Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wallace

    ewa

    ewičko si nej miluju tě *14*
  • Bože?!

    bože můj, to si fakt myslíte že vám napíše??????
  • e-mail

    Ahojík já mám e-mail na Ewu Farnou, ale slíbyla jsem jí že ho nikomu nedam takže nedavam. *3*
    • Re: e-mail

      hej pls!! ja ewu miluju ona je nejlepsi!! EWI PLS DEJ MI HO!! tak aspon kde si ho mam sehnat?? *9* *15* *8* *7*
  • ewicce

    ahoj ewo jsi super a muzes mi napsat na email lukostepo@seznam.cz nebo na icq 423835809 nebo mi zavolej na telefon 607792834
    • Re: ewicce

      A tvou adresu jsem jeste nechces dát...aby třeba za tebou přijela ...ne? *8*
      • Re: Re: ewicce

        i takoví se najdou,co tu rovnou zveřejní svou adresu
  • lukas

    nema tady nekdo email a icq a skape a mobil na ewu farnou
  • guminqa

    Prosím o fotečku ... s podpisem

    Ahojík Ewino ...
    Mohla by sem tě poprosit..., kdyby to šlo poslala by jsi mi fotečku s tvým podpisem.?? Když to pude .. budu moc ráda ... seš moje oblíbená zpěvačka ... Tvoje písničky se mi moc líbí ...
    Tady je dyštak moje adresa: Ilona Třísková, Školní 130, 340 37 Měčín
    Předem děkuju ... Ilča *14* *14*
    • Re: Prosím o fotečku ... s podpisem

      tuto adresu už jsem někde na internetu viděl jinde
  • valika

    Pro méně chápajíci !!!!!!

    Nechápu Ubožáky co tady chodí a píšou takové ubohosti,nemáte co na práci.Ewa Farná se vám nelíbí ,jednoduché NIKDO VÁS JSEM NEZVE.Je to mladá žabka a zvládá to velice DOBŘE a co jste dosavat zvládli Vy? Psát blbosti,Tak kdo je tu trapnéj ZASE VY!!!!! *1* *1* *1* *1* *13*
    • Re: Pro méně chápajíci !!!!!!

      Sice řikaj ošklivý věci ale to neznamená že sem nemůžou chodit.
      Ale podle miho názoru je Ewa docela dobrá zpěcačka.Ale není úplně moje nejoblíbenější.
    • biley

      Re: Pro méně chápajíci !!!!!!

      Já si nemyslim že bys věděla co sem v životě už dokázala ani nevíš kdo sem tak co?
      A můžu být každý člověk na světě, mno můžu být klidně ta tvoje milovaná farna ale to naštěstí nejsem! Uf Tak kdo je tu ten ..............
  • dotaz

    nevíte,prosím,jak předělat na klávesnici-tam,kde jsou ty 4 symboly-z polohy vpravo dole na vlevo nahoře *7* Poraďte-prosím moc
    • Re: dotaz

      to je bez šance,asi nikdo neporadí *9*
      • Re: Re: dotaz

        tak už mi poradili v jiné diskusi
    • Re: dotaz

      víte,jak jsou v levé řadě černé a v pravé červené znaky,tak jak to dát na ten horní černý
  • Ewa Farna

    Podle mě je Ewa výborná zpěvačka a hezká holka *3* !!!
  • luciano

    ewa je super

    podle mne je ewa super spevačka a moc krásna holka tak nevím proč tady o ní nekteri rikaji takový pi... blbosti
    • Re: ewa je super

      Máš pravdu jsem dokonce fa(j)nklubačka :-) Podívejte se prosím na web iewa.blog.cz myslím si že vás bude zajímat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit