Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • minka

    ...

    Nebudu urážet tu...ehm..."zpěvačku" ale ať je tak laskavá a neprohlašuje o sobě, že její hudba je metal! To je urážkou metalu. Pro mě, za mě, ať si zpívá ten svůj, řekla bych popík, ale ať netvrdí, jak je drsná metalistka. Ať si poslechne třeba TSJUDER nebo DIMMU BORGIR a pak to srovná s tím svým...Možná pak pozná, že opravdu není metalistkou. *16*
    • mattie

      Re: ...

      Ewa nikdy nikde nepovedala o sebe a o svojej hudbe že je to metal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Akura t hrala v polskom seriali(metalistku) a a tak vznikol clanok-Ewa_Farna je metalistka:D *7* *4* *4* *4*
      • minka

        Re: Re: ...

        Aha... Tak to byla v tom pořadu asi nějaká jiná Ewa Farna *1*
  • ewa

    je dobra zpevacka a lbi se mi jeji pisnicky ale ta slava ji stoupla do hlavy a ted se predvadi *9*
    • Re: ewa

      Nepředvádí.....kopíruje Jonas Brothers a Demi Lovato....vemte si ten klip "Boží mlejny melou" a srovnejte "When you look me in the eys" nebo"Tonight"....Jonasové ty klipy natočili dřív a Demi kopíruje v oblečení....
      • z.u.z.k.a

        Re: Re: ewa

        jj pravda taky bych řekla
      • Re: Re: ewa

        ewa si ale nevyberá ako klip bude vyzerať a podľa mňa sú tie klipy úplne odlišné!! *7*
  • je moc nádherná

    a moc dobře by se s ní mazlinkalo,to bych strašně rád vyzkoušel,jak je měkoučká a teploučká,to by byla krása *14*
  • katulinka24

    Katulinka

    ahoj Ewičko,
    prosím pošleš mi na adresu:
    Ježená 42
    Vyskytná nad Jihlavou 58841

    díky moc.....
    Katka
    PP MTMR *3*
  • evropa5

    ewi

    ahoj ewi jsem moc štasnej že jsi spevacka *8*
  • ivulka303

    Ewička

    plosííííííííím velice moc dej tel. cislo ewicko plosim si mega dobraaaaaaaaaaa upe moc
  • ivulka303

    ewicka

    ahoooj ewicko plosiiim das tvoje tel. cislo plsky si nejlepsiiiiiiiiiiiiiiii *14* *14* *14*
  • wallace

    ewička

    ewička je prostě nejlepšííí *14*
  • ewiczka

    Ewa

    Ahoj farnoušci,:Ewice-palice:Tobě jsem taky nechala vzkaz ať nemluvíš nesmysly o mím taťkovi kterého neznáš!

    XXX:Namyšlená nejsem!!Tak taky zpívej a uvidíš co ti na to řeknou!!

    Jinak jsem to já Ewa:).A už musím tak se mějte!Vaše Ewa

    PS:(Pro všechny FanClubáky/čky:Těším se na další náš srazít )
    *15* *15* Vasza Ewiczka *14*
    • janasrumova

      Re: Ewa

      Vy bydlíte v Praze? Jestli jste Ewa Farna tak se mi vaše písničky moc líbí a stahuji si je.Na shledanou *9*
      • Re: Re: Ewa

        JJJ SEM EWA FARNA DEKUJI *3*
    • x.janya.x

      Re: Ewa

      Pochybuju že seš Ewa Farna Ewa totiž jasně napsala že nikde nepíše že je Ewa a že nepoužívá přezdívky jako s Jménem takže se laskavě za ní nepředctírej *13*
    • Re: Ewa

      že prý ses přestěhovala na Vysočinu? *1*
    • Re: Ewa

      ty si fakt ewa-- nemyslím si:D!! *14*
    • Re: Ewa

      No to bys mohla závidět!PS:šetři dechem!
    • Re: Ewa

      to ja taky mužu napsat vzkaz "ja jsem ewa farna a nejsem namyšlená" nebo "jestem ewa farna i ja nie jestem pyszalkowaty" :D napíš to po polsky! ale to celé co jsi napsala tam "ahoj farnoušci ewice-palice......" ja polsky umím takže to budu rozumít :D
      • Re: Re: Ewa

        těžko může být pyszalkowaty,když je ženského rodu
        • castelymy

          Re: Re: Re: Ewa

          asi nevies o tom ze nie vsetky krajiny maju sklonovanie ako my slovaci alebo vy cesi!...
          • Re: Re: Re: Re: Ewa

            taky říkají Ewa Farna a ne Farny
          • Re: Re: Re: Re: Ewa

            ale polština zas tak odlišná být nemůže
    • Re: Ewa

      Jsi dobrá,Ewušenko
  • elen-lilly

    XXX

    Nesnáším její zpěv,písničky ani chování. Počíná si jak třicetiletá!Nechápu lidi, kteří jí tak žerou.Když se na ní člověk podívá ,vidí jen namyšlenou holku, který drží mikrofon.
    • Re: XXX

      Asi tak...
    • Re: XXX

      souhlasím... *4*
      • luluvamp

        Re: Re: XXX

        já též,přijde mi jako namyšlená holka,která si o sobě myslí jak je dobrá...ovšem opak je pravdou *3*
    • Re: XXX

      No to je fajn že si to někdo myslí se mnou *1*
    • skye

      Re: XXX

      Já tě fakt nechápu.Dobře nemáš ráda Ewu-To mi nevadí,ale vadí mi,že tru hned píšeš já nechápu ty co jí mají rádi a podobně. *5* Jestli ji nemáš ráda tak ji neurážej! *13*
      • danisqa

        Re: Re: XXX

        ona ji neurazi ona rika svuj nazor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit