Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ewkaaa

    neurazejte ju furt,..je jasny ze ji jen zavidite uspech a talent,..!!
    • Re: Ewkaaa

      jJ ji taky mocinky žeru!!! Ti co sou proti ní sou fakt slepice. Ona má tak netuctový hlas....A ty její písničky, ta slova! Přesně se k jejímu věku hodí... Mám v srdíčku mocinky mocinky moc jejích písniček, nikdy bych je nechtěla ztratit! Strašně se mi líbí její klip k seriálu Ošklivka Katka! Jak mává šálou, je to tak srdceryvné, ona je strašně inteligentní, uvnitř barevná a navrch černobílá... Ewi strašně ti fandím!! Doufám že nazpíváš ještě mocinky mocinky moc takových duchaplných písniček!!! Jsem se trochu rozepsala, ale musela sem vylít svý srdíčko...
    • Re: Ewkaaa

      ja ji nema co zavidět akurat je slavnějši ale ja bohadši
      • Re: Re: Ewkaaa

        Njn,možná seš BOHADŠI ale určitě větší dement!Já sice Ewu Farnou neposlouchám,na tohle diskuzní forum jsem se šla podívat z nudy,ale to co ty píšeš,to fakt může napsat jen totální guma:)
        Jestli si myslíš,že si tady před tebou všichni sednou na prdel jenom proto že jsi BOHADŠI tak to prrr kamaráde.
        Peníze ti k chytrosti určitě nepřidaly.Když seš teda tak BOHADŠI kup si prosím tě knížku gramatiky,jo?Jestli teda víš co to je... *15*
  • Ještě jeden fan

    Ještě jeden fanoušek do fanclubu a si lepší než Michael Jackson.... Gratulace :-D

    To snad tu má Farná 100fanoušků co si sama založila a dalších 30 jsou malý děcka od 9 do 12let *3*

    No...Comment. Lidi jděte se opláchnout studenou vodou...
    • Re: Ještě jeden fan

      Neřekla bych, mě je 19 a myslím, že ewička má spoustu i starších fanoušků...Je moc talentovaná a myslím že toho ještě spoustu dokáže...Slova typu jděte se opláchnout vodou jsou obyčejná závist.Osle kde ty si byl ve 14? *3*
  • Čau!!!

    Nevim co tu píšete někdo že je Ewa blbá a tak ale je to má nej zpěvačka a dobře zpívá všichni ji závidijou ale je dobrá a já ji teda nezávidim nic v blbím jo. *14* *3* *5*
  • Nove video

    Cao, nasla jsem paradni video k Osklivce Katce, Ewa vali... http://www.n-joy.cz/video/ewa-farna -jaky-to-%20je/5dfd3n5mu4we7yg9/ *14*
  • koncert

    kdyby byl v Holýšově velky zajem o plzensky koncert tak jsme mohli jet autobusem *1* my vzdycky udelame vsechno aby jsme sehnali listky *1*
  • Pozdrav

    Ahoj Evičko prosimtě kde bydlíš v jakým městě a máš ICQ ahoj Michal *3*
    • hoj

      ty chceš vědět kde bydlí ježiši to sis měl vybrat někoho jinýho *8*
    • Re: Pozdrav

      za prvé Ewa se píše s W, za druhé Ewa bydlí ve Vendryni a za třetí Ewa nedává její icko
  • POZDRAV PRO EWU

    EWO NA TO KOLIK TI JE ZPÍVÁŠ MOC DOBŘE
    VÍM ŽE S TEBE BUDE DOBRÁ ZPĚVAČKA
    A MOC SE TI POVEDLA PÍSEŇ, ZAPADLEJ KRÁM.
    JSI FAKT DOBRÁ JÁ TI TEDA FANDIM
    • Re: POZDRAV PRO EWU

      JÁ MYSLÍM ŽE TO EWA DOTÁHNE DALEKO NEJLEPŠÍ SPĚVAČKA ŽE LIDI *15*
      • Re: Re: POZDRAV PRO EWU

        HAHAHA...ste asi strašně chytrý co???VY dvě máte chyby snad v každý větě...ne??? Nejdřív se naučte pořádně psát a pak lezte na fórum!!! *7* *16* *10*
  • kate

    ewa je super a chtela bych od ni autogram jestli to jde tak at napise *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Ewkaaa

    Říkejte si co chcete ,ale Ewa je prroste na to kolik ji je fakt dobra,...! *3*
    • Re: Ewkaaa

      Opravdu jsem hezké? Ewa ♥♥♥♥♥ *14*
      • Re: Re: Ewkaaa

        HEZKÁ SI OPRAVDU NE HEZKÉ ČAU ODEPIŠ JESTLI SI NA EWĚ ČUS BUS *14*
      • Re: Re: Ewkaaa

        Napsala jsem to špatně. Opravdu jsem dobrá? Ewa ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
        • Re: Re: Re: Ewkaaa

          jj
  • 1

    měsíc sem tady nebyl co je tady nového?Pořad sem chodí závistivci?
    • Re: 1

      jj pořád

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit