Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v poho

    některý písničky sou pěkný *14* a to sou skoro všechny ale stejnak nikdy nebude na ten HIT měls mě vůbec rád žejo holky? *5*
    • sharpay1995

      Re: v poho

      no jo to asi nebude
  • Ewa v cityparku v Jihlavě

    Lidi, nechci fandy nijak urážet, ale musím vám to říct. To co tu píšu není výmysl, nybrž se to opravdu stalo. Moje kamarádka byla v Jihlavě v cityparku a stála tam v uličce. Vedle ní Ewa Farna. Neřekla s dovolením, nic, jen tam stála. Kámoška čekala, že kdyby chtěla projít, že něco řekne a tak si myslela že asi projít nechce. A asi po pěti minutách "Ewička" povídá: Můžu projít? Tak jako přidrzle. A kámoška: Jo jasně, to sis měla říct dřív, klidně. A Ewa na to: VÍŠ KDO JÁ JSEM? a koukla na ni jak na nějakou socku. A kamoška říká: Jo, až moc dobře. Ewa na ni hodila hnusnej xicht a prošla. Za ní stála maminka (Ewina) a nosila ji taštičky. Aby jí neupadly ručičky. No prostě řekněte sami, není to .... *16*
    • Re: Ewa v cityparku v Jihlavě

      Kdybys byla na sezení s 20ti novinářema denně spívala bys jinou písničku.někdy takové sezení trvá až 6hodin a oni chtějí vědět všechno a ty mluvíš,mluvíš a někdy máš pocit že tvůj projev nebere konce.je to jak u křížového výslechu.nedivím se že byla bez nálady na tebe ty celebrito!!
    • dansa

      Re: Ewa v cityparku v Jihlavě

      tak se prvně podivej na sebe a pak něco povidej jo to posledni slovo jseš ty jo jenom ty !!!
    • mattie

      Re: Ewa v cityparku v Jihlavě

      Prepáč,, ale ja tomu tiež neverím, ewu som už stretla a chovala absolutne skromne a vôbec na seba neupozorňovala,, že POZOOR ja som EWA FARNA-tá mladá talentovaná speváčka......................... .uverila by som tomu,, až vtedy keby to tvrdili viacerí ľudia že sa im niečo podobné s ňou tiež prihodilo!:DD *8* *7* *7* *13*
    • wendy92

      Re: Ewa v cityparku v Jihlavě

      Chachachacha, to je ten největší výmysl jakej jsem kdy četla. Opravdu jsem se zasmála-díky! Na 100 procent sis toto vymyslela. Jsem fanda Ewy od jejího začátku a vím, jak se chová. Možná bys měla trávit čas nějak užitečněji než si vymýšlět složitý příběhy o Ewě-která, jestli ji trošku znáš, jako že asi ne, se takle prostě nechová. Takže smůla - příště si vymysli něco věrohodnějšího. *14* *14* *16* *16* *16*
      • brooklin

        Re: Re: Ewa v cityparku v Jihlavě

        Tvůj názor. Já nemám zapotřebí si něco vymýšlet. A ani ti to nevnucuju. Pokud tomu neveříš, tak si to nečti. MOžná třeba až se s ní někde potkáš... Nechci ti brát iluze... Taky mám svoje oblíbený celebrity a asi bych tomu o nich taky nevěřila. Ale ta kámoška co tam byla nikdy nelže. Takže tvůj názor no.
        • wendy92

          Re: Re: Re: Ewa v cityparku v Jihlavě

          Ale musím uznat že jsi docela přesvědčivá, kdybych Ewu sama nepotkala (jakože potkala, dvakrát, a po koncertě na autogramiádě se mnou dokonce prohodila 2,3 slova) a tím pádem moc dobře nevěděla jak se chová tak bych ti i uvěřila. Co já vím - třeba máš pravdu ale já mám o
          ewě jiný názor.
        • brooklin

          Re: Re: Re: Ewa v cityparku v Jihlavě

          Já jsem u toho nebyla. Každý máme svoji hlavu. Na 100% to tvrdit nemůžu, ale jí vážně věřím. A i si myslím, že je to pravda. Ale nehádejme se tady ne? To je k ničemu....
  • parket..a

    EF

    No podle mně moc zpívat neumí..sice to na její věk docela jde, ale prostě mně to nijak nezaujalo...Je to pouze můj názor, tak se na mně za něj nenaštvěte, ale je to tak
  • EWA_4ewa

    Ewička je najlepšia speváčka na svete!!... má úžasné pesničky, myslím si že je aj veľmi pekná. má dobrú postavu, vie sa správať na úrovni, keď je to treba ale vie sa aj zabávať!!.. je proste úplne NAAJNNNNNAAAAAJJJJJ,, a vy čo jej nadávate jej iba závidíte, tak s tým láskavo prestaňte, a tým že sem chodíte a píšete sem blbiny o nej ktoré vôbec nie sú pravda a neviem z kadiaľ ich máte jej akurát zvyšujete návštevovansť jej profilu!! takže do toho!EEWWAA si zaslúži aby ju poznal celý svet a myslím si že ľudia ktorý si myslia že zle spieva tak sa mýlia pretože získať slávika za 2 či 3 roky čo spieva už asi niečo znamená, a neviem čo vám vadí to že je z Poľska, vlastne z pohraničia! je to normálny človek ako každý iný ja ju práveže obdivujem vie poľský, český jazyk dobre rozumie aj slovensky a učí sa po anglicky a francúzky.. je to super že ma 15 rokov a vie toho tak veľa!!:D je úžasná obdivujem ju ako to všetko skvele zvláda ale myslím si že je to skôr výchovou... Takže,Ewi, ak so toto čítaš všetci tvoji fanúšikovia ti držíme palce!!! rob naďalej to čo robíš a verím že budeš ešte lepšia!!!!!!!!!! EWA_4ewa *14* *14* *14* *14* *3* *14* *14* *14* TY SI NAŠA HVIEZDIČKA!! *14*
    • Re: EWA_4ewa

      Nejlepší zpěvačka neni, když bych se rejpala v jejím zpěvu a technice. Do toho má daleko, bejt nejlepší, stejně ani nejde určit, kdo nejlepší zpěvák vůbec na světě je. Jenom pro přesnost, nemyslete se, že jí nemám ráda. Obdivuju jí kvůli tomu, co tu píšeš. Musí mít plno vůle a energie zvládat školu, práci, koníčky, zlepšování se, udržování se v kondici, nějak se orientovat v hudební konkurenci, učit se zpívat... To obdivuju.
  • dianna114

    :-D

    Jaj,Britney má konečně ve fanklubu víc lidí než Ewa,to je super. *3*
    • mattie

      Re: :-D

      v tejto chvíli vedie ewa o dvoch fanúšikov!!! *3* *3* *3*
      • dianna114

        Re: Re: :-D

        To je pravda-v TUTO chvíli jo. *1*
  • tak jest

    Ach,ta naše Ewa Farná,není ale,vůbec marná,tralalalalalala *3* *1*
  • o ewě farne

    ew farna je fakt super *14*
  • wendy92

    Hezký..

    Pěkně holčina přitvrdila, už to není takový popový měls mě vůbec rád ale fakt jde do rocku...za 5 let to bude fakt rockerka a troufám si říct že jedna z nej našich zpěvaček...ve srovnání s lucií vondráčkovou je fakt lepší, má mnohem těžší písně a větší charisma, vondráčková má písničky který zazpívá každej, a v rozhovorech fakt Ewa dokazuje že ví co chce a co se může stát..jen tak dál Ewo... *1* *5*
    • dianna114

      Re: Hezký..

      že písně,co má Vondráčková,dokáže zazpívat každej??? Jenže někomu,kdo má hlas jako Farná,může zase přijít těžký zpívat písně od Lucie! A nesrovnávejte ty dvě! Ewa jí nesahá ani po kotníky!
      • wendy92

        Re: Re: Hezký..

        brouku srovnávat si můžu koho chci, ewa zpívá 2 roky a lucie v. asi 10 nebo kolik let a zajímalo by mě, kde byla vondráčková když byla v showbiznisu dva roky - byla to neteř heleny v. a ne lucie v. Ewa postupuje docela rychle a být po dvou letech 4. ve slavíkovi už něco dokazuje, lucie v. nemá v písních žádný extra vysoký nebo těžký tony ale ewa jo (tam gdzie ty, sleeping in my car atd). Lucie to maskuje tancováním-teda slíš skákáním. Klidně se vsadím že za 10 let nebo až bude ewa ve věku lucie vondráčkové bude slavnější než ona. Ewa má super hlas at se ti to líbí nebo ne.
        • wendy92

          Re: Re: Re: Hezký..

          sorry, byla 3. ve slavíkovi ,ne 4...
          • dianna114

            Re: Re: Re: Re: Hezký..

            A proč by měla mít Lucka ve svých písních nějaký extra těžký tóny? To jako podle tebe je dobrej jen ten,kdo má v písních vysoký tóny?? Tady jde přece o to,jestli umí zpívat a já bych se teda nesázela,že bude Ewa slavnější než jak je ted' slavná Lucka. A hlas se mi víc líbí u Lucie,i videoklipy a tancovat náhodou umí,sice ne tak jako třeba Britney S.,ale umí. A jestli se ti její písně a tanec nelíbí,poslouchat ji nemusíš,nikdo tě nenutí. A můžu se zeptat,proč pořád srovnáváte Ewu s Lucií? Proč jí nesrovnáváte třeba s Miley Cyrus?!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hezký..

              Ahoj, prosimtě, myslíš si, že Britney Spears umí tančit??? *7* *9* Tak v tom případě si myslím, že seš trochu na omylu..., vždyť ta ani neumí pořádně zpívat, jako, že se mi líbí její písničky, ale měl by to nazpívat někdo jiný, protože nemá žádný hlas... ty videoklipy a tak se dělají ve studiu a když jí to tam někde třeba ujede nebo jí to tam nezní dostatečně dobře, tak se to pomocí počítačů upraví a je to na světě... (novinka co *4* ) ale tanec se upravit nedá, takže se koukni na nějake video na youtube a pak popisuj, jak kdo umí tančit, v případě Brit "tančit". *5*
            • wendy92

              Re: Re: Re: Re: Re: Hezký..

              Já vím že je Polka s českým občanstvím ale prostě obě zpívaj česky tak jsem to tak napsal. U mě naopak, mě se na začátku nelíbia ale ted se mě líbí. Obě jsou dobrý. To už je fuk..
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hezký..

              Ja si myslím že ewa je ďaleko lepsšia ako lucia- má krajší hlas, a keď lucia spieva nič jej nerozumiem ani keď hrá v nejakom filme má hrozne monotónny hlas, a spieva cez nos,, je to proste len taká umelá star, vyzerá ako keby ju nútili spievať.. lepšie by urobila keby vôbec nespivala a ostala tam v amerike kde chodí... A Ewa sa za tie 3 roky čo je na scéne sa o dosť zlepšila.. najmä hlasovou kvalitou. pretože keď začínala mala ešte detský hlas ale teraz je už dospelá. a preto si myslím, že jej new české cd ktoré chystá bude úplne super rockové!!!! EEEWWWAAA_______ JEEE NAAJ!! *7* *7* *4* *4* *14* *14* *4*
            • dianna114

              Re: Re: Re: Re: Re: Hezký..

              Já tady nechci řešit Brit,to jen jsem je srovnávala co se týče tancování,že Britney má mnohem těžší taneční kroky,ale jinak jsem je nesrovnávala. A ona na playback zpívá právě kvůli tancování,ale uznávám,že dříve měla fakt skvěle(a rychle)tancovala po dobu celého vystoupení,neflákala to,ale ted'ka už většinou ze začátku tancuje a pak už jen chodí po pódiu,taky to na mě trochu působí,jako by to už chtěla mít za sebou. A jestli jsi takový velký farnoušek Ewy,tak bys měl vědět,že není Češka,ale je z Polska,ale občanství má české. A že by byla Ewa a Lucie v podobným věku,to nwm,Lucii je 29 a Ewě 15. To Miley je jen o rok starší než Ewa,tak proto jsem myslela,že by se daly líp srovnat. *8* Já vím,že má jiný styl hudby,ale její hlas se mi líbí daleko víc než ten Ewy.. Já se nechci hádat,mně se Ewa líbila když začínala,ale ted' už ne.
            • wendy92

              Re: Re: Re: Re: Re: Hezký..

              Nwm co je na tom špatnýho, srovnávat Ewu s Lucií, když jsou obě češky, jsou v podobným věku, a mají podobnej styl hudby. Miley je na druhým konci kontinentu a má naprosto jinej styl, je taky herečka, zpívá v muzikálech pro pubertáky nebo co to je a srovnávan ji s někým naprosto odlišným nwm jakej má smysl...A nemyslím si že je dobrej zpěvák jen tek kdo má v písních těžký tony, jen prostě když je někomu 14 a má dokonalej hlas, kterým se vyrovná i starším zpěvačkám, tak to je prostě pro mě dobrá zěvačka. Lucie je sampozřejmě taky dobrá, ale Ewa za 3 roky vydala 5 CD a 1 DVD, který se strašně prodávaly a jestli takhle půjde dál tak má před sebou velkou budoucnost. A prosím tě nepřirovnávej lucii bo koho k takové slepici, jako je Britney Spears, která koncert zvládla tak že zazpívala 1 písen a zbytek dala z playbacku, není schopná postarat o se děcka a jediný, čemu tozumá je fet. Ale nebudem tu řešit Spears, prostě Ewa i Lucie jsou dobrý, ale mě s zdá Ewa lepší. To je vše...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hezký..

              já jse měl Lucii Vondráčkovou strašně rád,když začínala,ale Ewa mi připadá jako lepší zpěvačka *3*
        • wendy92

          Re: Re: Re: Hezký..

          Ale nic protu Lucie vondráčkové, nic proti ní nemám jen je prostě nezajímavá.
  • petra.soj

    For Ewička!!!

    Ahoj Ewičko!!!!! jek se máš??? mám zě mooocinky ráda! však to víš!!! Byla jsem na tvém tour 2008/ v ostravě v domě kultury a bylo to hooooooodně fajný!!!! mám tě mocinky ráda!!!!! mt EWIČKO!!! A já jsem petra sojková a byla jsem s mojí kamarádkou jako poslední na řadě a dala jsem ti dáreček?? líbil se ti??? prosím odepiš mi!! díky Ewičko!!! miluji tě!!!! jsi prostě nejjj na celýjm světě a ti co tě nemají rádi ta se na ně vybodni!!!!! jsou hloupí a neví jak skvělá jsi!!! ahoj! zase někdy na tvém koncertě!!!! už se těčím!!! papá! *14* *4* *4* *14* *3* *1* *3*
    • Re: For Ewička!!!

      kdyby si se radši pořadně ucila aby nebyl ten národ tak blbej jako je místo řešení takovejch hovadin co tady čtu obě ypěvačky toho zas tak super neuměj ale jednou třeba budou -to se uvidí ale každopádně jsou za vodou a nejsou to dyliny jako ty co to tady kolikrát píšou.Pro mě je skutečnej talent např.Janis Joplin,patti smith atd.to jsou skutečné zpěvačky-srovnej si to ale rozhodně knim ma Ewa blíž,aspon co se muziky tyká.Ovšem jinak to skutečně srovnávat nejde
  • natalianos.cz

    E-mail

    plsík nekdo kdo zna E-mail na ewu tak mi napiste VZKAZ díky!kamoska ho ma ale nechce mi ho dat.... :(
    • Re: E-mail

      a viděla si ho? (jako ten email) jestli jj tk ok, ale jestli nn tk ti nejspíš kecá... chá chá chá chá *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • ajulina

      Re: E-mail

      Ewa.Farna1993@email.cz *3*
      • Re: Re: E-mail

        tak to teda není pravý email ewy,tenhle profil není dostupný nechodí na lide,tudiž s toho vyplívá že ani email neexistuje hmmm??? *15*
    • Re: E-mail

      máš teda hodnou kámošku:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit