubožáci

        mno vidis si lepsi ne EWA FARNA scoro a to ti bylo 12
        • Re: Re: Re: Ubožáci

          minulou sobotu jsem natáčela CD.Za pár týdnů vyjde
        • Re: Re: Re: Ubožáci

          lukasi to sem ja stela-bella jo ty ji to veris nemam marnou(farna) rada ale nevim jestli rika pravdu
  • nerigistrovana

    hele ewa farna je nejlepsi umi spivat..a ten kdo o ni pise ze je to krava atd atd tak jenom zavidi tak kdyz se vam nelibi tak to o ni nepiste nevsimejte si ji ne..o tom kdo to pise tak je..... *1* *1* *1*
  • bla bla bla....

    dobře ewina je možná hezká ale slávu si nezaslouží! já o tom vím své!!! *13*
    • mattie

      Re: bla bla bla....

      prečo si nezaslúži slávu:????
  • bla bla bla.....

    hele možná je ewina hezká holka ale přijde mi, že jí stoupla sláva do hlavy - viděli jste ANNO 2008 co tam prováděla? No to bylo fakt strašný. Mno hele a co to znamená když slyším Farninou muziku a nejdnou se mi udělají pupínky na obličeji? asi alergie, ne? prostě: jestli se někomu líbí já mu jí neberu, ale mně se vůbec nelíbí a byla bych ráda, kdybyste respektovali že se někomu nelíbí ewina ale sandra, která se aspoň trošku snaží...
    • mattie

      Re: bla bla bla.....

      to co predvadzala na anno 2008--bolo super uzasne!!!! *13* *13*
  • cajk .-)

    jste děti .-) holka se snaží takže cajk .-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit