Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ewa

    ewa ma peknej hlas pekne pisnicky ale ta slava ji stoupla do hlavy a ted se predvadi *9* to me docela vadi!! *10*
    • lucinkael

      Re: ewa

      Naprosto s tebou souhlasím.Její první CD sem poslouchala stále dokola.Pak se začla předvádět a já sem na její písnička alergická *16* *8*
  • ICQ

    Mám její ICQ!
    • lukysek

      Re: ICQ

      fakt mas jeji icq
      *9* *9* *9* nebo kecas
    • Re: ICQ

      hej posles mi to icq na email??smizuzi@seznam.cz byla bych ti moc vdecna predem diky:) *3*
      • Re: Re: ICQ

        Já bych ti ho ráda dala, ale zkus si na něj přijít sama. Na ICQ dej přidat kontakt a napiš tam její jméno a takhle to můžeš udělat s každým, ju? *3*
  • Farniný fanoušci!

    Tak hele!!!!! Není normální abyste na Sandře Bell nadávali a pomlouvali ji!!!!! Já Ewinu nesnáším ale proto sem přece nelezu a nenadávám na ni, ne????? Víte co kritizování Sandry znamená? NO PŘECE ŽE SE EWA BOJÍ KONKURENCE!!!!! No nadruhou stranu se není čemu divit když ji všchno dělá její táta!
    • lucinkael

      Re: Farniný fanoušci!

      Sandra Bell je NEJ!! *14* *14*
  • ;)

    Ewa ma vybornej hlas...jen by mohla zpivat neco jinyho..on apatri mezi "osobnosti"... ja nwm jestli tady ma nekdo zapotrebi kritizovat tak jdete s tim nekam...jdete kritizovat nekoho, komu to patri...
    Ja s osobne myslim ze to obdobi zavistivych dilin uz zkoncilo a to je dobre ..ty kecy jsou povrchni, zavistivy a ubohy, hodej se akorat tak do kravina drzim palce ew *4*
  • dianna114

    ewa vs. miley

    Nechápu,jak může někdo Ewu porovnávat s Miley Cyrus. Já nejsem fanynka ani jedné z nich,obě mi přijdou trapné,ale Miley je podle mě o hodně lepší než Ewa,navíc má hezčí hlas Miley a Ewa je nudná a ve zpěvu průměrná.
  • Ewa

    Ewo jsi pjekna holka a dala bis my tvuj profil plis *14* *14* *14*
    • nika1979

      Re: Ewa

      klidně ti da,,,,,,,,,,,neboj těch povrchny lidi jsi nevšimej. profilek *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Klid

    Hey lidi kašlete na ni ona vám za to nestojí za pár let lidi pochodí že neumí zpívat a dopadne jako Langerová no hůř něž langerová´= neštěkne po ní ani pes
  • castelymy

    tina

    tak a dost! naco sem chodite ty co ju nemate radi? ked ju tu stale vyhladavate tak to nieco znamena! ani ja nechodim miley cyrus a nepisem tam co si o nej myslim aj ked ju najviac neznasam! ewa vam nic neurobila! a vlastne ju vobec nepoznate? ako mozte povedat ze je namyslena? ona je uplne v pohode na nic sa nehra je sama sebou. a ze nevie spievat...tak ten bronzovy slavik nic neznamena? ak by nevedela spievat tak by toho slavika urcite neziskala a nikto by jej nedal zmluvu na album, nemyslite? nahodou jej pesnicky su dobre. nespieva o laske ako kazdy pretoze je to TRAPNE! a aj vy ste TRAPNY ked sem stale chodite a pisete ze ewa pica kurva stetka namyslena trapna ze nevie spievat a tak! sa uvedomte! nato ze zacala spievat co mala 13 rokov tak to uz nieco znamena ma skutocne dobry hlas! chcela by som pocut ako spievate vy! ewa ma vysoko polozeny hlas a jej pesnicky zvladnut je tazke! tak sa dajte zakopat...ewa je proste dobra spevacka! no a co ze je polka? preco ju zato odsudzujete? akoby ste sa VY citili ak by vas teraz kazdy zacal odsudzovat ze ste cesi? si myslim ze by vam to uricite prijemne nebolo *10* tak ewu nechajte na pokoji *16*
    • Re: tina

      Jo a bronzovýho slavíka bys vyhrála aji ty Langerovou by porazil každej!
  • Podle mne . . .

    Podle mne vypadá ve videoklipu Oto ja dost tlustě. Možná, že má kvůli tomu lepší hlas než kdyby byla štíhlá, ale stejně hodně zpěvaček je štíhlých a zpívá líp jak ona.
    • Re: Podle mne . . .

      v tom klipu vypadá úplně fantasticky *14* *14* *3*
    • castelymy

      Re: Podle mne . . .

      vies lenze ona prichadza do veku puberty ked sak jej telo zaobluje!!!a uz minule povedala ze niektorym dievcatam je vzorom a radsej bude tucna ako keby mala byt vychrtla ako modelka!!
      • Re: Re: Podle mne . . .

        Hodně holek co znám co jsou v pubertě maj normální štíhlou postavu. Nejsou takhle tlustý jako ona. A přitom to taky nejsou vychrtliny.
        • castelymy

          Re: Re: Re: Podle mne . . .

          no a co?...mas s tym nejakym problem ze nie je stihla? ved je to jej vec ci vazi 40 alebo 80! teda to nema ani trosku trapit! *16*
          • Re: Re: Re: Re: Podle mne . . .

            40 nebo 80... v jejím případě spíš 80 kg. *1*
            • castelymy

              Re: Re: Re: Re: Re: Podle mne . . .

              no to urcite....myslim si ze moze mat tak 50...by som chcela vediet ako vyzeras ty
          • castelymy

            Re: Re: Re: Re: Podle mne . . .

            srry...nie teda ale teba to nema ani trosku trapit
  • nikča p

    RAČI PIŠTE NORMÁLNĚ JO *3*JINAK SE TO NEDÁ TY TRAPÁRNY PŘEČÍST *10* *3* *1* *5* *5* *15* *16* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit