Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikol p

    JO VŠICHNI MÁTE PRAVDU JENŽE JE PROSTĚ JINÁ UŽ SEMVÁMTO NAPSALA *3*OK *4*
  • ddaavviidd

    ewa

    ewa farna je uzasna proste to je nejnej zpevacka na sevete *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1*
  • beruskas

    ewa

    ewa farna je úžasná je prostě supr
    jo jo jo
    *3* *1*
    • ddaavviidd

      Re: ewa

      mas pravdu *3* *3* *3* *3* *3*
  • beruskas

    ewa

    POZOR - Velký duel fanoušků Ewy Farné a Lucky Vondráčkové
    Ve středu 18.2.2009 se na TV Óčko, v pořadu DJ divák, uskuteční souboj fanoušků Ewy a Lucky. Přijďte osobně podpořit Ewu, ať všem ukážeme, co jsou farnoušci zač :-) Můžete přijít v tričku Ewy, vzít s sebou transparenty... DJ divák se vysílá od 15:00, ale je nutné přijít s předstihem, abyste se stihli zapsat a tudíž se dostali do vysílání.

    KDE: TV Óčko, Vrchlického 29, Praha 5

    V případě, že se nebudete moct zúčastnit osobně, můžete souboj ovlivnit pomocí sms ve tvaru OCKO DJ TVUJ TEXT a odeslat na 900 22 15 .

    *3*
    • dianna114

      Re: ewa

      Patřím k fanouškům Lucky!!!!!!
      • castelymy

        Re: Re: ewa

        ja k ewinym
  • beruskas

    ewa

    Ve středu 11.února se v Divadle Hybernia rozdávaly ceny za nejprodávanější hudební nosiče Deska roku 2008. Ewa byla nominovaná hned ve dvou kategoriích - Nejprodávanější album - Zpěvačka a hudební DVD. Ewa získala Desku v kategorii Nejprodávanější hudební DVD, jejího Blíž ke hvězdám si v loňském roce koupilo 15 690 fanoušků! *3* *3*
  • zlatuska32

    ewa farna

    já nevím ale mě se zdá že ewa byla jiná měla jsem jí ráda to ještě zpvala český písničky ale ted pívá i polský jakotřeba sam sam a toje děs !!!!!!! ted už jí nemám vůbec ráda *13* *13*
    • castelymy

      Re: ewa farna

      to ju nemas rada len preto ze sa nehnabi ze je polka a spieva po polsky? to je trapne...tak ako aj vsetci ty ktory ju zato odsudzujete...ako by bolo vam kebyze ludia odsudzuju vas zato ze ste česi? *10*
  • shimuge

    newim

    Ahoj, mno newim, me se ewa farna moc nelibi...nemam rada to, jak je furt prifrcla..ja radsi treba lucku Vondrackovou...ale na druhou stranu ji obdivuju, jak pekne si to dava...vypada vzdycky upa v pohode, kdyz ji nekde vidim:)) *1* drzim ji palce, at to nekam dotahne idkyz nejsu jeji fanda:)
  • ...

    zajímalo by mě jestli sem taky chodí a píše si do komentářů jak je skvělá!! neví to někdo?? Asi ne co?? ale tipl bych si, že toho schopná je.
  • lucinkael

    Hlásni na této adrese pro našeho pejska PLS: http://www.blesk.cz/nejpes?action=p rofil&id=2070
  • mattie

    EWA_FARNA_JE SUPER

    podla mna je ewa uplne naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjj jjjjjjjj
    spevaackaa a newem naco sem chodite ty co ju nemaate raaadi taakze sa spamatajte a prestante sem pisat blbosti!!! *7* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit